Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си Брава!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    не ги отписвай КОФАП. Все пак най-големия завод на ФИАТ е във Бразилия и ги ползват за първоначално вграждане.

    Коментар


      #17
      ето и снимки
      Прикачени файлове
      FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
      Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

      Коментар


        #18
        и още малко
        Прикачени файлове
        FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
        Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

        Коментар


          #19
          Честито!Много добре изглежда,сега остава само да я докараш,че да чуем и какъв глас има

          Коментар


            #20
            Честито! Някой ден може да и боядисаш броните с цвета на купето, а и огледалата, ако ти се дават парички и ще стане съвсем чудна!
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #21
              Красавица и с тея брони си е чудна! Колкото до кофап,аз съм с такива и живота им беше безславно кратък,но то си зависи и от задкурмилното управляващо устройство(в ролята -аз)

              Коментар


                #22
                Честито Колега за Бравата,красавица е! Един глас за AL-KO, аз такива сложих на Пунтото и вече две години никакви проблеми!
                Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16V 97г.с АГУ
                Fiat Bravo SX 80 16V 99г. с ГИ АС

                Коментар


                  #23
                  Vladim написа:
                  Честито! Някой ден може да и боядисаш броните с цвета на купето, а и огледалата, ако ти се дават парички и ще стане съвсем чудна!
                  По каталог тази е без екстри и това включва и броните с цвета на купето, на мен и така ми допада за сега няма смисъл да ги променям.
                  FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                  Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                  Коментар

                  Working...
                  X