Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Играли ли сте Race Driver GRID?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Жалко,че темата замря.Споделяйте,хора,опит и с игрите,че там е по-безопасно да се кара отколкото в реалния живот.В този смисъл да попитам-има ли някой който е минал всички chalenge series на карбон-а ,за да знам дали изобщо е възможно ,а не да се напъвам напразно.

    Коментар


      #17
      Cоlin McrRae 4 това е играта там поне колите се развалят и се чупят а не да се блъснеш със 300 км. и колата да ти е здрава. жалко, че този голям пилот си отиде от този свят.

      Коментар


        #18
        Щом препоръчваш ще се пробва обезателно,аз съм играл 3 ,ама нещо не се зарибих...

        Коментар


          #19
          Collin McRae dirt е още по-добра и реалистична, но иска и яко компче
          Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
          Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
          Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

          Коментар


            #20
            SHB написа:
            Жалко,че темата замря.Споделяйте,хора,опит и с игрите,че там е по-безопасно да се кара отколкото в реалния живот.В този смисъл да попитам-има ли някой който е минал всички chalenge series на карбон-а ,за да знам дали изобщо е възможно ,а не да се напъвам напразно.
            Аз съм ги минавал два пъти, а като цяло играта съм я превъртал 3 пъти. Между другото снощи си пуснах този раис драйвър грид, ама много ми засича, пък компа ми покрива всички изисквания, иначе играта изглежда изродска, ама май няма да се играе
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #21
              FlatOut Ultimate Carnage за мен е играта!
              Fiat Brava 1.6
              Дядо Коледа - директно от Лапландия http://vbox7.com/play:93526954
              Дядо Коледа - мерки за безопасност http://vbox7.com/play:488dccf8

              Коментар


                #22
                van_dal написа:
                SHB написа:
                Жалко,че темата замря.Споделяйте,хора,опит и с игрите,че там е по-безопасно да се кара отколкото в реалния живот.В този смисъл да попитам-има ли някой който е минал всички chalenge series на карбон-а ,за да знам дали изобщо е възможно ,а не да се напъвам напразно.
                Аз съм ги минавал два пъти, а като цяло играта съм я превъртал 3 пъти. Между другото снощи си пуснах този раис драйвър грид, ама много ми засича, пък компа ми покрива всички изисквания, иначе играта изглежда изродска, ама май няма да се играе
                Евалата,значи можело =>аз съм сакат,...превъртането лесно ама тея chalenge series ми видяха здравето!Нема начин да ги мина просто ....

                Коментар


                  #23
                  Richard Burns Rally който не я е играл да я почва
                  Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                  Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                  Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                  Коментар


                    #24
                    Свалих си рейс драйвър грида и направо съм на гребена :P , играта е с много добра графика и саунд, дори и най-малките детайли се виждат, например като подадеш газ и ауспусите трептят, но е много трудна няма нищо общо с НФС, играя на най-лесното и пак пускам състезанията по 3-4 пъти докато ги мина, но си заслужава, много е истинска.
                    --Старата ръжда любов не хваща!--
                    156 sportwagon 1,9 jtd 115
                    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                    Коментар


                      #25
                      Колеги имам проблем с игричката "race driver grid" изгуби ми се звука на колата и коментарите и не мога да го оправя. Изтрих сейфовете от апликейшън дата, преинсталирах играта и пак си е същото не мога да разбера как става. Проблема се получи след като инсталирах сони саунд фордж програма за музика и нея я изчистих от компа и пак не се оправя проблема. Ще взема да си преинстална уиндоуса и ще се оправи, но търся някакъв по-лесен начин, ако някой може да помогне да казва.
                      --Старата ръжда любов не хваща!--
                      156 sportwagon 1,9 jtd 115
                      ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                      Коментар


                        #26
                        Добра е само дето е тъпо, че колите не се чупят.
                        '01 Fiat Marea HLX Weekend JTD 110
                        '01 Citroen Xsara Break 1.6i 16V 109 hp

                        Коментар

                        Working...
                        X