Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Играли ли сте Race Driver GRID?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Играли ли сте Race Driver GRID?

    Преди малко попаднах на трейлъра на играта тук и просто гледах ей така - Та.. някой играл я е? Да каже впечатления и т.н.?Поздрави.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    редовно преди да си легна си пускам 5 минути freestyle drift ... супер е игричката и определено има капка реализъм в нея... бе по-реална е от всички NFS-та ... поне дрифта де, аз само това играя на тая игра Само да ти кажа, че на:Intel Core 2 Duo ~1.8 GHz, 2x1 GB RAM 667 Mhz, GeForce 7300 GT 256 MB на минимални забива, а наIntel Core 2 Duo -||-||- -||-||- ATI Mobility HD2600 - 512 MB (лаптопа) на максимални върви почти перфектно ...

    Коментар


      #3
      Цъках го Дрифта ама по-ми харесва Test Drive Unlimited ...
      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

      Коментар


        #4
        Princo написа:
        Цъках го Дрифта ама по-ми харесва Test Drive Unlimited ...
        Тва пък е една от най-най-най-най-най-нереалните игри, които съм играл... а игра с коли без реализъм е просто поредния боклук ... както всичките NFS след Underground 2 ... само той ставаше за нещо... Pro Street почти не съм го играл, драга има нещо общо, ама другите дисциплини не помня вече ...

        Коментар


          #5
          Момчета, Richard Burns Rally + джойстик - е тва е истината

          Коментар


            #6
            Игричката изглежда супер, поне на трейлъра, довечера я пускам да си я дръпна има я в Арена. А относно последното НФС прострийт нямам думи, абсолютна излагация, по-лоша до сега не са правили.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              А сега да се видим кои сме старите кучета Интересно ми е мнението Ви за първия NFS. Даже не е и 1, тъй като не се е знаело че ще има 2 Следих ги до 6, после нямам наблюдения, но със сигурност 1 е най-реалната симулация.Е верно че макс му резолюция май-беше 640х480 (младоците да не се смеят)Но наистина беще трудно да спечелиш състезание и да станеш шампион, състезанията бяха много дълги, и секунда невнимание.... Бая време съм строшил по тая игра...Споделете, ще ми е интересно да чуя други мнения...

              Коментар


                #8
                За мен 5-та (поршето) си остава класика. Играл съм ги от 2-ката насам, без последните 2-3 серии - просто стана супер тъпа играта вече ... и банална.

                Коментар


                  #9
                  Аз ги следях от 1 до 6 и определено 1 беше най-реалната симулация.5цата беше яко че можеш да правиш кариера и изпълняваш мисии, но тва порше връткаше задницата за щяло и нещяло, нямаше нормален завой, всичко беше поднасяне...Май май съм остарял

                  Коментар


                    #10
                    Porsche-то си е класика ... единицата не съм я играл, но сигурно няма и да ми тръгне тук, трябва да пускам стария комп :D

                    Коментар


                      #11
                      Хора НФС не знам някъде да се казва,че е симулатор,тоест защо искате да е реална?Аз по-скучни игри от симулаторите незнам...Също не споделям и ентусиазма по ъндърграунд 2,нищо пак "реално " няма и следващите игри като идея са много по-интересни.За мен класацията на НФС е 1. CARBON2. Most wanted3. Pro street 4. Hot pursuit 25. underground 26. underground7. PorsheДругите не съм ги играл щото съм бил в невръстна възраст :D Забелязвам склонност към някакъв вид носталгия по старите игри, но бъдете обективни, дори и да се абстрахираме от графиката която постоянно еволюира идеята на игрите също става все по-сложна с времето и те са все по-динамични.

                      Коментар


                        #12
                        Това за задницата при поршетата е така .. до някаде. Като поразцъкаш из гаража и барнеш налягане на гумите, предавателните числа на скоростната кутия, клиренс, ъгъла на атака на задното крило и т.н. колиците ставаха много интересни и удобни за каране. Примерно Моби Дик-а ми беше перфектен след малко доработки по него. А сега ми кажи че на тия новите ""лайна" можеш да правиш такива работи .

                        Коментар


                          #13
                          Хм ...ако това ти е критерия за една игра само,да можеш да си правиш настройки...Едва ли ще направят нещо ново за теб.Аз предпочитам да има повече коли,да има действие,да има цел,да има нещо даже като сюжет,да има интрига,така или иначе игрите ,както и киното и книгите и телевизията са за да избягаме от реалността.Иначе да прав си, в новите "ла*на" не можеш да правиш толкова много настройки ,пък и тези които можеш не са много полезни,но ги предпочитам пред това безцелно да се въртя в кръг с порше...

                          Коментар


                            #14
                            На мене NFS ми изкара половината книжка бе хора Най-яките части за мен са High Stakes и Underground 2. А това Porsche е едно голямо недоразумение в NFS серията - на мен по принцип тия коли са ми хипер грозни а това беше като капак на всичко - оцапаха цяла част на любимата ми игра с тях... още не мога да го проумея...Кой? Някой каза нещо за Nissan Skyline GT-R R34 ли?
                            Peugeot 407 2.0 HDI

                            Коментар


                              #15
                              Не знам, за мен най-добрите игри с коли са Grid и Live For Speed - е тая втората няма настройка, която да не можеш да направиш и си е уникалния симулатор Бих посъветвал всеки който си пада по симулатори да я пробва, но не с клавиатура, а с мишка или волан, аз играя с мишка, на волан не можах да свикна и го върнах

                              Коментар

                              Working...
                              X