Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвместимост Уиндоус - Офис пакет

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвместимост Уиндоус - Офис пакет

    Във форума има доста хора, които се занимават с компютри, та да поискам един съвет.Взех си лаптоп и дойде с инсталирана Виста, но,нормално, няма Офис пакет. Аз имам МС Офис 2000, но е португалска версия. Има ли проблем да го инсталирам? Би ли могло да има някаква несъвместимост?Още един въпрос - що за животно е Майкрософт Уъркс?Благодар я предварително.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    #2
    Re: Съвместимост Уиндоус - Офис пакет

    Lane Staley написа:
    Аз имам МС Офис 2000, но е португалска версия. Има ли проблем да го инсталирам? Би ли могло да има някаква несъвместимост?
    http://support.microsoft.com/kb/932087
    Ex Fiat 126P
    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
    Alfa Romeo 147 1.6 TS
    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

    Коментар


      #3
      Благодаря за линка, но основното в питането е дали би могло да има проблем заради това, че Офис пакета е на португалски докато Вистата си е инсталирана в САЩ.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        А ти държиш на португалския или просто си те кефи!?Щото, ако не... zamunda.net според мен ще реши проблема.Освен това, си мисля, че в настройките за езика в контролния панел, би трябвало да си инсталираш необходимите драйвери - или каквото там се казва, за португалски, както е направено за българския например...

        Коментар


          #5
          PASSARELLA написа:
          А ти държиш на португалския или просто си те кефи!?Щото, ако не... zamunda.net според мен ще реши проблема.Освен това, си мисля, че в настройките за езика в контролния панел, би трябвало да си инсталираш необходимите драйвери - или каквото там се казва, за португалски, както е направено за българския например...
          Щото ако няма инсталирани фонтовете на мизерния Windows, португалския ще му се види на шльокавица. Първо трябва да си оправи езиковия пакет на Вистата, да сложи wallpaper на ФК Левски 1914 и нещата може и да станат....

          Коментар


            #6
            Няма да има проблем да инсталираш португалския офис, но най-вероятно менютата и хелп-а ще са на португалски.

            Коментар


              #7
              С неголемия опис с Виндолс Шиста - проблеми ще имаш с версията на офис пакета, а не с езиковия му набор. Шистата най-добре се разбира с Офис 2007, но 2003 малко пипане върви прекрасно. Просто за 2003 трябва да се внимава какво се инсталира. А за 2000 ... хм, не бих рискувал, но ... нали си имаш преинсталационен диск... ще се спасиш
              Steliyan's Life!
              FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

              Коментар


                #8
                ...

                Microsoft Works е заместител на Word с по-ограничена функционалност. А колкото до Офис-а - действително можеш да си дръпнеш я от Замунда, я от друго място, както и бг езиков пакет за него.
                Fiat Marea Weekend 1.9TD 100 SX '98
                Peugeot 308 1.6HDI 90кс 2008

                Коментар


                  #9
                  Благодаря а съветите. В крайна сметка, ще го инсталирам, пък ако има проблем, ще преинсталирам Глиста-та.Разбирам, че ключовия момент е уолпейпъра на ФК Левски, но ще взема и да се презапася и с едно календарче с лика на Гонзо.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #10
                    Ето ти един подходящ уолпейпър: ==========По темата: Най-добре си инсталирай Офис2007 + обикновенно меню, че новият интерфейс е отврат!

                    Коментар


                      #11
                      Humppa написа:
                      Ето ти един подходящ уолпейпър: ==========По темата: Най-добре си инсталирай Офис2007 + обикновенно меню, че новият интерфейс е отврат!
                      Охх..немога повече.. хахахаахааахахахаха ....
                      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                      ...E90..incoming..!!

                      Коментар


                        #12
                        Абе от толко народ тук как един не спомена за Open Office? Какви са тея изтъпления с МС-Офис, че и португалски . На Виста ОпънОфис работи перфектно, лично съм го тествал в нас. Единствения проблем дето може да се появи, но може и да са го решили вече е, дали е съвместим с новите версии и формати на документите от МС-Офис 2007, че там голяма боза направиха малките-меки... А пък и ОпънОфиса е свободен/безплатен (незнам кое е по-вярното твърдение).П.С.: Са като се замисля, ако си толкова екстремист и любител на силни усещания може да пробваш с Виндофс на арабски комбиниран с китайски офис... Или обратното . Незнам за ефекта и резултата, ма забавлението ще е максимално, гаранция! Това в кръга на шегата разбира се

                        Коментар


                          #13
                          Вярно, никой от нас не споменава за ОпенОфис, но колегата си питаше за Микробният Офис.ОпенОфиса е много добър пакет! Плюс това има нормалей интерфейс :D

                          Коментар


                            #14
                            Ползвам Отворения Офис на работа. Е колкото и да е добър няма функционалността на Майкрософтския Офис - филтрите в Ексел не са толкова добри, има и други неща, които не ми допадат. Не съм екстремист, че да пробвам и арабски. Завършил съм португалски и някак си ме кефи. Досега и Уиндоуса ми беше португалска версия.Благодаря за съветите. В крайна сметка ще му прасна един Офис 2007. Десктоп предложението е прието и вече е на служебния компютър
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар

                            Working...
                            X