Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Само ОФК СЛИВЕН

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Само ОФК СЛИВЕН

    п.с. Батков е виновен - признавам...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    #2
    :D Не беше зле .....

    Коментар


      #3
      Кире, Кире...Нали ти говореше за изливане на злоба? Защо бе човек, откъде толкоз ненавист у теб?Ха честито на ФК Левски - ЦСКА загуби.Честита ви радостта на пигмеите - да се наслаждават на настинките на титаните.
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Хайде хайде.. До сега друга песен пеехте... Бате - Мате... Там Пере тук Пере са вие сте за резил ...

        Коментар


          #5
          Ама аз продължавам да се кефя на БАТЕ.Но да не съм в офтопик : Честито на ОФК СЛивен. Поздравления за дебюта и за заслужената победа над най-титулования български клуб! Играхте приятен футбол и зарадахте всички фенове на истинския футбол, както и една група дребни душици, чиято единствена радост е ЦСКА да изгуби. Продължавайте все така! Аз уважавам съперника.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #6
            Re: Само ОФК СЛИВЕН

            kiro_of_the_day написа:
            п.с. Батков е виновен - признавам...
            Нека отдадем заслуженото и на Вихрен Сандански от миналата седмица, а апропо и на гонзо с двете поредни изпуснати дузпи в два мача.
            N.Y. State of Mind

            Коментар


              #7
              А, ама какво става тука, бе?! Шампионът с 16 точки преднина загубилА, както самите фенове и многоуважаваният в собствените си очи спортен журналист Ники Александров се определят в женски род, с 3-1 от Сливен! Аз не вярвам, това е провокация и пак е намесена дългата ръка на Тодор Батков. Предлагам 16-те точки да си ги пишете във визитната картичка, както многобройните полуфинали, защото младоците от Сливен не са знаели тази велика подробност от историята ви и взели, че ви напълнили кошницата. Обаче аз съм сигурен, че Сливен са с класа над Бате Борисов, така че тази загуба автоматично се превръща в победа и повод за гордост и нови хуморески, които да измисляте. Ха, честито и да продължавате все така.
              Fiat Marea Weekend 1,6 16V

              Коментар


                #8
                По заглавието на темата,виждам че всички фенове на отборчето от Подуене много правилно са се ориентирали към смяна на клубната принадлежност.Имоя отбор ако го биеха разни скиори и трактористи и аз щях да бъда за отбора спечелил заслужено срещу супер шапиона на България.И още нещо ,ако бяха били за 5 дена отбора ми два пъти,щях да си трая а не да се дръвча,но каквито са ви ръководителите ,такива сте и феновете.ГОЛЕМИ УСТИ,можеби за да го......
                Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                Коментар


                  #9
                  Кой беше супершампионът на България, че не се разбра?! Защото по-жалък шампион от тазгодишния няма, така че едва ли говориш за него...
                  Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                  Коментар


                    #10
                    Хи-хи-хи, разправям ви аз, че БГ футбола е загубена кауза :DПреди години ходих и аз по стадионите, пеех, пиех, псувах, хвърлях ленти, веех знамена.... Но тогава играеха истински футболисти, мъже, и играеха със сърца! Въпреки че точно тогава първенството ни бе много корпумпирано...Вече няма смисъл. Каузата е загубена Не гледах мача, тази вечер имахме семеен празник и се бяхме събрали на маса Като се прибрах и прочетох, че ЦСКА са паднали само се усмихнах и май не бях много изненадан...Напоследък гледам само ШЛ и Премиър Шип.Поздравелния за футболистите на Сливен!П.П. Само ЦСКА!

                    Коментар


                      #11
                      sugarboy написа:
                      Кой беше супершампионът на България, че не се разбра?! Защото по-жалък шампион от тазгодишния няма, така че едва ли говориш за него...
                      Щом шампиона е жалък,правете си вие сметките какви сте.
                      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                      Коментар


                        #12
                        Не е ли по-добре да се заключи темата?Разбирам фрустрацията на някои хора, но темата е определено провокативна и май ще излезем от добрия тон. Щом дори аз вървя натам ...
                        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                        Коментар


                          #13
                          В другата тема отдавна сте излязли от добрия тон, но понеже заглавието е старо, може. Там никой от нас не иска да се заключи темата, въпреки подигравките ви и нескопосания хумор на наш гръб. Паднахте за първи път от толкоз време и нещо не ви изнася, та веднага искате да се потули работата.
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #14
                            sugarboy написа:
                            В другата тема отдавна сте излязли от добрия тон, но понеже заглавието е старо, може. Там никой от нас не иска да се заключи темата, въпреки подигравките ви и нескопосания хумор на наш гръб. Паднахте за първи път от толкоз време и нещо не ви изнася, та веднага искате да се потули работата.
                            Прочети темата.Не се казва само Бате.
                            Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                            Коментар


                              #15
                              sugarboy написа:
                              В другата тема отдавна сте излязли от добрия тон, но понеже заглавието е старо, може. Там никой от нас не иска да се заключи темата, въпреки подигравките ви и нескопосания хумор на наш гръб. Паднахте за първи път от толкоз време и нещо не ви изнася, та веднага искате да се потули работата.
                              Напротив. Радвам се, че паднахме. Надявам се да имаме истиснки оспорван шампионат.Аз не съм като вас - вие сега сте толкова зле, че едничката ви утеха е и ние да сме зле.Това е жалко. Вместо да спорим кой е победил с по-добра игра, ние спорим кой е паднал по-малко лошо. Само че мен не ме е срам, че паднахме от Сливен. Най-измисления шампион - абе вие от ФК Левски само това знаете - ако не сте шампиони то първенството е уговорено, шампионът е смешен и вие сте "морални" победители. И който ви бие веднага става силен отбор. СРАМ треньор на ФК Левски да каже, че БАТЕ са фаворити. Срам. Смях. Морал, Батков, Сираков, ФК Левски - това не са думи които могат да се съчетаят в едно изречение. Дори в един абзац.Да си призная, аз ви се кефя като си изливате злобата тук или където. Това само показва колко ниско сте стигнали. Сега ми е по-интересно дали Бербатов ще отиде в МЮ.Знам и по този въпрос какво ще кажете. Ама не ми пука. :D Един се измъкна от блатото, играе футбол който радва окото и му стискам палци да успее.А вие, феновете на ФК Левски - внимавайте, злобата води до тежки психически и физически разстройства.Казвал съм го тук - уважавам отбора на ФК Левски, дал е много, но хората които в момента са там, са срам и позор за нашето общество. И което е по-срамно, вие се кефите на идиотщините на Батков. Когато някой от вас прояви уважение към противник, към който и да е противник, то аз ще ви поздравя. Но дотогава - дребни душички сте. Sugarboy, теб те изключвам от последното.
                              like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                              Коментар

                              Working...
                              X