Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Top Gear

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Top Gear

    хаха, здравейте, колеги, напоследък гледам топ гиър, наред, от първия сезонта в трети показвата ем джи ес ви, а аз си викам, абе тези фарове са ми познати, а защо не споменаха, че идват от пунто мк 2 за тях май, както казва един приятел, ако не е рейндж ровър или джаг, няма шанс....освен една алфа 147 гта, която признаха пред форд и голф р32
    Прикачени файлове
    A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
    e30 forever!

    #2
    Верно са същите :D
    Това, което не ни убива, ни прави още по-досадни.
    ex FIAT Bravo 1.6 - RIP

    Коментар


      #3
      не е вярно, че от топ джиър не признават нищо освен техните бангии - напротив лично кларксън е луд фена на алфа ромео
      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

      Коментар


        #4
        И на Ферари, Ламборгини...И на Мерцедес ама зависи койОбщо взето понякога прекаляват с критиките на иначе не лоши коли, но точно затова са уникално предаване, защото искат колите да са перфектни а не "не лоши"! И ги уважавам за това, че са сред малкото предавания които открито говорят за малоумието на забраните и ограниченията за автомобилите, за малоумието на еко буламачите дето ни говорят за края на света щото видиш ли караме кола и т.н.!Top Gear forever!
        KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
        Land Rover Discovery 2.5TD '94
        EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
        EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
        EX: Fiat Regata 1.7D '84

        Коментар


          #5
          предаването е велико, аз също съм на това мнение а скоро наистина и аз минавам на мнението, че Кларксън уважава Алфа
          A big fan of 'Top Gear' and 'Foose design'
          e30 forever!

          Коментар


            #6
            И според мен се мъчат да са обективни.
            BRAVA 1,4 12V
            Nissan Navara

            Коментар


              #7
              аз пък мисля ,че трябва да изтъкват само факти, а не лични мнения
              Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
              Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

              Коментар


                #8
                B1keP_B0y написа:
                аз пък мисля ,че трябва да изтъкват само факти, а не лични мнения
                Това правят всички други предавания. Изтъкват факти. Понякога и "платени" факти. ТГ е различен защото там просто се казва, кефи ме или не, става за каране или не. Какво значение има една кола колко коня е и какви са и техническите данни ако прилича на кофа за боклук, направена е в час по трудово, не може да завива и т.н. И ако един ден си я купиш само по техническите данни и се окаже пълна боза ще си дал пари на вятъра. ТГ казват нещата мо та мо и са доста прави като се абстрахира човек от пристрастията си. Това е предаване за хора за които колата не е само средство за предвижване от точка А до точка Б. :D
                KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
                Land Rover Discovery 2.5TD '94
                EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
                EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
                EX: Fiat Regata 1.7D '84

                Коментар

                Working...
                X