Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли побойници и в този форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Коментар


      deadairplane написа:
      Dedra 2.0 написа:
      Ей тва робско оправдание бе.... ми да се оставим да ни правят на бълъци!
      Не бой се не е робско оправдание. Тези дето правят другите на балъци, обикновенно свършват в статистиките. Трябва ли да рискуваш и ти, да влезеш там, докато ги гониш, за да си отмъщаваш?
      @deadairplane - изключително много си прав колега!Просто да не дава Господ, като тръгнеш да го гониш и стане някоя злопоука и после по новите ще има - Тежко ПТП се случи, докато 2 автомобила са се гонили? Аз просто немога да разбера какъв е смисъла, като го настигнеш ?! Ще го напсуваш?! Ще го набиеш?! Ще го питаш дали е луд?!А ти мислиш ли за последствията, които поемаш, като тръгваш да го гониш и колко живота застрашавате докато го гониш?! И ти ставаш точно като него! Защото, ако профушиш, покраи мен, аз няма да си кажа, че гониш някой, а ще си кажа - Ш*бан състезател, и като видя жена ти и децата ти отзад в колата, ще си кажа - този е тотално ненормален?!Просто не е нормално. Трябва да сме толерантни шофьори, аз лично много бързо ми причернява, но както каза един колега по-нагоре - " Тегля им една майна и се радвам, че съм жив!" Поздрави.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        Кой говори за гонене?В този трафик преспокойно можеш да слезнеш да отидеш и да му шлевнеш 2 шамара.Няма да споря,всеки случай е различен,но поне когато можеш трябва да направиш нещо. Не знаеш дали на следващото кръстовище няма да пресича роднина.Нарича се ПРЕВЕНЦИЯ :D

        Коментар


          Dedra 2.0 написа:
          Кой говори за гонене?В този трафик преспокойно можеш да слезнеш да отидеш и да му шлевнеш 2 шамара.Няма да споря,всеки случай е различен,но поне когато можеш трябва да направиш нещо. Не знаеш дали на следващото кръстовище няма да пресича роднина.Нарича се ПРЕВЕНЦИЯ :D
          Никои не спори..просто дискутираме Еми колега мислиш ли, че като му набиеш шамарите ще му дойде акъла в главата? Хората са го казали - "На сила хубост не става!".Поздрави.
          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

          ...E90..incoming..!!

          Коментар


            loop написа:
            Dedra 2.0 написа:
            Кой говори за гонене?В този трафик преспокойно можеш да слезнеш да отидеш и да му шлевнеш 2 шамара.Няма да споря,всеки случай е различен,но поне когато можеш трябва да направиш нещо. Не знаеш дали на следващото кръстовище няма да пресича роднина.Нарича се ПРЕВЕНЦИЯ :D
            Никои не спори..просто дискутираме Еми колега мислиш ли, че като му набиеш шамарите ще му дойде акъла в главата? Хората са го казали - "На сила хубост не става!".Поздрави.
            Акъла няма да му дойде,колкото и силно да му го "набиваш".Ама поне за колегата ще остане "моралното" удовлетворение ,че е раздал справедливост ,получил е възмездие.Пък може и да му подържи влзага на потърпевшия и да се въздъжи другия път от опасно шофиране ...кой знае...Аз се въздържам от разправии изобщо още повече от такива с телесен характер-нищо хубаво няма да намеря в тях.

            Коментар


              бой, стригане и сръбска музика му е майката нещо не ми е ясно, всеки ден прекарвам по не знам си колко време в софийското движение и естествено виждам какви ли не простотии и по много, ама шамари нещо досега не съм видял. защо ли имам чувството, че повечето от тия "шамари" са само по клавиатурите?!?
              Fiat Punto S55 1.1
              Fiat Forever!

              Коментар


                Абе не е "стригане" термина ама айде Друб беше

                Коментар


                  ////Punto//// написа:
                  Абе не е "стригане" термина ама айде Друб беше
                  Може вече така да му се вика :D
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    ми знаеш ли сега на какъв човек ще попаднеш, то на някои онова другото може да им е приятно, а за стригането не сме уточнили к’во точно и къде. пс: ае да си напраиме форум побой-сбирка. примерно ще се разделиме така: светли на тъмни коли и че се кютечиме яката.
                    Fiat Punto S55 1.1
                    Fiat Forever!

                    Коментар


                      Интересно е предложението на колегата Пунто.Одобрявам го ама преди това трябва да си намерим гипс,че на някой може даму се наложи. .Току виж всички сме се настанили в ортопедията и травматологията.

                      Коментар


                        1 сърце и 2 ръце бият за тъмните :D Интересното е че по-мой наблюдения по агресивните хора карат големи,тъмни коли :D

                        Коментар


                          Dedra 2.0 написа:
                          1 сърце и 2 ръце бият за тъмните :D Интересното е че по-мой наблюдения по агресивните хора карат големи,тъмни коли :D
                          Тва беше намек ,че си агресивен ли?Две яки ръчички за свтлите!!!

                          Коментар


                            Аз ще съм арбитър - по цвят трябва да съм към тъмните, ама Фичо скоро не е виждал баня и сега е по-скоро от светлите. Затова ще бъда безпристрастен.
                            like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                            Коментар


                              Имам нужда от много много домашарка че да стана агресивен :D Извинявам се за офтопика Просто съм попадал на тази информация по повод застраховките в Германия.

                              Коментар


                                "Пред винкела всички са равни"
                                Прикачени файлове
                                Fiat Brava 1.2 SX '99 (182B2.000)
                                http://fiat.comnet.bg/

                                Коментар

                                Working...
                                X