Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли побойници и в този форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    loop написа:
    blagun написа:
    ...
    Защо не си го добарал да го набиеш, ей заради такива олигофрени стават катастрофите, трябвало е да го хванеш да му теглиш един хубав пердах да видим дали следващия път пак ще прави така! Изроди !
    Абе по принцип това не е начинът, аз си го знам, но някой хора си заслужават един профилактичен пердах да им дойде акъла (заради такива, онази вечер бях в болница ИСУЛ и доктора ми каза, че следващият удар с дясната ръка ще бъде съпроводен от счупване)
    BMW E90 320D
    ех. FIAT COUPE 2.0 16V
    ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
    ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

    Коментар


      #62
      колега евала, то ще му се върне .. в най-лошия случай ще се отрепе някъде от простотията си ..
      Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
      Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

      Коментар


        #63
        Миналата седмица се прибираме с жената и бебока през прохода Сливен - гр. Елена. От разклона за Златарица по посока към В. Търново има 2-3 хубави баирчета, където си пробвам машинката. По едно време ме изпреварва една голфара и като червено знаме пред погледа на бик, ми се набива емблемата ГТИ . Аз почвам да го държа под око, защото ми се искаше да го пробвам в баира на Шереметя. Обаче по едно време застигаме една баничарка по един от другите баири. Пред нея имаше и други коли. Голфаджията културно/да не повярваш/ си даде мигач и тъкмо да тръгне да изпреварва баничарката и другите коли, самата баничарка, без мигач, му взема пътя и тя тръгва да изпреварва. Аз викам на жената - "гледай сега, човекът, па макар и голфаджия, си тръгва културно да изпреварва, а този какъв кален номер му прави". Продължавам да ги следя изкъсо, стигаме до Шереметя. Там вече са три платна и през определено разстояние е разрешено изпреварването ту нагоре, ту надолу. Аз тъкмо да емна баничарката, оня със същия кален номер, без мигач и с голям облак пушек от скапания му дизелак, ми се тупва отпред и почва да изпреварва един камион. Аз го почнах с непрекъснато натиснат клаксон и като се изравнихме, с огромна изненада виждам вътре двама пенсионери, а на баничарката - знакът на пощите. Онези двамата, с физиономии все едно току ще заспят, бяха изумени, един вид, какви претенции имам към тях. Но бързо разбраха каквото имам да им казвам. В края на баира, като за хепи-енд, застигнах и голфарата и се оказа, че ГТИ-то в баира хич го няма, защото иначе по равното и надолнищата шоферът беше голям пъргавеляк, ама там сдаде багажа. Мисълта ми е, че зад волана сядат и абсолютни малоумници, които първо не знаят къде се намират, камо ли да проявяват някаква колегиалност и разбиране към другите.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #64
          SHB написа:
          То се почна от бухалки,мина се през газови пистолети,стигна се до МАЧЕТЕ,очаквам следващия да има РПГ в жабката,а по-следващия направо да си дърпа с теглич една 155 мм гаубица...
          Все си мисля, че е добре да имаш нещо за защита в колата, а също и в дома. Разумен съм дори, когато съм ядосан, в този ред на мисли, ако някой ме засече няма да се засиля да го коля! Но за 12 години шофиране съм се нагледал на всякакви простотии по улиците и типове без грам акъл. Така, че предпочитам да имам нещо за всеки случай не, че има някаква гаранция, че ще ме спаси. Но все пак мачетето изглежда вразумяващо, а пък ми върши и работа, като ходя по горите!
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #65
            Tzarevo написа:
            И аз така правя Пунто спирам рязко и после гледам на оня физономията като слезе и като почне да казва;"Какво стана бе момче,какво направи"Нищо нищо ще плащаш. .А пък на колегата модератор от Хасково така му казвам.Колега нито ръста ти нито 120 кила са нещо щом нямаш сърце за битка а това,че един човек е 120 килца не значи,че е силен и може да удря.Споделям от личен опит.
            Колега спамер със старозагорско IP, дето е виждал Царево само на картичка - кво ти бъркам в гъза - че съм модератор или че съм 120 кила...Тези които ме познават много добре знаят какво мога и какво не мога, няма нужда да го разказвам по форумите.Освен това не се крия зад никове, а винаги използвам името си - това нещо да ти говори, сърдечни ми приятелю?През х...я ми е ти какво мислиш и какъв си, но няма да се оставя някой-никой да ме плюе открито!Ако искаш нещо да ми кажеш - пиши ми на лично - да си направим една среща на живо, да видим наистина колко ти е ръката - щото като ти гледам правописа и изказа - аз като съм имал 48см ръка, ти си ходел прав под масата...
            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

            Коментар


              #66
              Тестостерона нещо започна да бие някои хора по мозъчните клетки. Хайде да успокоим топката...Аз не излизам първи никога и оръжие не нося, жив и здрав съм до сега (да чукна на дърво). Имайте предвид, че ако го съсечете с мачете, ножче и тем подобни подръчни средства за самозащита и ако нападателя е невъоръжен, присъдата не ви мърда. Така че умната...

              Коментар


                #67
                Airfan написа:
                Тестостерона нещо започна да бие някои хора по мозъчните клетки. Хайде да успокоим топката...Аз не излизам първи никога и оръжие не нося, жив и здрав съм до сега (да чукна на дърво). Имайте предвид, че ако го съсечете с мачете, ножче и тем подобни подръчни средства за самозащита и ако нападателя е невъоръжен, присъдата не ви мърда. Така че умната...
                Самозащита, колега... самозащита! Приключвам да пиша тук, че пак го отклонихте във всевъзможни посоки!!!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #68
                  с тези ножове само да споделя , че ако нямате голям опит лесно може да се нараните аз бих препоръчал нещо друго
                  Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                  Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                  Коментар


                    #69
                    Vladim написа:
                    Airfan написа:
                    Тестостерона нещо започна да бие някои хора по мозъчните клетки. Хайде да успокоим топката...Аз не излизам първи никога и оръжие не нося, жив и здрав съм до сега (да чукна на дърво). Имайте предвид, че ако го съсечете с мачете, ножче и тем подобни подръчни средства за самозащита и ако нападателя е невъоръжен, присъдата не ви мърда. Така че умната...
                    Самозащита, колега... самозащита! Приключвам да пиша тук, че пак го отклонихте във всевъзможни посоки!!!
                    Пробвай да се самозащитиш с огнестрелно оръжие срещу нападател с бухалка или нож. После ще си пишем от затвора, ако имат нет...

                    Коментар


                      #70
                      Искаш да кажеш,че вече си пенсионер или чичка така ли? .Щом преди 30 години си имал 48 ръка значи се чудя как не си успял да станеш мистър"Олимпия" Ама то тогава май са водели борба Арнолд и Ли Хейни.Жалко,жалко.Не ми пречи,че си и модератор напротив радвам се за тебе.Само не мога да разбера защо толкова подскачаш,може би защото си и скачал троен скок?

                      Коментар


                        #71
                        Airfen никога до сега не съм ползвал тестостерон никога откакто спортувам от 20 години.А за тругото си прав,че по-добре е да нямаш проблеми на пътя.

                        Коментар


                          #72
                          Tzarevo написа:
                          Искаш да кажеш,че вече си пенсионер или чичка така ли? .Щом преди 30 години си имал 48 ръка значи се чудя как не си успял да станеш мистър"Олимпия" Ама то тогава май са водели борба Арнолд и Ли Хейни.Жалко,жалко.Не ми пречи,че си и модератор напротив радвам се за тебе.Само не мога да разбера защо толкова подскачаш,може би защото си и скачал троен скок?
                          Само да отбележа, че отново съм на линия, а ти на мушката ми.......Внимавай, говорехме нещо с теб....

                          Коментар


                            #73
                            O.k.Спирам ама той ме наранява така като ми казва,че съм виждал Царево на картичка.Като гледам сме почети набори с него и от 2 годишен съм във водата.Ама окей отстъпвам.Извинявай.

                            Коментар


                              #74
                              Lane Staley написа:
                              Immortal написа:
                              Не се притеснявай, бухалката ми е хартиена ...от дебела 5 мм хартия.
                              Аз за теб и от теб точно не се притеснявам Обаче има и други ....
                              Колега ,спокойно!Това за пистолета ми се е искало да го направя но никога не бих ,поради простата причина че ако някой е толкова глупав ,че да се разправя за едното нищо по светофарите ,ще стигне и по-далеч...Мисля че е глупаво да се стига до там ,но ако някой иска да ме удари ,какво да седя и да мирувам!?Но никога не бих започнал пръв!Не обичам кавгите и се надявам да не съм засегнал някой с моето изказване ,беше нещо като хумор ама явно съм попрекалил!
                              Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
                              Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
                              EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

                              Коментар


                                #75
                                копеуета.., вий сте ненормални!
                                Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                                Коментар

                                Working...
                                X