Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли побойници и в този форум

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли побойници и в този форум

    Провокиран съм, от една тема в БМВ форума, в която всеки се "хвали" какъв биткаджия е по кръстовищата, как излизат и лупкат по 2-3 без да им мигне окото, след което се качват у "баварата" или "бимата" и си тръгват най-спокойно Та има ли и тук биткаджии и ако има нека разкажат някоя история. То е ясно, че ги има тия работи по улиците, особено с това движение, ама ако пък чак такива каратеки бяха в колите и се лупкаха както пише у техния форум, аз щях да се преорянтирам към градския транспорт Там поне ще сме повече

    #2
    Самата мисал ,че караш Бъваркъ тъ прай Биткажия
    Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
    I am in love with my cars

    Коментар


      #3
      ...
      like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

      Коментар


        #4
        Аз на по-малко от седем не скачам
        N.Y. State of Mind

        Коментар


          #5
          Ми къ е мислиш ти таа работа!? Туй е беемве, не си играйм на пуканки...

          Коментар


            #6
            Re: Има ли побойници и в този форум

            ////Punto//// написа:
            Провокиран съм, от една тема в БМВ форума, в която всеки се "хвали" какъв биткаджия е по кръстовищата, как излизат и лупкат по 2-3 без да им мигне окото, след което се качват у "баварата" или "бимата" и си тръгват най-спокойно Та има ли и тук биткаджии и ако има нека разкажат някоя история. То е ясно, че ги има тия работи по улиците, особено с това движение, ама ако пък чак такива каратеки бяха в колите и се лупкаха както пише у техния форум, аз щях да се преорянтирам към градския транспорт Там поне ще сме повече
            Точно един такъв с БМВ го направих труден за рисуване на Ботевградско... нещо явно съм го позасекъл, а оня не може да се примири и ме гони 2 светофара и ми прави жестове да отбивам от пътя... видях, че е тъпанар и ще ме гони чак до вкъщи и спях... направо ми налита без да се разправя... така го надух, че едва ли скоро ще се прави на мъжкар...Общо взето не се заяждам с никого... заядлив и агресивен съм само когато много прекаля с алкохола... последния път завърших диско-то с 4 шева на главата от бутилка от кока кола, няколко синини и доста натъртвания...Извода е, че в повечето случаи, когато си търсиш боя - си го намираш...
            M-Benz E 250 TD 150hp
            M-Benz 200d 75 hp
            Peugeot Bipper 1,3 HDI много малко конски сили

            Коментар


              #7
              И тихата вода е най-опасна...

              Коментар


                #8
                Беганьееее Нас с бързите Фиатки не мое да ни хванат Твърдо против тия селски изпълнения

                Коментар


                  #9
                  Забавна е темата там, общо взето. Но аз съм скучен, нямам такива инциденти

                  Коментар


                    #10
                    Re: Има ли побойници и в този форум

                    ////Punto//// написа:
                    Има ли побойници и в този форум
                    Има.
                    Peugeot 407 2.0 HDI

                    Коментар


                      #11
                      И аз не съм имал подобни изпълнения по светофарите Поне не помня де. Айде де колегите. Не се стеснявайте. Ония от БМВ форума трупат точки кой колко е свалил с по една тупаница, кой размахвал пушки пистолети прашки и т.н. Толкоз пък ли сме кротки

                      Коментар


                        #12
                        Онзи ден като се връщах от морето точно един келеш ми прави изпълнения и то в квартала! Понеже няма кой знае колко място от паркирали коли и изчаках отсрешния да мине този както беше зад мен изведнъж изхърка и излетя напред засичайки ме! Приближих се близо зад него да го видя накъде ще хване при положение че съм на метри от нас при което зави и аз му свалих стъклото за да му кажа, че много бърза и не е хубаво така! При което той като по голям от мене нещо ми се издръви и слезе от колата!! Да ме пита дали имам някакъв проблем?! Добре, че дойде един стар съкварталец да му каже, че съм кореняк от квартала да се поуспокой малко!! Това пришълците са голяма сган!! (с изключения)
                        ||El Paso Performance|| Мойте обяви ||
                        // Fiat Tipo 5-door 1.4 SOHC // Fiat Tipo 1.6 DOHC 3-door Trackday project // Lancia Dedra HF Turbo // Fiat Tempra SW 4x4 //

                        Коментар


                          #13
                          Е па ние се щипеме...Yellow_Flash_Colorz_PDT_05 Тези саморазправи са много смешни. И мене са ме гонили и тръгва оня с колата даже към моята и почва едно нареждане...голям смях. Тези са абсолютни палячовци, верно биткаджии са ама не са си намерили майстора/някои го намират де: msotiroff: ...така го надух, че едва ли скоро ще се прави на мъжкар... /Аз избягвам да задълбавам спора и си продължавам пътя,т.е. с тъпо и невежо говедо не мож са разбра ...
                          Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                          Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                          http://www.keepfighting.ms

                          Коментар


                            #14
                            За щастие до сега не ми се е случвало, надявам се и да не ми се случи ... Много мразя боевете и т н ... Само се надявам ако някой реши да ме бие или нещо от сорта - да успея да използвам стабилността, пъргавостта на пунтото и уменията + мозъка си, за да избягам

                            Коментар


                              #15
                              Преди няколко години един таксижия ми беше взел мерника понеже работех в Севлиево и всеки ден ходех на работа с Жигулата с други колеги. Оне глупак /бивш пандизчия/ ме засичше постоянно по пътищата, сече ми пътя, натиска ме в канавката, веднъж ме преследваше даже и в града и аз спрях пред районното и се прибрах с екскорт от 4-ма полицаи, капитана ми е приятел и му се беше заканил само искаше да пусна оплакване, но аз отказах з/о ми се живее още. Даже преди да кривна към районното на светофара се нареди до мен и аз бях приготвил 2-та ножа които винаги са в жабката, незнаех какво може да направи, викам си ще го лежа неговата мама, но се размина. Накрая продадох Жигулата и си купих друга пък се случи така че нямаше нужда да пътувам с нея вече, така се отървах по живо по здраво.
                              FIAT Brava S 1,4 12 V 97 г. - бивша. Не карай по-бързо отколкото твоя ангел хранител може да лети!
                              Ако нещо стане както трябва, то е станала голяма грешка. Закон на Мърфи.

                              Коментар

                              Working...
                              X