Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунтото ми е различно ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунтото ми е различно ...

    Съвсем наскоро с един приятел обикаляхме да огледа за пунто като моето... на автокъщите имаше 7-8 такива, кое с 3, кое с 5 врати... но... нито едно не беше точно такова... Разликата е в таблото - централната ми конзола е светло сива, а не тъмно сива, като на другите пунтота, освен това е продължена с едни пластмаси към скоростния лост, който за разлика от на другите пунтота е нисък, много по-готин като външен вид... От поставките за чаши продължава чак до ръчната и до пепелника отзад в средата... А при другите стига до поставките за чаши и там е като отрязано ... Не разбирам каква е логиката, но ми е много интересно, може би е класа екстри...А при мен той е Go! - такова пунто също не съм виждал другаде... въобще ... В застрахователната компания беше най-скъпото от всичките :O Просто... не разбирам ... Не се сетих сега да направя, а колата я дадох на сестра ми да отиде утре на работа с нея... при първа възможност ще снимам и ще покажа ... Сигурно има и други разлики, но за сега това съм забелязал Пунтото е това от подписа - 2001 година, Мк. II естествено, 1242 кубика 8 клапана, 60 к.с. ... клас екстри Go! ... без халогени във фаровете, без ABS, с 1 AirBag ... с климатик, фабричния суб и т н ...

    #2
    е никой ли не знае отговора на загадката ?

    Коментар


      #3
      Колега, сигурен съм, че мога да открия отговора на загадката ти, но трябва да се ровя А нЕма нужда :D Предполагам зависи от нивото на оборудване, но по-добре не ни мъчи, а си признавай без бой
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        ако знаех отговора нямаше да пускам темата

        Коментар


          #5
          Ами то имаше някъде отговор по темата ти - едно с друго няма еднакви Пунтота :D И аз досега не съм виждял пълно копие на моето Междодругото не бях чувал друго Пунто с GO оборудване
          Fiat Punto Mk1 & Alfa Romeo 147 JTD

          Коментар


            #6
            определено пунто с пунто няма еднакво - макар ,че може да се поспори де в сф видях 3 спортинг изпълнение цвят като моя ,но я без климатик я без друго ,или със спойлер отзад ,а мойто няма (тва е допълнително слагано ,но все пак )
            Lybra 2.4jtd intensa 06.2002
            Marea 1.9 TD100 HLX -07/97
            Punto 1.2 16v Sporting -11/97 еx - На части

            Коментар


              #7
              Има, даже в застрахователната компания в каталога им е най-скъпото Застраховано ми е за 8500 лв, колкото им е по каталога

              Коментар

              Working...
              X