Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Напуснах семейството на Фиатките ;(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Напуснах семейството на Фиатките ;(

    Днес продадох малкото ми синьо Уно. На всичко отгоре минах във "вражеския" лагер на вагените. И да си призная малко ми е тъжно все пак си го карах близо 7 г. и да си призная не ме е предавал истински никога. Е правил си е номерца, но то без тях никой автомобил не може. Надявам се да не бъда линчуван вербално за предателството и обещавам, че ако Бората не се държи както трябва след някоя друга година пак да се похваля, че съм един от вас. п.с. Смятам да продължа да посещавам форума тъй като информацията която получавам ми е полезна, а и атмосферата...атмосферата
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    #2
    Честито за бората! Мисля че си направил добър избор, готина си е колата :D
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      Има само един начин да не те накажем ! - Лепни стикер на фиат форума на прозорците! П.П. Поздрави за количката, много са стабилни! Да си я караш със здраве и много безаварийни километри ти пожелавам!Поздрави.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #4
        Няма да си кривим душата - ъпгрейда е правилен. Маркиран със стикер на форума ще стане "най-бързия италиански" ваген.

        Коментар


          #5
          Честито честито-харесвам този автомобил,а в сравнение с уното не е ъпгрейд ами техническа революция!!

          Коментар


            #6
            Хе хе . То и Уното си имаше добри страни. Никой не го бараше, и вратите му оставях отворени и не и не. А новото чудо Каско ала бала. Във Вест Ауто ми искат 1400 лв за обслужване. За малко да хлъцна като ми казаха, но успях да запазя самообладание. А Уното го шитнах за цели 600лв. Чах щяха да се избият хората да се обаждат, но целта ми не беше да печеля кой знае колко много , просто исках да поосвободя място за паркиране ( последното малко грубо прозвуча) Та такива работи около мен. А за стикера на Фиат , май няма да му ходи много на Бора-та. Вече ставам сериозен семеен човек с кола комби, и стикерче "Бебе в колата" Yellow_Flash_Colorz_PDT_49
            VW Bora Variant 1.6 16V '01

            Коментар


              #7
              честито. бората си е джета, а джетата голф. бъзикам се, прекрасен хафтомобил, от добър клас.
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #8
                Re: Напуснах семейството на Фиатките ;(

                kc_3011 написа:
                Днес продадох малкото ми синьо Уно. На всичко отгоре минах във "вражеския" лагер на вагените. И да си призная малко ми е тъжно все пак си го карах близо 7 г. и да си призная не ме е предавал истински никога. Е правил си е номерца, но то без тях никой автомобил не може. Надявам се да не бъда линчуван вербално за предателството и обещавам, че ако Бората не се държи както трябва след някоя друга година пак да се похваля, че съм един от вас. п.с. Смятам да продължа да посещавам форума тъй като информацията която получавам ми е полезна, а и атмосферата...атмосферата
                Вагените не са ни врагове, поне не на мен :D Врагове са ми келешите с голфчета, които се правят на велики по пътя, а са възможно най-неграмотните и нагли шофьори.Честито за колата! Нека много те слуша. Хубав автомобил е.Тъкмо щях да ти кажа да се приготвиш за четирикратно или петкратно увеличение в цената на поддръжката и видях поста ти с цените :D Напоследък се убеждавам, че да поддържаш голф 4 и 5 е същото като да поддържаш ауди А3 или А4. Но да си жив и здрав и да можеш да си го позволиш!!!
                She was only a whisky maker but he loved her still.

                Коментар


                  #9
                  Много правилен избор бягаи от тия фиати.Те ако бяха хубави нямаше да им е такава цената и да им пада с по 1-2000 лева на година.Аз от давна направих прявилният избор но виж от форума на фиат не мога да се откажа
                  A3 1.9TDI 131к.с помпа-дюза 2002г 6 скорости 5 ВРАТИ вече 160+к.с
                  Punto Sporting 1.9JTD 2003
                  ex. Fiat Marea TD100 1998

                  Коментар


                    #10
                    georgid написа:
                    Много правилен избор бягаи от тия фиати.Те ако бяха хубави нямаше да им е такава цената и да им пада с по 1-2000 лева на година.Аз от давна направих прявилният избор но виж от форума на фиат не мога да се откажа
                    Чукай на дърво да не ти се случва нищо на съединителя и най-вече на маховика комплекта струва колкото бившия ти Фиат и ако преди да я вземеш не е сменян се стягай. Пък и досега не съм видял масова кола дето цената и да се вдига с годините /не говоря за ретро/ а за колегата с Бората леко се опитват да те дернат кви са тия 1400 лв за тоя мотор да не би да му правят основен ремонт на Vw най скъпите обслужвания са на дизелите и 300 - 400 лв стигат за ремък и ролки.

                    Коментар


                      #11
                      Честито колега Бората комби е едно от най-красивите комбита на ФВ С какъв мотор е ? предполагам е дизел ?

                      Коментар


                        #12
                        Бората не е Джета, Джетата е Венто (само за информация). Даже Вентото в САЩ се продава със старото си име - Джета.Те се понаучиха малко да слагат екстрички по народните коли, ел.джамлъци, туй-онуй...А за стикерчето нищо не пречи - и ние си имаме едно Орелче, дето е накичено с наш стикер... ходи му.Дано да си уцелил на кола, щото като ги знам какви са сегашните, предпочитам да си карам "чупещите" се италианки пред "вечните" немски автомобили.

                        Коментар


                          #13
                          Immortal написа:
                          Бората не е Джета, Джетата е Венто (само за информация). Даже Вентото в САЩ се продава със старото си име - Джета.Те се понаучиха малко да слагат екстрички по народните коли, ел.джамлъци, туй-онуй...А за стикерчето нищо не пречи - и ние си имаме едно Орелче, дето е накичено с наш стикер... ходи му.Дано да си уцелил на кола, щото като ги знам какви са сегашните, предпочитам да си карам "чупещите" се италианки пред "вечните" немски автомобили.
                          Бора, Джета, Венто... всички са замислени като седани на базата на Голф. СигурА!
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            georgid написа:
                            Много правилен избор бягаи от тия фиати.Те ако бяха хубави нямаше да им е такава цената и да им пада с по 1-2000 лева на година.Аз от давна направих прявилният избор но виж от форума на фиат не мога да се откажа
                            То си ти личи по снимката ,че си тарикат , а ние тука заблудените нека си караме Фиатоте Yellow_Flash_Colorz_PDT_48 (в кръга на шегата го казвам разбира се)Но за парите който струва един фиат ,смятам е най -правилния избор....
                            Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                            Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                            I am in love with my cars

                            Коментар


                              #15
                              Immortal написа:
                              Бората не е Джета, Джетата е Венто (само за информация). Даже Вентото в САЩ се продава със старото си име - Джета.Те се понаучиха малко да слагат екстрички по народните коли, ел.джамлъци, туй-онуй...А за стикерчето нищо не пречи - и ние си имаме едно Орелче, дето е накичено с наш стикер... ходи му.Дано да си уцелил на кола, щото като ги знам какви са сегашните, предпочитам да си карам "чупещите" се италианки пред "вечните" немски автомобили.
                              бората е баш последната джета. ако не се лъжа в сащ пак си й викат джета 3-4-5 не знам кой номер точно. което няма никакво значение де, колата е супер и особенно важно сравнително новичка
                              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                              Fiat Bravo'97 1,6 16v
                              Fiat Tempra'91 1,6 mono

                              Коментар

                              Working...
                              X