Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За всички, които обичат животните...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колега,Все пак съм написал че клиповете не са приятни за гледане.Като не ти харесват не ги гледай, ако не бях сложил предупреждение - бих те разбрал за упрека!А тези клипове са правени с цел да се спре това нещо.Ако мислиш че подхода на щрауса върши работа - твоя си работа.
    Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
    ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

    Коментар


      #17
      ето нещо което ще изчерпи темата - > http://video.google.com/videoplay?do...63723666627529 НЕ СЕ ПРЕПОРЪЧВА НА ЧУСТВИТЕЛНИ ХОРА. Аз съм гледал кви ли не неща в нета , ама този филм трудно го издържах.май проблема не е само в азия?
      Fiat Stilo JTD ....sold
      Volvo C 70 ....

      Коментар


        #18
        pr_00f написа:
        Колега,Все пак съм написал че клиповете не са приятни за гледане.Като не ти харесват не ги гледай, ако не бях сложил предупреждение - бих те разбрал за упрека!А тези клипове са правени с цел да се спре това нещо.Ако мислиш че подхода на щрауса върши работа - твоя си работа.
        Колега, Не е упрек а молба-чети какво съм писал. Другото за което ще ти опонирам е последното изречение в поста ти, когато сме правили нещо хуманно( физически и реално) съм присъствал. Вземи си думите назад ако обичаш.п.с. Яко спам направих по темата -моля за извинение.
        "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

        Коментар


          #19
          Не спорете, гледайте филма. Тежък е! Холокостът над животните все още не е приключил и няма изгледи.Много интересни гледни точки.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #20
            Извинявам се ако съм те обидил.Филма който колегате е дал е потресаващ
            Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
            ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

            Коментар


              #21
              Но истински! Адски, но истински.Както рядко ям месо сега го отказвам за винаги. Стигнах до 18-тата минута. Гледайте го, кой до колкото успее.
              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

              Коментар


                #22
                И аз се извинявам, Знаех си ,че не трябва да го гледам- но мнението на колежката наклони везните......дълго време ще ме "държи" този филм.
                "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

                Коментар


                  #23
                  Тези дни не знам по коя програма дават Кенийска трилогия - филм за слоновете в Кения и какво прави "съвременния" човек ходейки на сафари. Едвам спасяват от смърт слончетата, заради гнусните боклуци на невъзпитаните туристи. Грозно!Истината е в съзнанието на всеки от нас. Да пестим ток, вода... да се грижим за боклука на останалите /особено на тези, дето не им пука/.А за животните - след този филм ме е страх да кажа каквото и да било.
                  SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                  Коментар

                  Working...
                  X