Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво става с националния по волейбол...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Колеги, да подкрепим Пламен! http://www.bgpetition.com/podkrepa-z...nov/index.html
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #17
      Това с тия петиций вече почва да ме дразни. Кой кво прави, прави петиция. Поне да имаше някакъв вфект, а то .. нищо.

      Коментар


        #18
        Напълниха ни кошницата Много детински грешки а коментатора само ги хвали най-добри на това най-добри на онова. Най-добри щото играха срещу най-слабите отбори затова.
        Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

        Коментар


          #19
          ////Punto//// написа:
          Това с тия петиций вече почва да ме дразни. Кой кво прави, прави петиция. Поне да имаше някакъв вфект, а то .. нищо.
          Това се превръща в някаква мания. Мен отдавна ми писна. Създават си хората някаква илюзия за гражданско общество, активност, мислят, че показват будна съвест. Петиция за това, петиция за онова, петиция в подкрепа на качеството на живот на зелените еуглени, петиция против използването на еднопластова тоалетна хартия в тоалетните на заведенията с 3 и повече звезди...Не съм виждал толкова скучна и еднообразна игра на националите ни. Бухат всички забиви с все сила, нито едно технично отиграване, липса на желание за победа... Жалко. За пръв път от 12 години на Олимпиада, а играят така все едно след месец пак ще има Олимпийски игри. Не ми се коментира Стоев - кой съм аз, че да го правя, но ... всеки си има таван.
          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

          Коментар


            #20
            ////Punto//// написа:
            Това с тия петиций вече почва да ме дразни. Кой кво прави, прави петиция. Поне да имаше някакъв вфект, а то .. нищо.
            За да съм честен.., и мен ме дразнят тези... петиции, но помислих, че ще има хора които искат да се разпишат. Може и никаква полза да няма.., но исках да се разпиша за да покажа съпричастност към проблема! Както и да е де, защото всъщност всеки си решава сам какво да прави. Иначе съм много разочарован днес от нашите... и Пламен да беше там...с тая игра ако ще и на дядо Господ жена му да слезе - и тя не мож да ни помогне!
            Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

            Коментар


              #21
              Това не е съпричасност. Това е позьорство. Българина е такова животно коравосърдечно, че няма на къде. Виждал съм с очите си, как 2-3 бият друг на спираката и всички стоят отстрани и никой не казва нищо. Наблюдават и като тръгнат към тях се дърпат встрани. Нищо против хората които създават петициите. Вероятно го правят от добри чувства, но полза никаква. Отворете и погледнете само какви абсурдни петиции има. Направо да се шашне човек.

              Коментар


                #22
                спокооо!!!не е важна 1 битка - важна е войната! снощи хамериканците в четвъртия гейм бяха гроги! ама нашите що да се напъват като вече са се класирали? важни са мачовете след 20-ти... тогава ще приказваме!!!п.п. иначе и на мен ми скъсаха нервите снощи!!!
                Fiat Punto 1.1-Синята птица
                Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                Коментар


                  #23
                  donnna написа:
                  спокооо!!!не е важна 1 битка - важна е войната! снощи хамериканците в четвъртия гейм бяха гроги! ама нашите що да се напъват като вече са се класирали? важни са мачовете след 20-ти... тогава ще приказваме!!!п.п. иначе и на мен ми скъсаха нервите снощи!!!
                  Не съм убеден, че сме се класирали. Но дори и така да е - война се печели с редници и генерали. В редки случаи - капитани. Генералът в момента е извън отбора, а Мартин ... Дано Пламен да де върне.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #24
                    Трябваше да гоним 1-вото място. Победителя от 1-вата група среща 4-тия от 2-рата и обратното. А другите не се знае как ще се омешат. Дори казаха, че могат да се срещат отбори които са се срещали в групите вече един път. Според мен 4-тия отбор от другата група, който и да е е по удачния вариант.

                    Коментар

                    Working...
                    X