Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Интересувате ли се наистина от олимпиадата?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Интересувате ли се наистина от олимпиадата?

    Въпроса ми е просто въпрос, по-скоро провокиран от полазилата ме жега и сладката мисъл, че е петък следобед (всъщност, това го разбрах преди около час, все си мислех, че е четвъртък днес)...Та ето го и по-чистия въпрос: Колко от вас наистина се интересуват от олимпиадата? Говоря за тези, дето наистина мислят да прекарат следващите няколко дни закотвени пред ТиВи-то и да следят паралелно няколко канала, превръщайки се в ДистанционноДжей-майстори . Колко от вас ше гледат "през пръсти", нередевно или само тогава, когато по 70-те кабелни канала няма какво друго да се гледа? Или колко ли ще са тези като мен, дето не им пука ама никак за тези спортно-масови прояви и по скоро се дразнят на създалата се психоза около мероприятието, липсата на заведения без телевизор (за този месец) от който да ни гледат само спортисти и стигнем до пияните неубоздани чужденци (по морето примерно, кудето съм аз) радващи се след някое спортно постижение в рамките на мероприятието.... Като цяло май не само за олимпиксите ми се завъртя въпроса, но и за световни и европейски по футбол, волейбол и други...Аз лично съм от третия тип. Откровенно ме дразни цялата тази суетня и псохоза около този тип мероприятия. Не че не обичам спорта - напротив, карам колело и ски, обичам джогинга (по модерно му дет се вика), плувам с удоволствие... ама до толкова. Единственото, което гледам понякога и несериозно са отделни дисциплини от зимните олимпиади: бобслеи и шейни, спускания (високоскоростни, слаломи и спускания) и толкова, даже едно име не мога да кажа... Футбол няма да коментирам, направо ми се гади от него... ама това съм си аз

    #3
    Все някое състезание ще гледам. Но хич няма да се вманиачавам.Напоследък целият спорт взе да става икономически и химически, а не атлетически... А положението на нашите спортисти е.... ;( плачевно

    Коментар


      #4
      Не ме привличат Олимпиадите. Виж, Световно, Европейско по футбол - да.Волейбол също. И тенис. Всъщност какви спортове има - те все прибавят и махат по някой.
      Ex Fiat 126P
      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
      Alfa Romeo 147 1.6 TS
      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

      Коментар


        #5
        Дали има още женска борба? Много готин спорт, а участничките - до една подгласнички на Мис Свят...

        Коментар


          #6
          Да и вдигане на тежести (жени) и там са коя от коя по голяма красавица Ама днес за пръв път седнах да гледам фехтовка, и ми хареса Много беше забавно. Обаче друго се чудя. Нали имаше неписано правило по време на олимпиада да се прекъсват военните действия поне докато трае тя. То кво се получи. В деня на започването започна и войната в Грузия. Сега грузинците си тръгват от Пекин ... въобще какво става с тоя свят ?!

          Коментар


            #7
            ////Punto//// написа:
            В деня на започването започна и войната в Грузия. Сега грузинците си тръгват от Пекин ... въобще какво става с тоя свят ?!
            Кой им е крив на грузинците, че си тръгват? Нали те предизвикаха тази каша!
            FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
            FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

            Коментар


              #8
              trace написа:
              Не ме привличат Олимпиадите. Виж, Световно, Европейско по футбол - да.Волейбол също. И тенис. Всъщност какви спортове има - те все прибавят и махат по някой.
              Yellow_Flash_Colorz_PDT_08

              Коментар


                #9
                ////Punto//// написа:
                Да и вдигане на тежести (жени) и там са коя от коя по голяма красавица Ама днес за пръв път седнах да гледам фехтовка, и ми хареса Много беше забавно. Обаче друго се чудя. Нали имаше неписано правило по време на олимпиада да се прекъсват военните действия поне докато трае тя. То кво се получи. В деня на започването започна и войната в Грузия. Сега грузинците си тръгват от Пекин ... въобще какво става с тоя свят ?!
                Туи било само в древноста

                Коментар

                Working...
                X