Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-противен модел на FIAT?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Buch написа:
    dikanio написа:
    "А на колегата със Стилото, ще му кажа, че то също не е от най-красивите модели на марката, според мен, защото както четох някъде (или гледах не помня), изглежда някакси немско, особено отпред. Все едно дизайнерите на VW са го проектирали набързо в обедната почивка. Отзад пък само 3-вратото е хубаво.
    Абре колега ще ме умориш от смях :D :D :D Почти всички немски производители ползват услуги на италиански дизайнери, които всепризнато са най-добри в света. Според мен по-скоро е обратното - докато покойния Пининфарина (лека му пръст) си е пиел италианското експерсо в обедната почивка да е скицирал набързо някакав пикап и понеже му е кривнала ръката и не е бил на кеф е изхвърлил салфетката на която е драскал, а пък някой я е взел от коша и я е изпратил с препоръчано писмо във Волфсбург - та пръкнал се ГОЛФ ІІІ....... Ай стига бе.....
    Гершиш! Покойният Пининфарина не е способен на подобно нещо като Голф 3 дори под въздействието на психотропни вещества смесени в кръвта му с 4 промила алкохол!!!
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #32
      Абе колеги кога сте виждали красив фиат че сега сте тръгнали да търсите най- грозния
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #33
        pr_00f написа:
        Абе колеги кога сте виждали красив фиат че сега сте тръгнали да търсите най- грозния
        Ами виж ми аватара тогава

        Коментар


          #34
          dikanio написа:
          А на колегата със Стилото, ще му кажа, че то също не е от най-красивите модели на марката, според мен, защото както четох някъде (или гледах не помня), изглежда някакси немско, особено отпред. Все едно дизайнерите на VW са го проектирали набързо в обедната почивка.
          Е, пил си пил... ами въри си легни бре, ко съ излагаш тука?
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #35
            dikanio написа:
            А на колегата със Стилото, ще му кажа, че то също не е от най-красивите модели на марката, според мен, защото както четох някъде (или гледах не помня), изглежда някакси немско, особено отпред. Все едно дизайнерите на VW са го проектирали набързо в обедната почивка. Отзад пък само 3-вратото е хубаво.
            Ти собственно мнение нямаш ли, че трябва да прочетеш нещо някъде, за да ти дадът уклон...
            VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
            VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
            VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
            VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
            Нека Силата на бъде с Нас...

            Коментар


              #36
              Който в гласувал за Ритмо, бих искал да му напомня, че това е един от най-успешните модели на ФИАТ, ставал автомобил на годината и във първият си и във вторият си вариант. Преди 2 години, когато бях в щатите, единствената италианска кола, която видях бе Ритмо 1, Abarth. Караше го един негър, с много златни накити по него. Точка.За Панда 1 гласувам с две ръце.

              Коментар


                #37
                PASSARELLA написа:
                Който в гласувал за Ритмо, бих искал да му напомня, че това е един от най-успешните модели на ФИАТ, ставал автомобил на годината и във първият си и във вторият си вариант. Преди 2 години, когато бях в щатите, единствената италианска кола, която видях бе Ритмо 1, Abarth. Караше го един негър, с много златни накити по него. Точка.За Панда 1 гласувам с две ръце.
                В Америка всички италянки се цянят адски много ,тук в България знаем какво е положението.
                Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                I am in love with my cars

                Коментар


                  #38
                  Ритмото ме кефи отсякъде - вътре е доста широчко ( то и аз съм слабичък, де ). Веднъж карах едно в последен стадийй на полуразпад и въпреки окаяното си състояние беше пъргаво.
                  like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                  Коментар


                    #39
                    Това пък е толкова субективна оценка. То е ясно, че мненията ще са различни, но това заглавие на тая тема е странна, а и първия пост на колегата иска да ни приобщи. И какво като някоя кола е грозна, ми не си я купувай просто. С две думи по-добре да не коментираш нещо, което нито заглеждаш, нито харесваш, нито ще си купиш. Малко ми е безмислена темата на мен. Но Мултипла си е изчадие ... на ада ли, на рая ли, нямам идея.
                    SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                    Коментар


                      #40
                      dikanio написа:
                      "Дъра-бъра 100 чадъра или по друг начин казано, искам да си кажа мнението и да поговоря с някого."Къде ако не тука да пусна такава тема - да не кажа безсмислена, ама за чесане на езика?А на колегата със Стилото, ще му кажа, че то също не е от най-красивите модели на марката, според мен, защото както четох някъде (или гледах не помня), изглежда някакси немско, особено отпред. Все едно дизайнерите на VW са го проектирали набързо в обедната почивка. Отзад пък само 3-вратото е хубаво. И просто от любопитство - какво пък имаш срещу Пазарджик? Или просто имаш много свободно време? Между другото ако щеш вярвай ама мойта регистрация също е с 4125 p.s. Малко е силна думата "противен", признавам. И да кажа, че не бих сменил марката, освен за Ламборгини
                      Аз не знам дали дизайнерите на ФВ могат изобщо нещо да проектират... Факт е, че дизайна а легендарния ГОЛФ 1 е а Джуджаро, т.е. италиански.Иначе за мен най-малко красивите ФИАТи са Мултипла 1 и Панда 1

                      Коментар


                        #41
                        мм

                        за мен най грозния е новия(защото немога да си го позволя )
                        uno-1.5i понто 1.2i

                        Коментар


                          #42
                          Immortal написа:
                          dikanio написа:
                          "Дъра-бъра 100 чадъра или по друг начин казано, искам да си кажа мнението и да поговоря с някого."Къде ако не тука да пусна такава тема - да не кажа безсмислена, ама за чесане на езика?А на колегата със Стилото, ще му кажа, че то също не е от най-красивите модели на марката, според мен, защото както четох някъде (или гледах не помня), изглежда някакси немско, особено отпред. Все едно дизайнерите на VW са го проектирали набързо в обедната почивка. Отзад пък само 3-вратото е хубаво. И просто от любопитство - какво пък имаш срещу Пазарджик? Или просто имаш много свободно време? Между другото ако щеш вярвай ама мойта регистрация също е с 4125 p.s. Малко е силна думата "противен", признавам. И да кажа, че не бих сменил марката, освен за Ламборгини
                          Аз не знам дали дизайнерите на ФВ могат изобщо нещо да проектират... Факт е, че дизайна а легендарния ГОЛФ 1 е а Джуджаро, т.е. италиански.Иначе за мен най-малко красивите ФИАТи са Мултипла 1 и Панда 1
                          Напълно съгласен. Някак си простовати и същевременно безлични автомобили са. Нямат дух, нямат същност, нямат агресия...автомобилът нищо не подсказва за характера на водача си.Искам да си купя нова кола - хиляда пъти премислих Турана и не ми е на сърце и това си му е...Аз съм напълно отчаян - почти няма нова кола, която да мога да си позволя и да ми харесва Yellow_Flash_Colorz_PDT_50Единствено верният резервен вариант - Мондео ми е на сърце, но ми трябват още няколко хиляди...

                          Коментар


                            #43
                            Все едно коментираме коя от жените ни е най-грозна! Някак си... де да знам... Когато карах ритмото ми се струваше с дизайн на космически кораб, ама... през 80-те години на миналия век - бе суперсила си беше, да не казвам, че тогава още гледахме ламБови телевизори! Като деца се радвахме на червена лада 1500! И така - тогава сме си харесали еди си кое момиче - сега е с 25 години по-възрастна! Има по-млади, по-хубави... момичета (а и коли)! Е да, и аз съм си харесал брера! Но винаги ще си спомням ритмо-то и ще го запомня с това, че нито един път не ме предаде! Вярно - цялото се скапа от ръжда, НО НИКОГА НЕ СЕ Е НАЛАГАЛО ДА ВЪРТЯ КЛЮЧА ПОВТОРНО! А типо-то... за мен това е автомобил не само за ’89 година, но и за миналия 20 век!Доста дълъг стана този пост!Само две думи за мултипла 1! Ако отвън е малко... смешен или различен - един съвет - вижте как е отвътре! Тогава ми говорете! Любопитен съм да чуя тогава коментарите!

                            Коментар

                            Working...
                            X