Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко може 1,6 16 в :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Stilo написа:
    E ти в града ли ги правиш тея 200...
    веднъж и в града - на моста! (срам ме е от мен, ама е факт)е, не бяха точно 200... малко под, ама...колата си го искаше.., а и мен ме кефи звука като мина 3000 оборота! Някак като част от ве ер це се чувствах...
    Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

    Коментар


      #17
      Май някъде из форума четох ,че максималната скорост на една кола е най-високата такава ,която колата може да поддържа в определен интервал от време ,определен от производителя!Може да има някакъв период от много малко време ,за което да се движиш с над 200(по уреди) ,но няма да можеш да ги поддържаш!А това с формулката за изчисляването на скоростта е много интересно!
      Fiat Stilo Multi Wagon 1.9JTD 85KW/115к.с. '03 powered by emzo
      Fiat Punto SX mk2 1.2 44KW/60к.с. '00
      EX : Fiat Tipo 1.6 i.e DOHC 149C2.046 1585cc. 66KW/90к.с -6250об./мин. - Изповядващ религията FIAT

      Коментар


        #18
        Ами няма нищо интересно - проста математика.Имаш размера на гумата - знаеш колко метра изминава тя при пълен оборот.Знаеш колко оборота може да вдигне двигателя и също и предавателните числа. - т.е. колко оборота ще ти направи гумата при 6000 оборота на двигателя на 5-та . И това е .
        Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
        ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

        Коментар


          #19
          Абсолютно правилно наблюдение.Никак не обичам подобни изпълнения.И твърдо съм на мнение че във форума на един клуб който се бори за намаляване на безумията по пътищата подобни теми трябва да отпрашват с максимално разрешената от закона скорост към коша!п.с мерси за Момче-то -отдавна не съм се чувствал толкова млад
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #20
            Аз пък вчера се спънах и спрях на червен светофар

            Коментар


              #21
              Странен народ... Дано преди да умра, разбера защо всичко в тази държава се опорочава. Някой каже нещо... и след него 15 човека се юрват да му набият канчето, и да оспорват.. и да се карат...и да заплашват!Това ли сме хората които ще оправим държавата? Това ли е бъдещето? Ае сиктир...драги зрители!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #22

                Коментар


                  #23
                  Че аз 220 вдигам когато си поискам Даже мисля да почвам да спирам на пешеходни пътеки по веднъж дневно
                  Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                  Коментар


                    #24
                    и аз често я тествам моята Брава 210 км ги вдигам от раз,скоро ходих до София поне 60-70 км карах със 200-210 км.гумите са ми 195/50/15 но бензина много бързо свърши.

                    Коментар


                      #25
                      Километража 214км/ч навигацията 197км/ч(Гармин нуви 660) на кой да вярвам. Гумите 205/50/15......
                      Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

                      Коментар


                        #26
                        Вярвай на навигацията. Километража на таблото, може да не показва съвсем вярно във високите скорости.
                        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                        ИТАЛФЕСТ 2007

                        Коментар


                          #27
                          Цивилните GPS приемници имат грешка при отчитане на скоростта +/- 5 км/ч

                          Коментар

                          Working...
                          X