Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А колко пъти съм отворил форума...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    PASSARELLA написа:
    И аз съм така. Когато нямам работа го отварям и ми седи в подпрозорец. Но при мен работАтА е друга. Администрацията има желание да ме отказва...
    Биг Брадър вижда всичко!!!

    Коментар


      #17
      Immortal написа:
      Имаше едно време един виц за едни луди... "Всички сме за Плооооовдив" И при мен ако няма много работа форума седи отворен. Е-мейла не си проверявам толкова често Няма ли някой психиатър от форума, да каже дали сме станали зависими ?
      Аз съм и казвам, че не сте добре
      BMW E90 320D
      ех. FIAT COUPE 2.0 16V
      ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
      ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

      Коментар


        #18
        Лоша работата с тоя форум, ей! Ама, то само това да беше... В тоя форум видях за първи път колата... и си викам - тя е! Това е Живка! Освен това с колко още съфорумци си пиша по айсикю и скайпа паралелно? Мани, не ми се коментира...

        Коментар


          #19
          Аз се лекувам вече Влизам по 1 най много по 2 пъти на ден и въпреки това не мога да падна от класацията Това е статистика на топ 10 на адресите посетили форума:::1 е адрес на Гугъл78.128..... е моят адресЗа има няма 2-3 месеца следващият ще ме застигне
          Прикачени файлове

          Коментар


            #20
            ilkor написа:
            Аз се лекувам вече Влизам по 1 най много по 2 пъти на ден и въпреки това не мога да падна от класацията Това е статистика на топ 10 на адресите посетили форума:::1 е адрес на Гугъл78.128..... е моят адресЗа има няма 2-3 месеца следващият ще ме застигне
            Илко, мен има ли ме в списъка
            BMW E90 320D
            ех. FIAT COUPE 2.0 16V
            ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
            ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

            Коментар


              #21
              ilkor написа:
              Аз се лекувам вече Влизам по 1 най много по 2 пъти на ден и въпреки това не мога да падна от класацията Това е статистика на топ 10 на адресите посетили форума:::1 е адрес на Гугъл78.128..... е моят адресЗа има няма 2-3 месеца следващият ще ме застигне
              А кое ИП е следващото?
              A20DTH ЖТД ама не баш
              1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
              Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

              Коментар


                #22
                На обичайните заподозрени. Дружинката от хора, които са все активни... Кои ли са тия!?Лекуваме се както казах.
                SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                Коментар


                  #23
                  Форума и магията Фиат са идеология така,че добре сте, ако почнете да кривите ще ви намекна.Напълно нормални сте.

                  Коментар


                    #24

                    Коментар


                      #25
                      Е това пък е извадка от моят профил,забележете и датата на регистрация.Е какво да не съм за психиатрията сега Илко аз ли съм след теб в класацията?Регистриран на: 03 Яну 2006Последно посещение: Чет Авг 07, 2008 3:31 pmОбщ онлайн престой: 15 Седмици, 1 Ден, 14:17:09Последен онлайн престой: 02:32:49Брой посещения: 2987Брой прелиствания: 27317Общо мнения: 1368[0.48% от всички / 1.44 мнения на ден] Вижте всички мнения на pehoМестожителство: ГабровоСайт: Професия: Интереси: Рождена дата: 28 Фев 1972Ъплоуд квота: [Качено: 4.29 MB / Квота: Неограничено / 0% от общия] Прикачени файлове на потребителя

                      Коментар


                        #26
                        Мдааа трябва малко групова терапия Като в Анонимните алкохолици Аз напоследък поспрях малко, но няма да е задълго
                        Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                        Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                        Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                        http://forum.fiat-bg.org

                        Коментар


                          #27
                          Ееее, ти сега ще се местиш във форума на Алфа...

                          Коментар


                            #28
                            Humppa написа:
                            Ееее, ти сега ще се местиш във форума на Алфа...
                            Той какъвто им е кьорав във момента, те алфистите ще се разбягат...
                            Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                            Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                            ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                            Коментар

                            Working...
                            X