Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

А колко пъти съм отворил форума...?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    А колко пъти съм отворил форума...?

    Пристрастяване, няма друго
    Прикачени файлове
    A20DTH ЖТД ама не баш
    1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
    Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

    #2
    Аз колко ли пъти съм влизал? Много. А ако се сметне времето през което е бил отворен в браузъра ми... ВОколо 9 часа всеки работен ден :D
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #3
      А жена ми казва че имам нужда от психологическа консултация със специалист, защото според нея съм патологично пристрастен. Вечер оставям компа включен, за да може евентуално през нощта като стана да .... или да пия вода, да мога бързо и лесно да хвърля един поглед във форума...Права е май...

      Коментар


        #4
        Оставяй си и стидена бира до компа де :D

        Коментар


          #5
          Аз вече се лекувам. С Булфлийта поспрях, сега е ред на форума.
          SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

          Коментар


            #6
            EVITA написа:
            Аз вече се лекувам. С Булфлийта поспрях, сега е ред на форума.
            И аз се опитвам да се лекувам. Сътворих 666 мнения, викам си - прекрасно число, дяволско, край спирам да пиша. Да, ама не, направих ги 1000, муци, още по-красиво, направо завършено. Сега вече спирам. Но станаха 1100, 1200 ... Върнах се от морето, казах си, край вече не съм зависим, но уви - пак съм тук. Все едно, винаги мога да се откажа, зашо пък трябва да е точно днес :D ?
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар


              #7
              И аз съм така. Когато нямам работа го отварям и ми седи в подпрозорец. Но при мен работАтА е друга. Администрацията има желание да ме отказва...

              Коментар


                #8
                Така като гледам съм един от манияците във форума, от март месец имам над 600 мнения средно по 4 на ден, нормално все пак на работа ми е постоянно пуснат, вечер като се прибера пак влизам, скоро ще съм за психиатрията....
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #9
                  van_dal написа:
                  Така като гледам съм един от манияците във форума, от март месец имам над 600 мнения средно по 4 на ден, нормално все пак на работа ми е постоянно пуснат, вечер като се прибера пак влизам, скоро ще съм за психиатрията....
                  Няма страшно, всички минаваме по този път - да знаеш - по-лошо става с времето...Ето ви извадка от профила ми:
                  Регистриран на: 03 Ное 2004Последно посещение: Сря Авг 06, 2008 2:41 pmОбщ онлайн престой: 6 Седмици, 5 Дни, 14:29:28Последен онлайн престой: 00:04:48Брой посещения: 2653Брой прелиствания: 20652Общо мнения: 2427[0.85% от всички / 1.77 мнения на ден]Вижте всички мнения на Yavor
                  Значи за последните почти 4 години, съм прекарал над месец и половина - ДЕНОНОЩНО съм стоял... После се чудя защо детето ми порастна без да забележа, а жена ми си чати с непознати хора... Ми се съм у форумо...
                  Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                  Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                  ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                  Коментар


                    #10
                    Аааа... бат’Яворе, това за жена ти не е на добре! Изззобщо не е на добре! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37

                    Коментар


                      #11
                      PASSARELLA написа:
                      Аааа... бат’Яворе, това за жена ти не е на добре! Изззобщо не е на добре! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                      Ти мислиш ли че ще позволя....????
                      Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
                      Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
                      ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

                      Коментар


                        #12
                        snake написа:
                        И аз се опитвам да се лекувам. Сътворих 666 мнения, викам си - прекрасно число, дяволско, край спирам да пиша. Да, ама не, направих ги 1000, муци, още по-красиво, направо завършено. Сега вече спирам. Но станаха 1100, 1200 ... Върнах се от морето, казах си, край вече не съм зависим, но уви - пак съм тук. Все едно, винаги мога да се откажа, зашо пък трябва да е точно днес :D ?
                        Дет се вика... да ’илядиш колега! По хиляда на година и ще превъртиш брояча след... 100 000км. опс, мнения!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Yavor написа:
                          PASSARELLA написа:
                          Аааа... бат’Яворе, това за жена ти не е на добре! Изззобщо не е на добре! Yellow_Flash_Colorz_PDT_37
                          Ти мислиш ли че ще позволя....????
                          Е сигурно не...

                          Коментар


                            #14
                            Аз се излекувах ... и те това ми е последното мнение :P Моренцето му е майката. Няма такова губене на време, като това, което се губи в един форум, та чак се затъпява на моменти. Аре сиктир, до тука бях :P

                            Коментар


                              #15
                              Имаше едно време един виц за едни луди... "Всички сме за Плооооовдив" И при мен ако няма много работа форума седи отворен. Е-мейла не си проверявам толкова често Няма ли някой психиатър от форума, да каже дали сме станали зависими ?

                              Коментар

                              Working...
                              X