Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Покукпа на Стило

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Покукпа на Стило

    Решил съм да взимам стило 1.9 jtd тука в Avtomarket.bg намерих няколко спрях се на това. Ако може някой компетентен да ми каже нещо за тази кола .... разход примерно, раязходи за първоначално обслужване и тн.http://www.avtomarket.bg/details.php...by=god_pr+DESC

    #2
    Чакай, чакай - един познат продава 4-вратка Abarth - уникален автомобил. Пиши, ако те интересува.
    Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Разход при нормално каране - около 5/100 и 7-8/100 градско.За Брава 1.9 JTD 105 (частите са същите) баща ми даде:180 лв - ангренажен ремък и ролки60 лв - масло Селения 5л.50 лв - въздушен, маслен и горивен филтъртруд - за колкото намериш, но около 100 лева.Успех, колега
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        ..абе, аз лично не ги харесвам тез с 5-те врати, ама колицата е читава... поне на пръв поглед!Маслото ще ти струва към 80лв. (е, то зависи какво масло ще й сложиш де), а за другите работи... неам идея... шото още не съм сменял!Ааааа, поленов филтър на климатика ти струва 20-тина лева... И капачка за казанчето на антифриза (ако е поръчка) - 40 лв. Но хубаво е да знаеш , че и от Типо става...и от морга можеш да намериш за 5 лв.! (споделям челен опит) Скъпичка е поддръжката й, но пък удоволствието от возията е страхотно! Късмет с покупката!
        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

        Коментар


          #5
          Абе какво е това "покукпа"!?!?!?
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #6
            навих се отивам да я гледамтук намерих още едно:http://avtomarket.bg/details.php?dat...y=god_pr+DESC#

            Коментар


              #7
              fory написа:
              навих се отивам да я гледамтук намерих още едно:http://avtomarket.bg/details.php?dat...y=god_pr+DESC#
              Това Стило изглежда прекрасно!
              Детайли:Халогени, Ел. огледала, ABS, Имобилайзер, Airbag, Аларма, Ел. стъкла, Застраховка,
              Но аз не виждам халогенните фарове на предната броня... Ах тези подлетци, автоджамбазите...

              Коментар


                #8
                То халогените при Stilo са в основния блок, но по неприятното е че няма оригиналното радио на колата. Тук джамбазите са си показали ... Дупница, Дупница...

                Коментар


                  #9
                  fory написа:
                  навих се отивам да я гледамтук намерих още едно:http://avtomarket.bg/details.php?dat...y=god_pr+DESC#
                  Виж колко по-агресивен вид има тривратката... Пък за халогени... няма заводско Стило с такава екстра! освен туй...гледам , гледам...и като виждам копчалъка - все ми е в акъла, че е с климатроник... Детайли:Халогени, Ел. огледала, ABS, Имобилайзер, Airbag, Аларма, Ел. стъкла, Застраховка, :D Само да ти кажа, че няма Фиатка дето да излиза от завода без тез...екстри! Еърбезите са 6 (отпред два, колонките на вратита още два, и на предните седалки на гърба още по един) , има Ей Ес Ер... и вместо да изрежда глупости - можеше да пише , че има ел. усилване на волана (сити).Бе ако ти я дават на прилична цена - зимай и бегай
                  Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                  Коментар


                    #10
                    като си харесваш стило виж дали лампата за airbag-a не свети на таблото - често срещано е. ще ти пищи всеки път като палиш колата, а не е евтино да се оправи тая глупост. също преслушай окачването как е щото не е много евтино ( освен ако не залагаш на части минали през Босфора ). иначе двигателя е куче и няма да имаш проблеми с него. А дали е с 3 или 5 врати ти си решаваш - двете коли са за различни нужди. Ако вземеш с 5 врати често ще ти казват че е грозна , надявам се че не плащаш данък обществено мнение.
                    Fiat Stilo JTD ....sold
                    Volvo C 70 ....

                    Коментар


                      #11
                      Бояне, точно твоята с тези 17-ки джанти е страхотна...

                      Коментар


                        #12
                        Stilo написа:
                        Бояне, точно твоята с тези 17-ки джанти е страхотна...
                        бирата си я спечели , въпроса е кога и къде да ти я издължа :D (трябва да има и прясна цаца)
                        Fiat Stilo JTD ....sold
                        Volvo C 70 ....

                        Коментар


                          #13
                          ...искам и аз бира...или кото и да е , ама да е на аванта!
                          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                          Коментар


                            #14
                            Off: Ники, ти бягай да резервираш маса някъде на Албиона. Ние ще дойдем...

                            Коментар


                              #15
                              ехххх и аз съм се замислил за едно двуврато :D - много е арно бре танасе :D

                              Коментар

                              Working...
                              X