Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Министър Масларова: Детските надбавки - 35 лева

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Министър Масларова: Детските надбавки - 35 лева

    Масларова: Детските надбавки - 35 леваСпоред социалния министър 150-200 лв. е реалистичният размер на коледната добавка за пенсионерите04.08.2008Социалният министър Емилия Масларова каза днес в интервю за БНР, че най-вероятно детските надбавки ще станат 35 лв.Управляващите са разговаряли за изготвянето на разчети за повишаването на границата на достъп до детски добавки и тя вече да не е 300, а 350 лв. За това са настоявали представителите на НДСВ на последния политически съвет на тройната коалиция в Банско.Сметките се очаква да се направят след септември.Приоритет на тройната коалиция до края на мандата ще бъдат децата и младите семейства, посочи Масларова.Тя обеща от 1 октомври допълнителни добавки и за семействата с деца с увреждания, които ще "бъдат за компенсиране на цените през последните месеци".Със 100 млн. лв. от бюджетния излишък ще стартира изпълнението на националната програма "Ин витро", съобщи депутатът от НДСВ Антония Първанова, която участва в симпозиум, посветен на ин витро зачеването, на който присъства и първото бебе "в епруветка" ? 30-годишната Лиза Браун.Решението за заделянето на средствата от преизпълнението на приходите в бюджета за тази година е било взето преди седмица на последното заседание на тройната коалиция в Банско, допълни Първанова.Броят на безплодните двойки в България, които се надяват на бебе "ин витро", са около 270 хил.150-200 лв. е реалистичният размер на коледната добавка за пенсионерите, каза социалният министър. Тя подчерта, че решението за размера на добавките ще бъде взето от парламента, но посочи, че лично няма против коледните добавки за хората в третата възраст да бъдат и 300 лв.Интересни би било, колегите с малки дечица да споделят, каква е издръжката им на месец?
    Прикачени файлове

    #2
    Малките деца не гласуват,пенсионерите да.Разликите са очевадни.

    Коментар


      #3
      25лв. на дете ужас това са горе долу един чифт детски обувки от средно качество Те българските деца от друго нямат нужда Като ми удържат от заплатата за осигуровки на децата и тези 25лв. изчезват , от една страна дават с едната ръка от другата страна вземат с двете М......цата им мръсна.Само Пиночет би ги оправил тези 240 маймуни.
      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

      Коментар


        #4
        Абе само памперсите са 30лв и не винаги стигат за месец.

        Коментар


          #5
          Според мен 35 лева са достатъчни и жената е права иначе ако са повече родителите няма да ги дават за детето а ще ги изяждат и изпиват.Сергеи Станишев е прав човек срещу които Боико прави номера.
          Некъдърността е винаги в компания-талантът винаги е сам.

          Коментар


            #6
            S.p.A написа:
            Според мен 35 лева са достатъчни и жената е права иначе ако са повече родителите няма да ги дават за детето а ще ги изяждат и изпиват.Сергеи Станишев е прав човек срещу които Боико прави номера.
            Вече и комсомолци си имаме във форума.
            Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

            Коментар


              #7
              Вече и Битълс си имаме от 69 та. Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
              Некъдърността е винаги в компания-талантът винаги е сам.

              Коментар


                #8
                .....................ако знаете как искам Масларска да я осъдят и да и лепнат една присъда от сорта "НА ТИ 35 ЛВ НА МЕСЕЦ В ПРОДЪЛЖЕНИЕ НА 1 ГОДИНА И ТИ САМО С ТЕЗИ ПАРИ ОТГЛЕДАЙ ЕДНО ДЕТЕ"=.................... Абе като ви казвам танковете да идват...........

                Коментар


                  #9
                  S.p.A написа:
                  Според мен 35 лева са достатъчни и жената е права иначе ако са повече родителите няма да ги дават за детето а ще ги изяждат и изпиват.Сергеи Станишев е прав човек срещу които Боико прави номера.
                  Абе човек..... тииии имаш ли си представа колко са 35лв. Знаеш ли колко струват памперси за един ден, че то това са 2 бучки сирене...... абе ай стига глупости. Щели да ги изхарчат родителите То и в Куба живеят за по 20 долара на месец, ама ние май за друг стандарт се борим. А ако смяташ че някой друг, ще ги " Изяде и изпие тези пари"... е кой друг, детето ли да ходи да си ги харчи....Абе човек, ти в коя държава живееш, знаеш ли колко струва един хляб?????
                  СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                  бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                  сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                  ИТАЛФЕСТ 2007

                  Коментар


                    #10
                    Не може така в демократична София!То вече няма танкове.Не знам София с какво ще се пази от Турците като доидат?
                    Некъдърността е винаги в компания-талантът винаги е сам.

                    Коментар


                      #11
                      S.p.A написа:
                      Според мен 35 лева са достатъчни и жената е права иначе ако са повече родителите няма да ги дават за детето а ще ги изяждат и изпиват.Сергеи Станишев е прав човек срещу които Боико прави номера.
                      Ти сериозно ли го мислиш това бе колега . Имаш ли деца За кое са достатъчни 35лв. алооооо Към светло бъдеще ли ни водиш.
                      Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                      Коментар


                        #12
                        S.p.A написа:
                        Не може така в демократична София!То вече няма танкове.Не знам София с какво ще се пази от Турците като доидат?
                        Каза господин "патриот" както се е писал в профила .Не че имам нещо спрямо теб но като ви гледах на Бузлуджа Ленин Сталин силна тревичка дава този Серго ейй
                        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                        Коментар


                          #13
                          Ало тука няма светло бъдеще за вас явно вашите доходи са малки.Аз на 35 лева съм доволен.Аз печеля достатъчно така,че мога и да се отакжа от тия надбавки във ваша полза.
                          Некъдърността е винаги в компания-талантът винаги е сам.

                          Коментар


                            #14
                            S.p.A написа:
                            Ало тука няма светло бъдеще за вас явно вашите доходи са малки.Аз на 35 лева съм доволен.Аз печеля достатъчно така,че мога и да се отакжа от тия надбавки във ваша полза.
                            Въпроса не е колко печелиш бе колега Тия хвалби са малко в стил "Наяла се въшка излязла на чело" И в този както и в другите форуми мнозинство са хората които със сигурнос печелят повече от теб но те наистина печелят затова не се хвалят , отговори си сам кои се хвалят....Въпроса беше че тези пари са малко на цялостния европейски фон спрямо другите държави.Правителството на България води геноцит срещу народа си за сметка на собствената облага .Как да ти го обесня по-просто незнам . А ти ми хвалиш Масларова и микерето Станишев които спират развтието на страната и я връщат към тяхното свидно минало.Ай неми говори глупости.
                            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                            Коментар


                              #15
                              S.p.A написа:
                              Ало тука няма светло бъдеще за вас явно вашите доходи са малки.Аз на 35 лева съм доволен.Аз печеля достатъчно така,че мога и да се отакжа от тия надбавки във ваша полза.
                              Колега,знаеш ли,че таксата за детска градина е ~60лв/месечно...?п.с.който печели добре не търси "ефтин тунинг"...
                              ===============================
                              // ..."Денят не си личи по сутринта"... //
                              ===============================

                              Коментар

                              Working...
                              X