Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нов Национален Рекорд (за жалост) !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нов Национален Рекорд (за жалост) !!!

    Шофьор с 8,15 промила алкохол в кръвта е задържан във велинградското село Нова махала. Това е национален рекорд от началото на годината.Така коментираха случая от Областната дирекция на полицията в Пазарджик, цитирани от Дарик.В неделя на обяд патрул на

    #2
    Това не може да е вярно. Или някой журналист пак е разбрал-недоразбрал, или дрегерът е бил неизправен. Над 3 промила се счита, че човекът е мъртвопиян, така че едва ли може оттам-насетне така да се налива, че да го докара до 9 промила. Иначе фактът за състоянието на намерените е наистина жалък. Ей сега го изгледах по всички телевизии - като лапнат една глупост тези журналисти, я правят сензация, без да осъзнават колко е нелепа цялата работа.
    Fiat Marea Weekend 1,6 16V

    Коментар


      #3
      Може, ако е пил и веднага след това се е качил на колата.Ако е дал проба 15 минути след като е станал от масата е възможно.(Примерно)
      == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

      На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

      Коментар


        #4
        Не ми се кoментира! Малоумността няма граници у нас!
        Frontera Sport, X20SE март 1998

        Коментар


          #5
          То трагично, ама ей на т’ва му се вика да си пиян "като шмайзер" От това щеше да почине всеки уважаващ себе си американец Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Не, че е повод за национална гордост, де.Не знам да се смея ли да плача ли
          She was only a whisky maker but he loved her still.

          Коментар


            #6
            Идиотщината идва не само от тези промили... мен лично много повече ме вбеси представянето на тази новини от тъпите медии като "национален рекорд"

            Fiat Bravo T-Jet 120

            Коментар


              #7
              Баси...невъзможно....доколкото знам на 4 се умира!
              Ползвайте мигачи!
              Sometimes I feel like screaming

              Коментар


                #8
                Аз пък съм за идеята да се направят дрегерите да отчитат да речем двойно - примерно той е с 4 промила - отчита 8. Така като пие една бира и е реално 0.3 - 0-4 ще му отчита 0.8 и винаги ще е над тъпата граница от 0.5 и винаги ще е в нарушение. В БГ това е решението. Ми като ще кара някой да кара - като ще пие да пие.
                Punto SX 1.1 55

                Коментар


                  #9
                  Punto SX написа:
                  ..... Ми като ще кара някой да кара - като ще пие да пие.
                  Ми то си е така,като карат,карат като на рали,а като ще пият,пият като ...като...шампиони (справка новината,човека дори рекорд поставил).

                  Коментар


                    #10
                    Българска работа, но съм сигурен че има някой руснак с по-добър рекорт Yellow_Flash_Colorz_PDT_05.Руснаците са специлиазирани в това.
                    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

                    Коментар


                      #11
                      Имат ли граници човешките възможности??
                      BRAVA 1,4 12V
                      Nissan Navara

                      Коментар


                        #12
                        6ma7ka7a написа:
                        Българска работо, но съм сигурен че има някой руснак с по-добър рекорт Yellow_Flash_Colorz_PDT_05.Руснаците са специлиазирани в това.
                        Колега те рядко пият алкохол само чист спирт :D
                        fiat coupe 2.0 16V

                        Коментар


                          #13
                          Те полицаите да не са мерили директно от шишето)А човека не е за новините. Той е за ОЛИМПИАДА.

                          Коментар


                            #14
                            Stilo написа:
                            А човека не е за новините. Той е за ОЛИМПИАДА.

                            Коментар


                              #15
                              не знам дали е вярно туй за 8.15 промила, ама на тоя юнак му било за втори път и сега като го вкарат в затвора ефективно ще има да го "прочистват" от вредното влияние от алкохола...
                              Fiat Punto 1.1-Синята птица
                              Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                              Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                              Коментар

                              Working...
                              X