Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за фотоапарат!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #76
    trace написа:
    Stilo написа:
    Дай модела и ще намерим някъде в Нета сравнителен тест от компетентни фотофоруми.
    Модела е Samsung Digimax 340Просто забелязвам една тенденция, според която от известно време сепускат големи боклуци на пазара. И доста по-стари апарати ги отвяват.
    Имаме служебен Digimax L55W . Доста е добър. Снимката която бях дал за участие в конкурса беше с него.
    like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

    Коментар


      #77
      От последните сапунерки на самсунг мога с чисто сърце да препоръчам S850, както и цялата серия NV!S1050 също е добър, но S850 го превъзхожда откъм шум, тъй като е с по-"едри" пиксели

      Коментар


        #78
        Харесах този - http://www.photopavilion.com/?page=c...des-pane-1Но zoom 4х не ми говори много. Колко е това приближение?А и имали фабр. настройки - примерно пейзаж, макро, нощен режим?Мерси

        Коментар


          #79
          vital написа:
          Харесах този - http://www.photopavilion.com/?page=c...des-pane-1Но zoom 4х не ми говори много. Колко е това приближение?А и имали фабр. настройки - примерно пейзаж, макро, нощен режим?Мерси
          Този избор определено е добър. Даже за цената си - прекалено добър. Конкретно на въпросите: zoom 4х означава в случая, че апаратът притежава 4-кратно оптично увеличение (благодарение на отличната оптика на Canon). Настройките, за които става въпрос, са налични. Още повече - има и пълни ръчни настройки. В този ценови клас други производители по принцип не ги предлагат. И един малък минус според мен. Видеото в резолюция 640 x 480 е с 20fps. Мнозина биха казали, че за целта си има видеокамери, но все пак...Между другото ето повече детайли за избраното от тебе апаратче: http://www.dpreview.com/news/0801/08...a580a590is.asp
          FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
          FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

          Коментар


            #80
            Мерси за линка. Чак се замислям дали да не си взема за мен. Иначе човека, за който е си има камера.А надежден ли е този сайт да си го поръчам направо?

            Коментар


              #81
              От сайта на Photopavilion съм си купувал фотоапарат преди 2 години. Също Canon, но по това време нямаше като този Преди да го поръчам проучвах и не намерих недоволни или пък отрицателни мнения за тях.
              FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
              FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

              Коментар


                #82
                Мерси точно търсех някой да ми потвърди да ми е чиста съвестта. Попълвам бланката и ще чакам

                Коментар


                  #83
                  Ето ти ревю на Канон-а:http://www.steves-digicams.com/2008_...mlснимки и видео:http://www.steves-digicams.com/2008_...s_samples.html
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #84
                    БлагодаряВсе си мислех, че има разлика в цената, ама чак толкова...Отложих за утре, дано само не стана за смях, иначе ще се похваля

                    Коментар


                      #85
                      Ей, ама и това фотаджиите сте опасна гилдия.... Човека искаше да купи "сапунерка" за подарък, вие стигнахте до висотите на фотографията... хихихи
                      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                      Нека Силата на бъде с Нас...

                      Коментар


                        #86
                        Голямо съвпадание се получи - обадиха ми се че печеля точно същия модел. Екипирах го с батерии, калъвче и стативче и е супер. Снимки тези дни в Автотуризъм от едно много високо място. Благодаря за съветите.

                        Коментар


                          #87
                          vital написа:
                          Голямо съвпадание се получи - обадиха ми се че печеля точно същия модел. Екипирах го с батерии, калъвче и стативче и е супер. Снимки тези дни в Автотуризъм от едно много високо място. Благодаря за съветите.
                          Ами честито!!!Дай боже всекиму. Тъкмо съм се загледал в Алфа Мито...Чакам телефона да звънне
                          like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

                          Коментар


                            #88
                            Lane Staley написа:
                            Ами честито!!!Дай боже всекиму. Тъкмо съм се загледал в Алфа Мито...Чакам телефона да звънне
                            Стискам палци

                            Коментар

                            Working...
                            X