Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за фотоапарат!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Ако може да ползвам темата: Какъв апарат ще препоръчате за снимки с изцяло автоматични настройки. Бюджет до 250-300лв за подарък. Ще се ползва често. Днес в един магазин харесах Сони от А серията забравих кой точно. Дали ще е добър избора.Мерси

    Коментар


      #62
      vital написа:
      Ако може да ползвам темата: Какъв апарат ще препоръчате за снимки с изцяло автоматични настройки. Бюджет до 250-300лв за подарък. Ще се ползва често. Днес в един магазин харесах Сони от А серията забравих кой точно. Дали ще е добър избора.Мерси
      За тази цена общо взето все едно. Само да не е Практика, Самсунг, или някоя от странните марки.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #63
        Vladim написа:
        ...
        Благодаря! Значи ще взема някое Сони, което ми хареса.

        Коментар


          #64
          Все пак, по-добре Панасоник, че има по-голям зуум.
          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

          Коментар


            #65
            sugarboy написа:
            Все пак, по-добре Панасоник, че има по-голям зуум.
            Мерси, ще ги прегледам и тях. Горе имах предвид Канон, не Сони.

            Коментар


              #66
              Vladim написа:
              vital написа:
              Ако може да ползвам темата: Какъв апарат ще препоръчате за снимки с изцяло автоматични настройки. Бюджет до 250-300лв за подарък. Ще се ползва често. Днес в един магазин харесах Сони от А серията забравих кой точно. Дали ще е добър избора.Мерси
              За тази цена общо взето все едно. Само да не е Практика, Самсунг, или някоя от странните марки.
              Кое му е странното на Самсунг?1)самсунг е най-големия производител на памети от всякакъв тип в света2)самсунг е един от най-големите производители на сигнални процесори и специализирани процесори в света3)самсунг ползват оптика на kreuznach - http://www.schneiderkreuznach.com/samsung_e.htm в 90% от моделите си, въпреки надписа Samsung Zoom Lens, самсунг оптика не прави4)заедно с сони са едни от най-големите производители на матрициСамо за протокола ще кажа, че фотоапарата ми е Фуджифилм SLR да не стане някоя кавга, че съм сектант Самсунгчетата са си доста читави!

              Коментар


                #67
                maiden написа:
                ...Самсунгчетата са си доста читави!
                Сега нямам време за подобни спорове, колега. Въпрос на впечатления, отивам на море, всичко добро!
                Frontera Sport, X20SE март 1998

                Коментар


                  #68
                  ...... та кво викате за самсунга шегаджии сте ми вии стига бе хора все още е понеделник не е време за маитапи още От Самсуннг по голяма ши-потреба ако има па на, те само совалки не правят още ма четох някъде че е в проект
                  Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                  Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                  Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                  Коментар


                    #69
                    КАНОН или НИКОН , най-качествените избирай от техните модели
                    Renault Clio Baccara 1.8 SPI 90hp
                    Бившо: Fiat Bravo SX 1.6 16v 103hp

                    Коментар


                      #70
                      Slavi_Lancia написа:
                      ...... та кво викате за самсунга шегаджии сте ми вии стига бе хора все още е понеделник не е време за маитапи още От Самсуннг по голяма ши-потреба ако има па на, те само совалки не правят още ма четох някъде че е в проект
                      Колега кое не е ширпотреба вече?Самият клас "сапунерка" си е ширпотреба, така че какво да го коментираме

                      Коментар


                        #71
                        Ето ви един хубав Самсунг http://www.technomarket.bg/product_d...ct_id=09026371
                        Marea Weekend HLX Jtd 110

                        oO(_)____////____(_)Oo

                        Коментар


                          #72
                          maiden написа:
                          Кое му е странното на Самсунг?1)самсунг е най-големия производител на памети от всякакъв тип в света2)самсунг е един от най-големите производители на сигнални процесори и специализирани процесори в света3)самсунг ползват оптика на kreuznach - http://www.schneiderkreuznach.com/samsung_e.htm в 90% от моделите си, въпреки надписа Samsung Zoom Lens, самсунг оптика не прави4)заедно с сони са едни от най-големите производители на матрициСамо за протокола ще кажа, че фотоапарата ми е Фуджифилм SLR да не стане някоя кавга, че съм сектант Самсунгчетата са си доста читави!
                          Самсунг може да са един ит най-големите производители, но това не значи непременно качество!!!Самсунг и Хюлет Пакард са марки, с които не искам да се сблъсквам - личен опит!Сега да не ме обявиш и ти в сектанство признавам, че лаптопът ми MSI-M655 е с LCD панел на Самсунг

                          Коментар


                            #73
                            Хайде да кажа нещо в защита на Самсунг. Имам една сапунерка от тази марка, модел 2002 година.Иска ли някой да премерим сили с нова сапунерка ?
                            Ex Fiat 126P
                            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                            Alfa Romeo 147 1.6 TS
                            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                            Коментар


                              #74
                              Дай модела и ще намерим някъде в Нета сравнителен тест от компетентни фотофоруми.

                              Коментар


                                #75
                                Stilo написа:
                                Дай модела и ще намерим някъде в Нета сравнителен тест от компетентни фотофоруми.
                                Модела е Samsung Digimax 340Просто забелязвам една тенденция, според която от известно време сепускат големи боклуци на пазара. И доста по-стари апарати ги отвяват.
                                Ex Fiat 126P
                                Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                                Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                                Alfa Romeo 147 1.6 TS
                                Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                                Коментар

                                Working...
                                X