Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ за фотоапарат!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    ele написа:
    Не се хвърляй на тези със зареждащи се батерии, защото можете да останете неприятно изненадани с различните контакти в Египет
    Ами аз преди 5 години някъде ходих там и навсякъде по хотелите контактите си бяха като нашите и с 220v напражение... Знам, защото зареждах батериите на камерата...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #17
      ele написа:
      Не се хвърляй на тези със зареждащи се батерии, защото можете да останете неприятно изненадани с различните контакти в Египет
      Продават се преходници! А зареждащите машинки от доста време насам работят на универсални напрежения - 110-240в. и честота 50-60Hz.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        ele написа:
        ...Не се хвърляй и на зареждащите се батерии със зарядно, вуйчо ми (за чиито 60-ти рожден ден му купих апарата) също получи такова, обаче си купува алкални батерии и им се кефи повече, отколкото на презареждащите се, защото, цитирам, "няям време да ги чакам, а като се сетя, е много късно"... Но, както казах и по-рано - вземи някой евтин, но от добър производител, а останалите пари - хапване и пийване по случай юбилея.
        Не го разбирам това. Постоянното купуване на алкални батерии е един излишен разход. Но по-важното е, че не вършат работа. Изкарват символичен брой снимки, а често ми се е случвало чисто нови от магазина да направят единствена снимка и да "увяхнат". Зареждащите се тип АА са друга история. По-миналата година в Пирин направихме 600 снимки с едни такива...
        FIAT Idea 1.9 Multijet 2004 г.
        FIAT Tipo 1.4i.e. 1995 г. - предишен. Служи вярно над 9 години!

        Коментар


          #19
          Мерси много за отговорите.. ще се поразтърся и ще видя. Ест. ще се похваля какво съм взел
          Lancia Lybra 2,4JTD '03
          Фиат Браво 1.9TD75 '97
          Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
          Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

          Коментар


            #20
            Остави Панасоник да си правят телевизорите, щом става дума за апарат било то и за 100 лева търси си някои канонче или никонче, олимпус се излагат с последните модели не ти ги препоръчвам, Фуджи също е жестока машинка това са трите марки всичко останало е плява.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #21
              Да ви попитам за Пентакс какво мислите колеги?Питам за информация и да разбера дали не съм се минал
              == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

              На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

              Коментар


                #22
                Ам ти вече си го взел и да си се минал и да не си трябваше да питаш преди да го вземеш. Не че е лоша машинка но другите са по добри. Бе снимаи там ко ти пука адаш нали ти прави хубави снимки.
                Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                Коментар


                  #23
                  Слав написа:
                  Да ви попитам за Пентакс какво мислите колеги?Питам за информация и да разбера дали не съм се минал
                  Не съм доволен откакто купихме един Пентакс Оптио 50По-голямо дърво няма.Но това е мнение за конкретния модел, не за всички.
                  Ex Fiat 126P
                  Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                  Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                  Alfa Romeo 147 1.6 TS
                  Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                  Коментар


                    #24
                    trace написа:
                    Слав написа:
                    Да ви попитам за Пентакс какво мислите колеги?Питам за информация и да разбера дали не съм се минал
                    Не съм доволен откакто купихме един Пентакс Оптио 50По-голямо дърво няма.Но това е мнение за конкретния модел, не за всички.
                    Абе така си е, и аз потвърждавам , макар че не ми се щеше да го кажа в прав текст. Само практиката може да епо кофти от пентакса но като машина много се разваля, иначе като снимки мисля че се справя дота по добре.
                    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                    Коментар


                      #25
                      Абе за мене SONY e number uno.
                      The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                      Коментар


                        #26
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

                        Коментар


                          #27
                          style34 написа:
                          Абе за мене SONY e number uno.
                          Frontera Sport, X20SE март 1998

                          Коментар


                            #28
                            Ще кача някой път една-две снимки от моето Sony и ще прецените сами.
                            The awkward moment when your sarcasm is so advanced that people actually think you are stupid.

                            Коментар


                              #29
                              style34 написа:
                              Ще кача някой път една-две снимки от моето Sony и ще прецените сами.
                              и двамата си вадят хляба с това, така че си прави изводите :D
                              2015 Renault Megane Expression GT
                              2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                              Всичко за FIAT Bravo 2007

                              Коментар


                                #30
                                Sony R1Sony DSC-828Sony H-сериятаТова изчерпва добрите им не DSLR модели.Canon, Panasonic и Fuji са най-добрите сапунери.

                                Коментар

                                Working...
                                X