Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Багажник на покрива на Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Багажник на покрива на Браво

    Здравейте, силно се надявам да не бъркам раздела и да получа изчерпателни мнениея. Много живо ме интересува въпроса за поставяне на напречни релси на покрива на браво. Видях две такива в София, но само отдалеч и незнам как са захванати. Могат ли такива релси да се намерят някъде втора ръка или дори нови? Който има малко повече информация нека да пише, че на мен багажника не ми стига. ))Поздрави
    Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

    #2
    В Метро има едни много читави, за по около 80-90 лева. Има едни и на малко над 100. И на мен ми се искат много такива, обаче някак си 100 лева за нещо, което не ползвам не ми се дават...Обаче ми е чудно едно - на бравото, как ще се сложат, при положение, че нямаш надлъжни!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_34

    Коментар


      #3
      PASSARELLA написа:
      ...Обаче ми е чудно едно - на бравото, как ще се сложат, при положение, че нямаш надлъжни!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_34
      Той човека за цял багажник пита, не само за пръчки, като за Марея! Според мен най-добре е да обиколиш автокъщите и, като видиш кола с такъв багажник да се пазариш да ти го свалят и да го купиш. Иначе в Импас 56 ми предлагаха едно време някакъв, но беше към 130лв. ако не се лъжа и се отказах.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #4
        Лидерът в тази област:http://www.thule.com/Thule/Iframe2____43564.aspxИ на мен багажникът на бравото не ми стига и от доста време мисля за такъв вариант. Само на събера излишни няколкостонин лева...

        Коментар


          #5
          Да Ви кажа днес ходих и видях едно такова Браво с надлъжни пръчки. Мн интересно е захванато някакси между вратата и покрива. Препоръчаха ми Росиньол като по евтини, ама като видя цена ще пиша. То май по - големият проблем е самата кутия за багаж, а не пръчките. Мисля, че тя е по - скъпа, а то трябва да е пък и добра, че да не качи и много пък разхода, абе човек със стара кола жив дявол. Ама няма как.Хайде поздрави
          Fiat Bravo 1,6 16V 103 hp

          Коментар


            #6
            dvoinikat написа:
            ... То май по - големият проблем е самата кутия за багаж, а не пръчките. Мисля, че тя е по - скъпа, а то трябва да е пък и добра, че да не качи и много пък разхода, абе човек със стара кола жив дявол. Ама няма как.Хайде поздрави
            Боксовете са от 500 до към 1000лв.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар

            Working...
            X