Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да ви се оплача

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Да ви се оплача

    Здравейте колеги .От скоро съм във форума и съм по-скоро само наблюдател за сега.Нямам фиат, но искам да си купя и за това съм се регистрирал тука.От месец някъде заглеждам Фиатовете Купе. Гледам цени в интернет, ходя по автокъщи, пазаря се с продавачите. По едно време си бях харесал 3-4 Купета и се колебаех между тях, обаче още не бях събрал парите. Сега вече ги имам, но пък Купетата нещо изчезнаха . Тъкмо си бях избрал едно в цвят бордо и отидох да го капарирам, и разбрах че предния ден е било продадено. Както и да е. Казах си ще има други. И тръгнах пак по автокъщите. Първия ден обиколих Цяло Горубляне и намерих само 2 едното от които продадено, а другото с доста забележки. На втория ден обиколих над 30 автокъщи със същия резултат. Равносметката е, че от 60-70 автокъщи които обиколих за 2 дена, намерих 3 Купета коиито се продават и нито едно не си заслужава.

    #2
    Като гледам из мобилето има бая екземпляри, търси ще намериш.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      да има, но има 2-3 коли на които им се дублират обявите.Има 3-4 обяви за резервни частиима някои на които цените им са над възможностите ми, а другите съм ги обиколил почти всичките /тези които си заслужават според мен. На пръв поглед/ и мога всяка по отделно да ти кажа какви са им недостатъците.

      Коментар


        #4
        Наистина има добри Купета в мобилето, но зависи и ти до колко пари търсиш!
        Alfa Romeo 166 2,4 JTD
        Porsche 944 S2
        http://www.valmcrae.snimka.bg/
        http://vbox7.com/user:val_mcrae
        http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

        Коментар


          #5
          ами аз си търся Купе за 5-6000 лв. До скоро имаше доста читави за тези пари и аз толкова съм приготвил, но за съжаление нещо вече ги няма. Сега има няколко хубави, но те са между 7 и 10 000 лв, а аз нямам толкова

          Коментар


            #6
            в дупница ходи ли, ако не си - разходи се, поне ти е близо

            Коментар


              #7
              Мммм интересното е , че в БГ са много евтини купетата. В Германия и Италия почват от 2000 Евра, като не се знае какво е състоянието им. А в България има за по 4000лв. За мен е много съмнително ниска цена. Гледай да е читава външно(ламарини, интериор и така нататък) Можеш да направиш компромис с ДВГ-то. Там частите не са толкова скъпи колкото тенекиите. Само за сверка смяна на биелни лагери с масло и труд ми коства 250лв.А за да си оправя леко раздутия преден капак ми искат 300 до 500лв. Втора ръка е около 1000лв. Успех с търсенето и да се похвалиш като я вземеш
              Lancia Lybra 2,4JTD '03
              Фиат Браво 1.9TD75 '97
              Фиат Брава 1.4 Бензин и Метан '97 -ex
              Фиат Купе 1.8 Бензин '97 - ex

              Коментар


                #8
                Аз ако знаеш колко го търсих моето Само едно ще ти кажа имай търпение!!!Не прави компромиси с тази кола!!!
                BMW E90 320D
                ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                Коментар


                  #9
                  Емии... аз, като се сетя, че търсих моята кола два месеца при положение, че не е рядко срещана... Търсене и обикаляне му е майката!
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #10
                    В Дупница има доста купета колега, много верятно е да намериш. Успех
                    VTS 16V

                    Коментар


                      #11
                      днес си харесах едно Утре ще ходя да го видя как върви и ако всичко е наред може да го взема.Стискайте палци, а аз после ще почерпя

                      Коментар


                        #12
                        Само не го копуваи от София, че там са тарикати и продават скъпичко, а пък и не са хубави повечето коли от София дават дефекти аз се убедих в това на мои гръб няма читави коли в София.
                        Некъдърността е винаги в компания-талантът винаги е сам.

                        Коментар


                          #13
                          S.p.A написа:
                          Само не го копуваи от София, че там са тарикати и продават скъпичко, а пък и не са хубави повечето коли от София дават дефекти аз се убедих в това на мои гръб няма читави коли в София.
                          Ммммммммм, баш така е колега!!! Най-после си се добрал до истината Още от Италия ги разпределят - хубавите и читави коли - за вътрешността на страната, а всичко гнило, дефектно, скапано и негодно се товари за София.
                          She was only a whisky maker but he loved her still.

                          Коментар


                            #14
                            всъщност вече го купих :D Най накрая, след дълго търсене си харесах едно Купенце.Дай-Боже да не сте прави и да нямам ядове с него, защото точно от софия го купих и по-точно от Горубляне. Доста ги гледах и избирах, дано да съм попаднал на читаво.В крайна сметка съм го подбирал 7-8 седмици, през които съм обиколил ,над 100 автокъщи, обадил съм на над 20 продавачи и съм огледал 12 различни Купета. От всички тях, това по моя преценка беша най-добро. Дай-Боже да е така

                            Коментар


                              #15
                              Честито! Чакаме снимки

                              Fiat Bravo T-Jet 120

                              Коментар

                              Working...
                              X