Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почистване и освежаване на пластмаса

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Възможно е - това беше преди 2 години.Обаче съм виждал и друго - с паростуйката в салона...Това се случва като слязат от автовоза, преди на отидат на борсата.Една барчета без номера гледах как я третираха по пози начин съвсем наскоро в Перник.Аз освен че питах дали не им минава през ум да свършат нещо такова и наблюдавах изпод вежди после.То може и така да е станало някога ама друго си е да не знам
    I'm not totaly useless! I can be used as a bad example...

    Коментар


      #17
      Punto SX написа:
      Внимавайте с тия спрейове, че хубаво полирват ама ако знаете как лъщят после на слънце - ама толкова лъщят че си виждате цялото табло отразено в предното стъкло но не и пътя.
      Е стига с това полирване, полиране и, както там искате го наричайте! Пластмасата не се полира с тези спейове, те нямат абразивна структура! С тези спейове само се постига изпъкване на основният цвят на пластмасата. Съгласен съм, че някои пластмаси не абсорбират бързо силиконовият спрей и той остава да лъщи. Но при мен поне (таблото след края на 98-ма) тези пластмаси са много малко - предимно черните от плътна пластмаса около централната конзола.
      Frontera Sport, X20SE март 1998

      Коментар


        #18
        Esper написа:
        PASSARELLA написа:
        Обаче момчето, ако е в къща - защо не!?
        Всеки сам си решава - нали затова му посочих алтернатива.Става въпрос, че за тези пари наистина вършат страхотна работа.Веднъж на година ( а при мен повече от 2 ) не е толкова драматична сумата.Пък и не ми е паднал тавана още, тъй че съвсем
        Мерси за съветите. Място имам вода също че даже и време Ще пробвам с Вениш най лесно изглежда.Проблем ще е как да докарам ток до колата за прахосмукачката Дали ще работи на UPS??Препоръчайте ми марка хубав силиконов спрей
        http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
        Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
        FIAT БРАВО 1.2 16v
        ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
        FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

        Коментар

        Working...
        X