Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ШЛ жребий Левски - Андерлехт/БАТЕ БОРИСОВ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ШЛ жребий Левски - Андерлехт/БАТЕ БОРИСОВ

    Ами това е жребия. Бъдещето ще покаже. Първата среща между евентуалните съперници на Левски е завършила 2:1 в ползва на БАТЕ Борисов в Белгия. Да пожелаем успех на Левски и отново да ни радва БГ отбор в груповата фаза на ШЛ.
    Punto SX 1.1 55

    #2
    Щом БАТЕ са били като гости значи са добър отбор. Ако стане като с Киево да бием още в София ще е супер но ще са тегави мачове с който и даиграем. Добре че са приемливи отборите да има интрига като цяло а даже сега май сме и фаворити
    Brava 103HP
    ''Фиата тръгва там където Голфа спира''

    Коментар


      #3
      Ако беше цска-то отмар вадеше я барса, я арсенал ливърпул фенер нещо такова. Като са левски все ей такъв жребий вадят както сега - между капките. Винаги така става.
      N.Y. State of Mind

      Коментар


        #4
        Ами като екзекутор на Европейски шампиони, такива му се полагат на ЦСКА-то, но сега, понеже им миришат краката от далавери, ще си стоят вкъщи и ще гледат по телевизията, готвейки се за кървавите дербита във В група. А иначе по-калитковски отбор от червените няма при тегленето на жребия, да припомняме ли знаменити победи срещу съперници като Шомберки и тем подобни. Нека не изпадаме в излишна еуфория, аз все си мисля, че Андерлехт ще ги обърне в Беларус, а ако случайно Бате Борисов се класират, нека признаем честно, че нито те, нито Левски имат място в ШЛ с оглед на показаното, а и с оглед на това какви други равностойни двойки се паднаха от, рода на Спартак Москва - Динамо Киев.
        Fiat Marea Weekend 1,6 16V

        Коментар


          #5
          sugarboy написа:
          Ами като екзекутор на Европейски шампиони, такива му се полагат на ЦСКА-то, но сега, понеже им миришат краката от далавери, ще си стоят вкъщи и ще гледат по телевизията, готвейки се за кървавите дербита във В група. А иначе по-калитковски отбор от червените няма при тегленето на жребия, да припомняме ли знаменити победи срещу съперници като Шомберки и тем подобни. Нека не изпадаме в излишна еуфория, аз все си мисля, че Андерлехт ще ги обърне в Беларус, а ако случайно Бате Борисов се класират, нека признаем честно, че нито те, нито Левски имат място в ШЛ с оглед на показаното, а и с оглед на това какви други равностойни двойки се паднаха от, рода на Спартак Москва - Динамо Киев.
          Оф айде да не забравяме с колко отбора се разминавате вие сега, а също и предния път като участвахте в предварителните кръгове(на с тампере, а преди това, като влязохте). ЦСКА като опита, веднага изтегли Ливърпул. Не ми се навлиза в излишни спорове ся де, желая успех на Левски, дано бият и се класират.
          N.Y. State of Mind

          Коментар


            #6
            Да, преди всичко успех и на другите български отбори - Локото малко коварен съперник извадиха, защото всеки сръбски отбор е опасен, а другите наши трябва без проблем да се справят с евреите.
            Fiat Marea Weekend 1,6 16V

            Коментар


              #7
              sachma написа:
              Ако беше цска-то отмар вадеше я барса, я арсенал ливърпул фенер нещо такова. Като са левски все ей такъв жребий вадят както сега - между капките. Винаги така става.
              +1Без да се омаловажава пробива и престоя на лецки в ШЛ - те са царе на жребия - винаги си пожелават и изтеглят най-лекия съперник. За разлика от ЦСКА!По-миналата година Наско и Мъри казаха в хор "Искаме Артмедия".От ЦСКА казаха "Искаме Ливърпул или Милан".Манталитет и начин на мислене - и на отбор и на фенове!No comment на по-горните цитати! Те говорят сами!П.П. Успех на лецки!

              Коментар


                #8
                Re: ШЛ жребий Левски - Андерлехт/БАТЕ БОРИСОВ

                Punto SX написа:
                и отново да ни радва БГ отбор в груповата фаза на ШЛ.
                Амин, дай боже, все пак изравнен рекорд не означава нищо, трябва да се счупи! :D :D :D :D

                Fiat Bravo T-Jet 120

                Коментар


                  #9
                  Манталитет и начин на мислене - и на отбор и на фенове!
                  Манталитета ви го зная...Бранник като няма кой да бият и вземат че почнат стюардите после влиза полицията и набива всички.Не ги знаеш скинари ли са ,РАШове ли... просто търсят с някой да се сбият.Това е само малък пример за публиката ви.Колкото до манталитета на отбора-манталитета му е да вика силно,да укрива данъци да топи другите и накрая да плаче на държавата...е да ама партията хранилница я няма вече...ПП Когато казваш лецки се гавриш не само с името на отбора,а преди всичко с името на Апостола...

                  Коментар


                    #10
                    да го д.... говедата във двора да ми играят пак няма да ги гледам,а и незаслужено са там дано да паднат и то със много пожелавам им го от сърце.и тази година пак ще ги бием и пак ще сме шампиони,и не ми говорете за патриотизъм че били Български отбор и тем подобни не ми пука за говедата.миналата година там където работих дойдоха няколко футболиста между които Ж.Миланов на Стойчо Младенов синът му и още двама,а колегата ми е луд левскарин,като видя Ж.Миланов и отиде за автограф и му вика че бил голям фен на левски а онова лайно му казва:аз какво да направя като си фен айде раскарайсе от тука:само че колегата ми е приятел със Баткофффф и след 2 седмици същия идва със синът си и колегата ми му казва за случая и веднага получи автограф и фанелака на Топузаков.всички говеда са ...................

                    Коментар


                      #11
                      Казвам лецки точно защото не искам да свързвам Апостола с това футболно недоразумение....В агитката на Б сектор също има отрепки като Бранник, имате си и София Запад Апропо цялата тази агитка от сектор Б боготвори бате Наско, който като Славист натупа лецки и се нагъзи благоприлично на същата тази пубика...Относно укриването на данъци - не си мисли, че Батков е чист! Явно не е толкова алчен като Лупи.За партиите да не говорим, особено по времето на синьото управление и Генчо Мавзолея Темата се изражда. Нека спрем. Просто едните сме от едната страна на барикадата, другите са от другата! Няма смисъл такива безсмислено спорове за загубена кауза като БГ футбола П.П.1. Съжалявам за флуда!П.П.2. Днес е петък, наздраве на всички П.П.3. Успех на БГ отборите в EU турнирите!

                      Коментар


                        #12
                        Простете моето невежество, но кого точно визирате под Бранник

                        Fiat Bravo T-Jet 120

                        Коментар


                          #13
                          Няма смисъл такива безсмислено спорове за загубена кауза като БГ футбола
                          Хубаво го каза!@ BolgAryan Бранник са ултраси на цска ,и то крайно десни...мисля че около някаква ой-група се обединяват.Общо взето не виждам каква им е връзката с движението от царско време.Но Humppa го каза,всички отбори си имат такива-факт.

                          Коментар


                            #14
                            sugarboy написа:
                            Ами като екзекутор на Европейски шампиони, такива му се полагат на ЦСКА-то, но сега, понеже им миришат краката от далавери, ще си стоят вкъщи и ще гледат по телевизията, готвейки се за кървавите дербита във В група. А иначе по-калитковски отбор от червените няма при тегленето на жребия, да припомняме ли знаменити победи срещу съперници като Шомберки и тем подобни. Нека не изпадаме в излишна еуфория, аз все си мисля, че Андерлехт ще ги обърне в Беларус, а ако случайно Бате Борисов се класират, нека признаем честно, че нито те, нито Левски имат място в ШЛ с оглед на показаното, а и с оглед на това какви други равностойни двойки се паднаха от, рода на Спартак Москва - Динамо Киев.

                            Коментар


                              #15
                              PASSARELLA написа:
                              sugarboy написа:
                              Ами като екзекутор на Европейски шампиони, такива му се полагат на ЦСКА-то, но сега, понеже им миришат краката от далавери, ще си стоят вкъщи и ще гледат по телевизията, готвейки се за кървавите дербита във В група. А иначе по-калитковски отбор от червените няма при тегленето на жребия, да припомняме ли знаменити победи срещу съперници като Шомберки и тем подобни. Нека не изпадаме в излишна еуфория, аз все си мисля, че Андерлехт ще ги обърне в Беларус, а ако случайно Бате Борисов се класират, нека признаем честно, че нито те, нито Левски имат място в ШЛ с оглед на показаното, а и с оглед на това какви други равностойни двойки се паднаха от, рода на Спартак Москва - Динамо Киев.
                              А Шалке Атлетико?На колегата СХБ да му напомня, че дори и левскарите не са сигурни дали Батков е собственика или Чорни, така че да не лъсне и там след време.
                              N.Y. State of Mind

                              Коментар

                              Working...
                              X