Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗА - 84, ПРОТИВ - 150, ВЪЗДЪРЖАЛИ СЕ - 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Ако Костов е за в затвора, тогава Беров, Виденов, М. Велчев, царо, и т.н. за къде са!?!?!?А?Мога със 100% сигурност и убеденост в думите си да ви кажа, че само Близнаков е откраднал повече (по партийно поръчение разбира се)отколкото Ванката за цялото си управление... Правете си сметката сами за останалата паплач...Мизата за нотариус в софия достигна 500 000 евро! За какво говорим... И после няма да продаде колата на президента и главния прокурор - не ами ще пита и за тая на премиера и за парламентарните - и ще даде отстъпка за количество... Тая "държава" е устроена мафиотски благодарение на "комунистическите" велможи, които си направиха нежна революция и продължават да ни управляват и политически и икономически след като за 45 години напакостиха толкова на България колкото Византийското и Турското робство не са и напакостили вкупом!!! Тука никой да не ми излиза с номера, че партията толкова много била построила ...Кървав преврат ни трябваше на нас - кървав... А не да ни управляват и да се ебават с нас ченгетата 20 години вече... п.п. Единственната грешка на Иван Костов беше че бързо взе властта, - тъкмо почваха да свършват бурканите на циментираните глави...Требваше да ги остави да измрът от глад па чак тогава ...
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #32
      Митът за крадливия Иван Костов се създаде от журналистите, платени от червените...Не знам дали си спомняте времето преди Иван Костов - на къде бяхме тръгнали и докъде бяхме стигнали. (Жокер - в момента пак на там сме тръгнали.... дано да не стигнем).Ако България в момента поне мъничко прилича на цивилизована европейска държава, то това е заслуга на Костов и президента Петър Стоянов.Някой може ли да ми посочи поне 1 (едно) успешно БСП-правителство или изобщо каквото и да е друго правителство на България???Може пък и да има трески за дялане, но в сравнение с сегашните и жълтите - те имат цели талпи за отсичане...Незнам кой колко е крал, но е факт, че не по ИванКостово време се купи БТК БЕЗ ПАРИ!!! Буквално без нито една стотинка. А само сградния фонд на БТК, сгради които изключително са в идеалните центрове на градовете, струва милиард... Ама нали съм ви казвал, че много се ядосвам на тая тема и затова спирам. Да идват овчарите, да си подкарат стадото...

      Коментар


        #33
        Имортал, само не съм съгласен с това, че агент Виктор е спомогнал кой знае колко за най-успешното правителство. Той няма абсолютно никакво отношение към това правителство. Неговата роля бе да подкрепи опозицията, за да върне Николай Добрев мандата, след което абсолютно стриктно си спазваше указания на Партията. И "Иване, кажи си" и молбата му към Симеон за подкрепа, и "Фабриката за илюзий", и секретната информация срещу Бонев(с когото играха заедно), и поемането на председателския пост на СДС, и накрая скриването му от политиката си бяха ходове на агент Виктор по нареждане на ЦК.Всъщност бат’Пепи няма нито един правилен ход в политиката. Той е по-бездарен дори от Желев...струва ми се...не от Желев не е, но...наравно са А иначе мита за "лошия Костов" знаем от кого се поддържа - агента Бор, агента Бреза, агент Гоце...страшна кампания беше...страшна!

        Коментар


          #34
          Не съм толкова навътре в агентурните истории

          Коментар

          Working...
          X