Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ЗА - 84, ПРОТИВ - 150, ВЪЗДЪРЖАЛИ СЕ - 1

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Immortal написа:
    @phoenix:Емо, явно не сте се напатили достатъчно. И аз преди няколко месеца така разсъждавах, даже сме си говорили. Бях оптимист за България.Е, сега вече не съм. Все по-често се оглеждам за работа в чужбина, въпреки че гледам само близките нам държави. Писна ми да се бъхтя тук за вятъра. Развалих си зрението денонощно да вися на компютъра (не пред форума, той ми е само за отмора)... и да изкарвам колкото един таксиджия за два курса Бургас-Слънчев бряг... На всичко отгоре няма човек, който да не иска да те прецака, ако може с 20 стотинки, ама да те прецака... Намразих си и държавата, и народа, и всичко де що е българско вече. Може да не съм прав, но така мисля, поне за момента.
    Е не си прав! Как може! Аз съм озадачен! Толкова безпринципни критики, без да се предложат РЕАЛНИ решениа на РЕАЛНИТЕ проблеми! Толкова вял и повърхностен дебат!Ние всички трябва да останем и да помогнем на правителството да бъде стабилно! Не да се оглеждаме за работа в чужбина, където е много по-зле от тук, където проблемите са същите...а ние само да сочим и да отричаме! НЕ СИ ПРАВ!България си е ОК! В нея птички пеят, цветчетата цъфтят, юноши помагат на възрастни баби да пресекат на светофара, дечица гонят пеперудки, а правителството се грижи с майчина любов за нас! Какво искаш повече!?

    Коментар


      #17
      Пичове, когато дойде СерГЕЙчо на власт, коментирахме в къщи и знаете ли какво изръси по тоя повод дядо ми!?"Ех чедоооо... а ти знаеш ли какво е кога чумата се върне...?" Край на цитата...Аз по-добро определение за управлението на тия дришльовци не съм чувал...
      VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
      VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
      VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
      VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
      Нека Силата на бъде с Нас...

      Коментар


        #18
        kiro_of_the_day написа:
        Пичове, когато дойде СерГЕЙчо на власт, коментирахме в къщи и знаете ли какво изръси по тоя повод дядо ми!?"Ех чедоооо... а ти знаеш ли какво е кога чумата се върне...?" Край на цитата...Аз по-добро определение за управлението на тия дришльовци не съм чувал...
        А ти например, за кого гласува!?Дайте да видим, кой за кого е гласувал?Аз гласувах за ДСБ. И съм с чиста съвест, че не съм подкрепил това правителство. Но тези, които гласуваха за НДСВ...те са толкова за бой, че...

        Коментар


          #19
          Ще основавам чета... Има ли хора които да се включат?Дори ще емигрирам, ама докато това стане... ще възраждам хайдушкото движение!
          Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

          Коментар


            #20
            PASSARELLA написа:
            kiro_of_the_day написа:
            Пичове, когато дойде СерГЕЙчо на власт, коментирахме в къщи и знаете ли какво изръси по тоя повод дядо ми!?"Ех чедоооо... а ти знаеш ли какво е кога чумата се върне...?" Край на цитата...Аз по-добро определение за управлението на тия дришльовци не съм чувал...
            А ти например, за кого гласува!?Дайте да видим, кой за кого е гласувал?Аз гласувах за ДСБ. И съм с чиста съвест, че не съм подкрепил това правителство. Но тези, които гласуваха за НДСВ...те са толкова за бой, че...
            Ще вземеш да ми станеш симпатичен

            Коментар


              #21
              Че досега не съм ли бил!? Yellow_Flash_Colorz_PDT_21

              Коментар


                #22
                phoenix написа:
                ...
                Съгласен съм напълно с теб! В нашата държава всичко е опорочено, всичко свързано с властта и партиите! Комунизма е изпълнил със своята гнила, опорочена, криворазбрана действителност цялата държава, всички институции, държавни предприятия и прочее. Път се дава само на младите и некадърни мухльовци, синове и дъщери на политически лидери и дейци. Образованите и кадърни хора да го ду*ат, или да се оправят сами. Някои успавят, други не - опъват хамута заради партийните мухльовците и броят жълти стотинки...Само с това не съм съгласен:
                phoenix написа:
                Все пак, Ние оставаме да се борим ТУК, на нас си ни харесва държавата, и дано да има повече млади хора които да остават и да искат да се променят нещата, че иначе Уошо ни се пише.
                Аз си харесвам родината, отечеството, България! Но ненавиждам държавата в цялата и същност, от нея не съм видял нищо добро!Ходил съм в цивилизовани държави - Финландия, Италия и Гърция! Искам и в България да стане така! И ще правя всичко,каквото ми е по силите, за да стане това... Само не знам как....

                Коментар


                  #23
                  nikki_sixx написа:
                  Ще основавам чета... Има ли хора които да се включат?Дори ще емигрирам, ама докато това стане... ще възраждам хайдушкото движение!
                  Кат Ботев... Еми хайде, крайно време е да се развее байрака и онези дирници да ги приклещим в парламента! Нека само се върнат от ваканция...
                  Frontera Sport, X20SE март 1998

                  Коментар


                    #24
                    вижте какво прочетох из нета...в час по история... 2212 г. В началните години на новото хилядолетие, България е първата държава, изчезнала от лицето на Европа. Причините са следните: Последователно лошо управление на няколко поредни правителства; демографска криза, породена от емиграцията на голяма част от работоспособното и фертилно население,...и т.н. Последните жители на страната живеят в резервата "Балкана" - няколко човека на възраст между 80 и 120 години. Характерни за тях са: краденето, караниците кой е виновен, че е откраднал най-много, оплакването, мрънкането, празнодумството и мърморенето под нос. Също и мързелуването и лежането по-гръб. Може и странично (ако не ги боли ишиасът (по техни думи - от много работа). При възлагането на конкретна работа и търсенето на лична отговорност българите са били ненадминати майстори в изплъзването (оттам е произлязъл и олимпийския спорт "Изплъзване с препятствия" - както по единично, така и щафетно). Друго известно нещо, свързано с България е:...е...е...(чува се смутено разгръщане насам-натам). Всъщност, по-добре отгърнете на следващия урок...- "Хърватия и наваксването й до европейските стандарти".
                    Fiat Punto 1.1-Синята птица
                    Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                    Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                    Коментар


                      #25
                      PASSARELLA написа:
                      kiro_of_the_day написа:
                      Пичове, когато дойде СерГЕЙчо на власт, коментирахме в къщи и знаете ли какво изръси по тоя повод дядо ми!?"Ех чедоооо... а ти знаеш ли какво е кога чумата се върне...?" Край на цитата...Аз по-добро определение за управлението на тия дришльовци не съм чувал...
                      А ти например, за кого гласува!?Дайте да видим, кой за кого е гласувал?Аз гласувах за ДСБ. И съм с чиста съвест, че не съм подкрепил това правителство. Но тези, които гласуваха за НДСВ...те са толкова за бой, че...
                      Аз също гласувах за ДСБ! И на тези избори пак за Ваньо Костов.....
                      Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                      Коментар


                        #26
                        noriaga написа:
                        Аз също гласувах за ДСБ! И на тези избори пак за Ваньо Костов.....
                        На него мястото му е в затвора!
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #27
                          Абсолютно! По-голям гьонсурат от него, дето има една приказка, трудно може да се намери. Че има и наглостта да се появява изобщо. Хубаво мълчеше като нарцис, когато получи шута 2001 година, ама откакто проговори, предизвиква само насмешка, меко казано...
                          Fiat Marea Weekend 1,6 16V

                          Коментар


                            #28
                            А вие двамата, кои бяхте?

                            Коментар


                              #29
                              Колеги абсолютно не съм съгласен с вас... но не искам да влизам в спор.
                              Fiat Croma 1.9 16v Mjet автомат

                              Коментар


                                #30
                                noriaga написа:
                                Колеги абсолютно не съм съгласен с вас... но не искам да влизам в спор.
                                Не, не...обречен си на тотален неуспех....

                                Коментар

                                Working...
                                X