Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отново съм на 4 !!!! :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отново съм на 4 !!!! :)

    Цилиндъра де Вчера пристигнаха от Варна по Еконт комплекта компютри + ключ и патрон за ключалката ... И вече колата си пали нормално, работи нормално, харчи по-малко от преди и т н ... дори като е работела преди - пак не е работела както трябва, чак сега разбирам как трябва да работи пунтото...Най-накрая паметника на италианската култура, който 1 месец стоя пред блока вече е движим имот Не можете да си представите каква ми беше усмивката когато още преди да сглобя колата пробвах, тя запали и всички лампи угаснаха В крайна сметка проблемът беше в компютъра ... но за щастие за 261 лв с доставката всичко се оправи И сега отново си хвъркам наляво-надясно

    #2
    Айде, чакаме те по варненските улици
    Fiat Brava 1.6 16V 103к.с.

    Коментар


      #3
      Позитивната написа:
      Айде, чакаме те по варненските улици
      скоро ще ме дочакате Жалко, че тая неделя нямате среща, иначе можех да Ви понаправя пак шоу с 60-те си кончета Че предния път разбрах на някои не им харесало, та трябва да се постарая повече :D

      Коментар


        #4
        Аз по заглавието на темата си помислих, че си на 4 водки! Айде, чакаме те във Варна, пак за запалиш асфалта!

        Коментар


          #5
          Хайде честито :D Май бях прав, като ти казах че проблема е ЕКУ- то?!Супер цена си постигнал...предполагам, че си сменил имобилайзера, ЕКУ-то и ключове?
          Brava 1.6 16v ELX 2001г.
          Punto М2 1.2 SX 2000г.
          МРАЗЯ НАП!!!

          Коментар


            #6
            ЕКУ-то, боди компютъра и патрона с ключа... за сега съм с 2 ключа, скоро ще си направя дубликат на моя ключ с кода от другия, да съм си пак с един ключ... може и да не го правя, ако не ми се дават 80 лв излишно ...

            Коментар

            Working...
            X