Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги дайте съвет за застраховка на колата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги дайте съвет за застраховка на колата

    Колеги ще застраховам колата и се чудя м/у кой фирми да избера повечето ми приятели ми казват или ДЗИ или Армеец. Не знам коя да избера и за гражданската и се замислям за пълно автокаско. Ако може да ме посъветвате къде да си направя гражданската още не съм решил и дали ще си правя автокаско.
    Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

    #2
    Моят съвет е да направиш автокаско. На мен ми покриха щета за 1700+ лева а каското ми струва малко под 600 лева.Каското и гражданската ми е в Евроинс.
    FIAT Nuova Punto 1.2 8V
    FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
    ...and justice for all

    Коментар


      #3
      Моят съвет е да избягваш ДЗИ - аз лично не съм доволен от тях.И какво ти пука в коя компания ти е гражданската, след като ТИ няма да я ползваш никога?!Иначе, повечето застрахователи дават отстъпки ако си направиш и гражданската и каското при тях. Проучи къде ще ти е най-изгодно. Повечето застрахователи искат за каското разни маркировки, които сртуват все повече и повече пари и аз мисля догодина да отида при застрагховател, който няма да ме занимава с глупости и маркировки. Мисля, че Булстрад са без маркировки и съм чувал добри отзиви за тях.
      She was only a whisky maker but he loved her still.

      Коментар


        #4
        Булстрад аз си правя застраховките от 3 г. там и съм доволен от плащанията по каското.Тази година направих каско което покрива всичко без кражба на автомобила. Колата и направиха оглед после ме питаха за разни екстри , погледнаха в някакъв справочник и я оцениха 7500лв. Сметнаха че трябва да им платя 270лв. като 50 от тях са бонус, неги плащаш само ако има щета която трябва да ти изплащат тогава ги даваш тези 50лв. Резултат , юни месец кола която караше пред мен изхвърли камъче което спука стъклото ми , платихами 185лв. тогава се наложи да внеса бонуса от 50лв. Само една седмица по-късно попаднах в дупка която беше във локва , тогава разцепих нова гума и изкривих двете джанти от дясно за тази щета ми изплатиха 480лв. :D Доволен съм от тази компания точни и коректни.
        Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

        Коментар


          #5
          За колко време изплащат сумите.
          Fiat Bravo 1.4 12v Turbo Makaron

          Коментар


            #6
            До 15 дни. На мен превода ми дойде на 9-ят ден.Всичко става по банков път даваш сметка в банка или сметката на дебитната карта и те превеждат обещитението :D
            Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

            Коментар


              #7
              @Atanas71: Радвай се на мен за стъкло ми платиха 135лв, но тая година мисля да мина и без каско. Колите ни трудно се продават и по 3 бона и каското ми става над 10% вече, особено като платиш и бонуса става още повече. Друго беше преди 3-4 години, когато колите ни струваха по 6-7000, и застраховката излизаше 6-7%.
              Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

              Коментар


                #8
                spark написа:
                @Atanas71: Радвай се на мен за стъкло ми платиха 135лв, но тая година мисля да мина и без каско. Колите ни трудно се продават и по 3 бона и каското ми става над 10% вече, особено като платиш и бонуса става още повече. Друго беше преди 3-4 години, когато колите ни струваха по 6-7000, и застраховката излизаше 6-7%.
                Не по колко ни се продават колите а си отговори на въпроса изобщо продават ли се коли Виж за една година колко автосалони се отвориха , пазара е наводнен . На глава от населението се падат по 123 коли Сори за спама.
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  Я кажете къде се правят огледите за щети на ДЗИ? Ако някой приложи и снимка от БГмапс ще е златен И ако може да каже какъв е реда в ДЗИ ще е още по златен Трябва да карам една кола на едни познати. Колата е собственост на мъжа, но мъжа е извън БГ. Жената няма книжка. Колата е ударена на паркинг. Ще ли е проблем да я закарам аз ?

                  Коментар


                    #10
                    ////Punto//// написа:
                    Я кажете къде се правят огледите за щети на ДЗИ? Ако някой приложи и снимка от БГмапс ще е златен И ако може да каже какъв е реда в ДЗИ ще е още по златен Трябва да карам една кола на едни познати. Колата е собственост на мъжа, но мъжа е извън БГ. Жената няма книжка. Колата е ударена на паркинг. Ще ли е проблем да я закарам аз ?
                    ДЗИ-то беше някъде на бул.Първа българска армия.А ако я закараш ти може да ти искат и пълномощно
                    И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

                    Коментар


                      #11
                      Re: Колеги дайте съвет за застраховка на колата

                      6ma7ka7a написа:
                      Колеги ще застраховам колата и се чудя м/у кой фирми да избера повечето ми приятели ми казват или ДЗИ или Армеец. Не знам коя да избера и за гражданската и се замислям за пълно автокаско. Ако може да ме посъветвате къде да си направя гражданската още не съм решил и дали ще си правя автокаско.
                      Четох няколко мнения по горе ими стана смешно.Кола за 7500 със застрахователна премия около 250лв.Мойто каско е в Дженерали ,оценка 5300,застрахователна премия 300лв.От линка който ти пуснах ще си сметнеш къде е най-изгодно. http://www.moitepari.bg/Zastrahovka-...avtokasko.aspx
                      Фиат Брава 1.4 12V 1998г

                      Коментар


                        #12
                        Дайтде снимка де? От БГмапс. Или Име на улица нещо А ако колата е на бащата и отидем с щерката ? Тя кажи речи семейна собственост идва.

                        Коментар


                          #13
                          Доколкото разбрах от Гугъл е тук http://bgmaps.com/map.asp?sid=2950a9...ационен център Орландовциул.Константин преславски 1 Павел Сантов Ръководител02/936 65 41 cdaneva@sofia.dzi.bg Експерти щети 02/936 74 3102/936 74 3202/936 74 33
                          FIAT Nuova Punto 1.2 8V
                          FIAT Grande Punto EVO 1.4 8V
                          ...and justice for all

                          Коментар


                            #14
                            Благодарско

                            Коментар


                              #15
                              Малко късно се включвам но още един глас за ДЗИ.В момента те предлагат най-добрите условия и аз правих каско скоро и проучихме всичко.
                              "Тревата расте, птичките летят, вълните галят пясъка. Аз пребивам хора."

                              ЕХ Fiat Bravo 1.9 JTD Abarth tuning, chip tunning VRPerfomance, 10.1999
                              Lancia Lybra 2.4 JTD, 140HP++, 2002, ASR,ABS,8 air,BOSE

                              Коментар

                              Working...
                              X