Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Една тъжна тема... май...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Една тъжна тема... май...

    Ходехме си днеска със жената по курорта и и споделих кой какви песни е харесвал по темата на Явор... Налегнаха ни спомени, замислихме се как минава времето... Бяхме седнали на едно заведение и пиехме биричка, слушахме класиците Сантана, Тото Котуньо, други разни... Замислихме се как минава времето (утре дребния става на 1/2 година, а кога ревях от радост за раждането му...) и... Неусетно се замислихме на темата - Какво ще е света без великите? Какво ще бъде когато няма да има вече Флойд, Пърпъл, Ози, Металика, Мейдън и всички други не чак толкова популярни, с които сме расли, гледам никак не сме малко тук такива... Групите несъмнено ще ги има, но няма да са онези хора... Ще има и нови албуми, но няма да е сякак същото каточели... незнам, замислих се, че има много нови групи, които ми харесват, но нито една засега не заслужава да влезе в онзи златен списък... След време и дребния ще крещи на някой концерт и ще знае на кого е точно несъмнено, но ще слуша друг глас... И ми стана много тегаво... Като че за пръв път усетих как започвам май да се запътвам към красивото остаряване с безумните невероятни спомени... Еххххх.....http://vbox7.com/play:6e47ab7f - Поздрав!П.С.: Абе някой да не сметне, че съм прекалил с бирите или съвсем съм издухал и изперкал... Аде са, млади сме още разбира се, тепърва ще чакам и аз внуци и правнуци да ги глезундря и да нервирам родителите и съседите, аз лично така и не стигнах до 17-тия рожден ден... Ама просто ми мина тая мисъл... Дали и някой друг не го е връхлитало нещо подобно...едит: оправени някои правописни грешки... срам, срам, срам... Yellow_Flash_Colorz_PDT_14

    #2
    ...ама добре че имаш спомените...въпреки че тези които ги нямат, не знаят колко са бедни, и пак са си ок - ти глупав човек нещастен виждал ли си?
    Stilo 1.8 16V

    Коментар


      #3
      Sad but true!

      Коментар


        #4
        Re: Една тъжна тема... май...

        bubachko написа:
        ... И ми стана много тегаво... Като че за пръв път усетих как започвам май да се запътвам към красивото остаряване с безумните невероятни спомени... Еххххх..... Дали и някой друг не го е връхлитало нещо подобно...
        Със сигурност и на много други им се се случвало. Даже наскоро мислех да пускам тема "Младостта си отива", но реших, че пак ще ме обвинят в прекалена сантименталност. А и като се сравнявам на плажа с отпуснатите шкембета, въпреки годините ми (41) реших, че тези млади момчета с безформени тела са остаряли доста преди мен и засега още се броя към младите :D .Последния път, когато направо ме връхлетя вълна на сантименталност беше, когато подарих старото си колело на тъста. Имам този съветски велосипед "Минск" от 9-ти клас и все още чат-пат си го карах, макар че имам още 2 нови колелета. Но ... май ще си го взема обратно, съвсем сериозно съм го решил . Спомням си, че много трудно преживях и раздялата с верния ми опел, тогава също ми се струваше, че младостта и спомените ми си отиват с него.
        Tonight's the night and it's going to happen again and again...

        Коментар


          #5
          А живота си върви.И нищо не можем да направим Така е било и така ще бъде.Вдигнете главите и напред.
          Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
          ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

          Коментар


            #6
            Важното е да покажем на децата си, че това е стойносттната музика и да ги научим да я ценят! Така ще запазим "Великите" и след тях. Това е хапчето против чалга болестта!
            KIA Cerato 1.5 16V CRDI '05
            Land Rover Discovery 2.5TD '94
            EX: Fiat Marea SW ELX 1.6 16V '99
            EX: Opel Astra F Caravan 1.4 '91
            EX: Fiat Regata 1.7D '84

            Коментар


              #7
              Важното е, че имаме спомени! За това си струва да се живее - за да имаш, какво да разказваш някой ден! А питате ли, какво им е на жените след определени години, когато земното притегляне се окаже най-големият им враг? Ама, че съм кавалер... :D А относно музиката - без значение дали сте били фенове на рока, диското, или сръбското... такава музика просто няма да има, всеки разумен човек го знае! Честно казано не мога да си представя каква музика ще има след 5 години след, като сега, каквото и радио да пусна ми се струва, че чувам едно и също парче - обикновено на припяващи мъже с изтънени гласчета! Мадона и тя се изкриви до неузнаваемост...
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #8
                Остаряваме бавно, остаряваме бавно, неусетно почти...Групите може и да изчезнат, музиката им ще остане за поколенията. Къде са сега Битълс? Но всеки знае Yesterday, или Imagine, или ...Остаряваме, верно - като че ли вчера се залюбвахме с жената, а са минали вече 10 години... Вече започнахме да се замисляме за пенсия Ама кви ги приказвам, та аз съм...вижте ми ника

                Коментар


                  #9
                  Аз по - скоро се чудя като стана (живот и здраве) на 65-70 години - какво ще обяснявам на внуците (живот и здраве) като ме видят да куфея на Металика, Слеър, Меноар, Пърпъл, Дио, Ози...
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    Най богати са хората които са успели да си съхранят такива спомени , и с носталгия да си спомнят хубавите им времена . Лично моята рецепта е като съм си запазила духа от лудите ми години , тва ме прави вечно млада .Дори и дъщеря ми да е вече на 8 години аз още съм си на 18 и така . Макар че май като гледам ства темпо до 10-на години може да надмине майка си по щуротии да сме живи и здрави да се радваме на живота , а не да водим битки с него
                    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                    Коментар


                      #11
                      Ще казват ’Дядо пак слуша стари градски песни

                      Коментар


                        #12
                        kiro_of_the_day написа:
                        Аз по - скоро се чудя като стана (живот и здраве) на 65-70 години - какво ще обяснявам на внуците (живот и здраве) като ме видят да куфея на Металика, Слеър, Меноар, Пърпъл, Дио, Ози...
                        Бях ученик и заварих майка ми в подобна ситуация... Прибирам се и както си наближавам до нас се дочува че някой е надул Пърпъл, ама много яко (аз таман бях взел няколко техни касетки от един съученик)... И колкото повече приближавам, толкова повече се засилва, докато не установих, че иде от нас. И влизам и какво мислите?! ! Мама си отворила бутилка мартини, засилила колкото може да носи новичката ни тогава уредба и подскача по хола като бясна... ... Това беше първия и последен път дет се напихме заедно . П.С.: Като се замисля колко пъти ми е викала да намаля, че много силно съм слушал музика, а тя какво прави... и надали е изолиран случай, и друк път съм я заварвал, макар и да не е слушала "тея дивотии"

                        Коментар


                          #13
                          Мани мани...моята тъща слуша Лед Зепелин олд скуул тъща направо .

                          Коментар


                            #14
                            Хммм! Все едно ме попита, Петьо, какво ще стане след като я няма Живка! За наше нещастие времето върви в посока, която е в наш ущърб! Ами Бон Скот да не би случайно да го няма! Както казваше един мой преподавател от института - горе главата, горе и двете!

                            Коментар

                            Working...
                            X