Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Online покупка на скейтборд от магазин Спорт Депо

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Online покупка на скейтборд от магазин Спорт Депо

    Чудех се дали да пусна темата в "Консултации", но реших, че е за тук . Ето за какво става дума: Преди 2 седмици поръчах за малкия син чрез сайта http://sportdepot.bg/ скейтборд, по-точно този. Получих го по куриер още на следващия ден. Първите дни нищо необичайно. След не повече от 6-7 часа експлоатация, скейтборда започна отчетливо да завива в една посока. Дотолкова отчетливо, че ако го пусна да върви в права посока, прави кръг с диаметър около 10 м. и детето казва, че това сериозно го затруднява.Преди да претендирам да ми върнат парите или да заменят скейтборда, ще помоля, ако във форума има скейтбордисти, нека споделят нормално ли е след няколко дни експлоатация скейтборда да започне сам да завива, да не може да върви по права линия. Нямам опит с тези джаджи, може пък като се покарат малко да започват да правят такива неща, тъй като в крайна сметка завоя при скейтборда се прави чрез наклон на тялото и съответно натиск върху окачването.
    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

    #2
    Не е нормално да завива по този начин, така че искай да ти го сменят. Или има прецакан някой лагер, или виж дали пристягащите гайки на тампоните са добре затегнати.
    преди - TIPO
    сега - VOLVO XC60

    Коментар


      #3
      Всичко е добре затегнато. Аз снощи го огледах. Мисля, че основата, на която е завит единия чифт колеца, е изместена с 1-2 мм и това води до завиването. Предполагам, че сега ще се почне едно ходене по мъките, но все пак ще се опитам да го сменя. Дано да стане с добро .
      Tonight's the night and it's going to happen again and again...

      Коментар


        #4
        Мисля че ще ти го сменят без проблем!Мойта жена си беше купила някакъв фалшив колан (внос на Спорт депо пак) който се запали и отидох директно при тях и ми казаха да си избера стоки за тези пари! Не се наложи нито да се карам нито ...По принцип обаче при тях не е изгодно нищо да се купи! Ако същата стока я има в Метро ще ти е по изгодно!
        F31 BMW 320d

        Коментар


          #5
          Обещаха, че ще го сменят с нов, като всички куриерски услуги ще са за тяхна сметка, с което искрено ме изненадаха. Ако всичко приключи нормално, задължително ще ги похваля в интернет пространството !
          Tonight's the night and it's going to happen again and again...

          Коментар


            #6
            Смениха скейтборда с чисто нов. Поеха всички транспортни разходи, не правиха никакви номера и не ми създадоха никакви затруднения. Браво !
            Tonight's the night and it's going to happen again and again...

            Коментар

            Working...
            X