Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търси се квартира за Варна :)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търси се квартира за Варна :)

    Скоро по варненските срещи ще идва още едно пунто Приет съм по първо желание в ТУ Варна, в ТУ София писах 3-4 специалности и въпреки по-високата ми оценка от варна - не съм приет :D Което може само да ме радва, иначе щеше да ми е много трудно да взема решение къде искам да уча На второ класиране със сигурност съм вътре, за това няма да се записвам за него, а направо се записвам в ТУ Варна След 2-3 дни отивам да се запиша и да търся квартира Ако имате някакви предложения - пишете ми на ЛС Ако не - здраве да е - ще си търсим квартира на място... С най-добрия ми приятел (който за малко да стане фиатаджия, но баща му се отказа и не му взе бравото) ще търсим съвместна квартира, той тази година беше за първа година в ТУ ... Таа, ако имате предложения - на лс тази тема остава само за... може би спам надолу :D

    #2
    Във Варна няма ли общежития за студентите?
    Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

    Коментар


      #3
      westdogg написа:
      Във Варна няма ли общежития за студентите?
      Има, но защо на общежитие, след като има квартири ? Имам си достатъчно приятели, не ми трябват още приятели, oт многокраките :D

      Коментар


        #4
        Ахаха да, определено си е по-добре на квартира, трима души в една стая си е шит . Просто ми беше любопитно дали има общежития там.
        Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

        Коментар


          #5
          Варненския студентски град къса нерви!!! И се постараха да оправят доста от блокчетата.
          Красота - http://www.youtube.com/watch?v=Fe-w2TdG0Qo

          Коментар


            #6
            къса нерви ? Това в добрия или в лошия смисъл го казваш ?

            Коментар


              #7
              Килерчо, ку чуя нещо братко - ше ти сФиркам...ама иначе и студ. общежития не са зуе... а и е фул с мацки в него район!
              Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

              Коментар


                #8
                Един съвет, започвай от сега да търсиш и да се ослушваш, защото са много скъпи и трудно се намират, имам двама приятели които от половин година не могат да се уредят с нещо различно от 200 евро+ за гарсониера. Аз мога единствено да ти помогна за стая с хазай, около мен много ги дават, но все пак ако чуя нещо, ще драсна.
                Fiat Brava 1.6 16V 103к.с.

                Коментар


                  #9
                  на мен не ми пречи ако е с хазяи, въпреки че по-добре си е без ... квартирата я търся за 2ма, мен и най-добрия ми приятел, който беше с мен на варненската среща Той в момента е с хазяин - 100 лв на месец, има климатик, ползва целия апартамент, има 1 съквартирант, интернет, в общи линии е много добре, ама е малко тясно... иначе само да намерим - веднага се местим... ако всичко е по план - в петък съм във Варна да се записвам за унито и да търся квартира, така че ще е добре да имам някакви предложения до тогава

                  Коментар


                    #10
                    Имай предвид, че на варненската хазяйка трябва да и вдигнат паметник, в едната ръка държи сметки, а с другата размахва пръст. Няма такова животно нийде другаде. Варненската хазяйка възприема наема като основен, а не допълнителен доход, освен това изисква от теб да си и благодарен че ти е дала покрив (като че ли не и пълниш гушата). Търси възможно най-отрано, защото дойде ли септември и хазяите вече имат голям избор и почват да се гевезят ужасно.

                    Коментар


                      #11
                      Че какво му е на общежитието? Едно време в 13-ти блок беше много гот
                      Alfa 159 SW 2.4 Ti
                      Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
                      "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

                      Коментар


                        #12
                        Гот беше ако негрите се усмихват докато качват стълбите, че иначе в тая тъмница...

                        Коментар


                          #13
                          за сега никакви предложения, май ще се наложи да купувам някой варненски вестник с обяви ...

                          Коментар


                            #14
                            Е какво да ти се предложи? То не става баш така, като дойдеш си вземаш веднага Позвънете и почваш да гледаш и звъниш. Ако имаше нещо готово под ръка, ти казвам веднага, ама не е толкова лесно.
                            Fiat Brava 1.6 16V 103к.с.

                            Коментар


                              #15
                              Според мен трябва да се опита всичко в тоя живот....Кога друг път ще живееш в кутийка 12 квадрата с още две животни....А и живота в студентски град си е доста забавен(поне в София).
                              Ex: Fiat Bravo 1,9TD100; Alfa Romeo 147 JTD; Audi A3 1.6, Audi A3 1,9TDI 131, Audi A6 3,0TDI, Alfa Romeo GT JTD, Audi A4 B7 1.9TDI

                              Коментар

                              Working...
                              X