Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОМОЩ!!! Търси се кръв 0-

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОМОЩ!!! Търси се кръв 0-

    Моля ви помогнете ако можете! Братовчед ми катастрофира много тежко преди 3 дена в Ямбол и се нуждае много спешно от кръв. Болниците в Ямбол и Сливен нямат, а от Стара Загора педерасите отпуснаха само 1 банка кръв (положението му е тежко и за сега не ни позволяват да го преместим в по-добра болница)... За сега сме намерили 12 човека в Ямбол, от които 6 дариха, а другите 6 остават резерва, но за на пред му предстоят много тежки операции и ще има нужда от кръв. Варианта с циганите не става, защото до колкото разбрахме в Ямбол няма нито един циганин с такава група (явно по рождение не се раждат с 0-). Ако някой от Ямбол, Сливен, Елхово, Карнобат, Стралджа... въобще от където и да е близко до Ямбол може да помогне, то моля ви оставете някакъв телефон за връзка за да се свържем с вас. Транспорта е осигурен от нас, и евентуално ако е необходимо някакво парично възнаграждение. Положението е много, много спешно и животоспасяващо!!! Момчето е млад баща с малко дете...0898 626824 - Деян - това е телефона ми ако има нещоП.П. Ще пусна темата в Alfa и Fiat форума. Ако можете разпространете я и из другите форуми. Мерси!Заключвам темата поради дублиране с тази тема http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=30159За сега ще я оставя да стои в този раздел,но по-късно ще бъде преместена в Премахнати теми.Модераторски екип на fiat-bg.org.
    Punto 1.2 75 ELX `97 /BRC Lambda Control/-продава се на части!!
    Втората......пак същата!
    (_-_)______////_______(_-_)
    Punto75-Вече на жената!
    Третата =Ино и шес= LPG POWER STAG Stilo MW 2004

    #2
    много съжалявам за случилото се , дано всичко свърши скоро със щастлив край, и ще стискам палци дано успеете да намерите достатъчно кръв. Скоро баща ми катастрофира и майками също имаше нужда и той , а когато става въпрос за спешна нужда болницата винаги има съответната кръвна група която се заплаща , дано успеем да помогнем с нещо на момчето. Всички ще стискаме палци и дано бъде по силен и от кръвта от която се нуждае , защото като знам на какво дереже са ни болниците и лекари , от това ще има най голяма нужда.
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    Коментар


      #3
      По-надолу има същата тема...

      Коментар

      Working...
      X