Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с комп-а (вирус или друго), как да го махна?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Направих пълна преинсталация, включително смених и антивирусната - махнах NOD32 и сега съм AVG 7.5 free+ClamWin free... и двете ми засякоха троянец и вирус в две от папките на устройство D, а NOD32 нищо не хвана, включително и онлайн сканиране му пуснах с НОД - пак нищо Сложих и Ad Aware на Lavasoft против разни нахалници, дайте идеи с какво друго да си допълня защитата от вируси, троянци и spy-нещо си, щото вече до гуша ми е дошло с тез’ пълни преинсталации....
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    Коментар


      #32
      Pecho написа:
      А след като се изчистиш, си инсталирай SpywareBlaster
      - Prevent the installation of ActiveX-based spyware, adware, browser hijackers, dialers, and other potentially unwanted software. - Block spyware/tracking cookies in Internet Explorer and Mozilla Firefox. - Restrict the actions of potentially unwanted sites in Internet Explorer.
      ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

      Коментар


        #33
        И аз съм с такава и съм доволен,само че е 8ма вер. също е свободна версия и малко по различна като интерфейс.
        Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

        Коментар


          #34
          http://free.avg.com/ww.homepage-appf8-виж тук Ако слагаш 8ма махни първо старата,унинстал!!!
          Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

          Коментар


            #35
            Колега, линкът ти не е точен. Доколкото разбирам, насочваш колежката към AVG. Тя е написала, че вече си е инсталирала AVG 7.5. Моето мнение е да си остане с тази версия, особено ако не е с особено мощен компютър (като разбира се, редовно си обновява дефинициите ) - в. 8 е доста по-тромава от 7.5. Не знам дали си заслужава ъпгрейда (вярно, че според AVG в 8-мата версия са включени AVG Anti-Spyware и AVG Anti-Rootkit, които вече не съществуват като самосатоятелни продукти, ама... ).Heraldita, тази програма, която ти препоръчвам не замества, а допълва антвирусната програма - по-специално в частта за защита на браузъра (ако ползваш Internet Explorer или Mozilla Firefox).
            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

            Коментар


              #36
              Аз просто предложих,тя си избира.В моя случай е пакет всичко,в другите оделни програми и ресурса според мен еедин и същ.
              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

              Коментар


                #37
                Точно защото прочетох мнения. които не бяха много добри за вер.8 на AVG, реших да сложа вер.7.5., за коятo доста хора бяха написали, че са по-доволни... ще добавя и предложениeто на Pecho за SpywareBlaster, но междувременно съм качила и Malwarebyte’s Anti-Мalware - да не станат прекалено много ?P.S. не знам дали комп-а ми е мощен или не - вие кажете, но ето това има:AMD Athlon64 Processor3800+ (това не знам какво значи Yellow_Flash_Colorz_PDT_14 )2.40 GHz, 1GB RAM80GB Hard disk
                Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                Коментар


                  #38
                  Е чували сме и за по-мощни конфигурации , но по-важното е на теб да ти върши работа. Във всеки случай няма да го озори една антивирусна програма де. Не съм ползвал и не познавам последната програма. Но в случая не мисля, че е валидно правилото
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар

                  Working...
                  X