Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с комп-а (вирус или друго), как да го махна?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с комп-а (вирус или друго), как да го махна?

    От известно време при всяко отваряне на страница в интеренет ми се появяват досадни банери и съобщения. Не знам какво са и как да ги махна (пробвах с антивирусна НОД 32, SpyBot и System Restore - пак се появяват). Моля Ви за идеи какво е това и с какво да го изчистя, прилагам "снимки" на някои от досадниците:
    Прикачени файлове
    Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

    #2
    Опитай с това: http://lavasoft.com/products/ad_awar...рамката е free и се справя с много от тези вредители.Инсталираш,ъпдейтваш и пускаш да сканира,всъщност аз имам предната версия 2007 и за тази не знам точно как,къде,кое е разположено,при версията която имам,при инсталацията се появява прозорец,който чака за регистрация,просто се дава cancel и си ползваш free версията.Накрая програмата пита кое да изчисти,като най-опасните ги показва в отделен прозорец.Пробвай с тази и кажи какво е станало.

    Коментар


      #3
      peho написа:
      Опитай с това: http://lavasoft.com/products/ad_awar...рамката е free и се справя с много от тези вредители.Инсталираш,ъпдейтваш и пускаш да сканира,всъщност аз имам предната версия 2007 и за тази не знам точно как,къде,кое е разположено,при версията която имам,при инсталацията се появява прозорец,който чака за регистрация,просто се дава cancel и си ползваш free версията.Накрая програмата пита кое да изчисти,като най-опасните ги показва в отделен прозорец.Пробвай с тази и кажи какво е станало.
      Product Not Available for Your CountryThank you for using TrialPay. We will email you when the merchant product is available for your country.To purchase this product a different way click here.Thank You,The TrialPay Team
      ...и като пробваш алтернативният метод, иска парички....

      Коментар


        #4
        Хм,гадна работа.Имам предната версия и ще взема да я кача в tranz.it и да ви дам тук линка.Сега след малко.п.п.Това е много смотан сайт,качвам файла и не получавам никакъв линк,пак го качвам и този път си пиша две пощи на които да го получа и пак нищо.Другаде ще търся да кача програмата.edit:Пробвай от тук: http://www.majorgeeks.com/downloadge...Отказах се да качвам програмата някъде,по-лесно е да я намеря в интернет.

        Коментар


          #5
          Пробвай с това:http://www.ewido.net/en/onlinescan/
          Alfa 159 SW 2.4 Ti
          Fiat Marea '99 1.6 16V ELX
          "...внимавай че тези италиански кочини много вървят."

          Коментар


            #6
            Опитах с Ad Aware 2008 на Lavasoft, намери над 200 гадости и ги изчисти, но моят проблем си остава, банерите продължават да изскачат при всяко отваряне на интернет страница. Сега ще пробвам и с он-лайн скенера от gamma
            Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

            Коментар


              #7
              Моя съвет е Firefox вместо ИЕ,и проблема ще се реши от само себе си!
              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

              Коментар


                #8
                Очаквам да чуя какъв е резултата,ако няма промяна ще ти кажа една друга програма.

                Коментар


                  #9
                  Пускам ви една доста мощна програма, затова внимателската с нея:http://www.hardwarebg.com/forum/showthread.php?t=81496
                  Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

                  Коментар


                    #10
                    С HijackThis най-вече трябва да се знае как се оперира... Обикновено, който знае как се работи с нея - се справя и без нея
                    Steliyan's Life!
                    FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                    Коментар


                      #11

                      Коментар


                        #12
                        deadairplane написа:
                        За какво слагате програми които гълтат ресурси, вместо да кликнете 2 пъти и си настроите ИЕто?Толкова ли е трудно, че даже и платени програми слагате
                        Хм, с тея банери колкото и да цъка по IE-то няма да успее да ги махне Нагли гадинки се врат като системни услуги.
                        Steliyan's Life!
                        FIAT Marea HLX 1.9JTD 105, 02.2000

                        Коментар


                          #13

                          Коментар


                            #14
                            А след като се изчистиш, си инсталирай SpywareBlaster
                            ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                            Коментар


                              #15
                              Не само, че не го изчистих, ами ми се скапа нещо и интернета (Опитах и със SpywareDoctor или нещо подобно й беше името) - не иска да ми отваря страници - например страницата на Google се отваря и до там - на другите мисли, мисли и нищо не отваря, качих и Mozilla - същата работа Май ще има цапардосване на Win-a
                              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                              Коментар

                              Working...
                              X