Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ВИЛИ ДИЗАЙН/ Vili Design - Някой знае ли нещо за тях

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ВИЛИ ДИЗАЙН/ Vili Design - Някой знае ли нещо за тях

    Здарейте колеги, преди 2 седмици се наложи да осатвя колата си на сервиз, тъй като се ударих в един в теглича му..смешна работа...пробелем имаше само малко в предната броня една вдлъбнатина..както и да е. Имам каско е Лев инс и реших да осатвя колата си в сервиз, с който Лев Инс работят въопреки, че застрахователанта премия не покрива оставянето на колата в техен сервиз, но така или иначе реших че ще е по добре, тъй акто имах и описан ДОПЪЛНИТЕЛЕН ОГЛЕД, т.е ако има повреди под бронята пак минават инспектори..та както и да е...Темата е по скоро някой знае ли нещо за тия ВИЛИ ДИЗАЙН...търсих из форума не открих нищо. То малко е подир дъжд качулка, ама се пак. На мен лично не ми се нравят мнго са туткави, а и май скъпичко вземат. Две седмици за нищо работа...и като исатвих колата по миналия Понеделник ми казаха, че теимат отговорснот слд като свалят бронята да с еоабдят на Лев инс За 2- оглед, да АМА НЕ, добре че аз се обадих в Сряда на ЛЕв иНс, ебаси ако не се бях обадил....сигурно след 5 седмици щяха да се сетят.....Нещо много ме издразниха...за една врата ми искат 200 лева, т.е под дръжката на предна лява врата някой беше ръчкал яко и иамх огънати ламарини ( като дупки) и не знам дали не е прекалено много 200 лева...както и дае само се надявам да си залсужава...ще пиша мнение след развоя на събитията в Петък ( 25.07)- тогав ами казаах че треа да е готова колата..ужас а в петък аминавам за моренце
    Ex - Fiat BRAVA 1,6 16V 103ph
    Now - Fiat PALIO 1,9 JTD 80ph

    #2
    Да много са добрина мен там ми правиха тунинги на типоканямам никакви уплаквания
    Mercedes E200 coupe

    Коментар


      #3
      От Уплакванията получих Уплах. Може да си коригираш думичката, грешна е. А отзиви за фирмата нямам. Радвам се, че си вършат работата.
      SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

      Коментар

      Working...
      X