Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Клуб ФИАТ България" - какво да направи ......

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    "Клуб ФИАТ България" - какво да направи ......

    Предлагам който има някаква идея за това какво да направи клуба след като е вече регистриран нека пише тук ...Ето аз като първи:1. От както се появи предаването по БиТВ - "Живот на скорост" предполагам съм пропуснал 10-15 предавания, но от останалите които съм гледал едва ли има сумарно 10 мин. да се е говорило за италианските автомобили. Та предложението ми е да се напише едно писъмце с въпрос към предаването умишлено ли се избягва рекламата на италианските автомобили в частност ФИАТ или каква е причината да не се излъчват материали за тях?2. Вие сте на ход ....
    Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

    #2
    Колега, благодаря за предложението. Както вече, предполагам знаеш, аз ще се занимавам с "изграждането" на имиджа на Клуб Фиат. Мисля много задълбочено върху някои идеи, които ми се въртят в главата. Скоро, се надявам да се съберем на среща и да дискутираме основните приоритети, които бяха вече маркирани.Идва и краят на годината, ще трябва да се изготви и бюджет-изобщо работата е много.
    Типо 1.6

    Коментар


      #3
      не е работата в изграждането на клуба и писането на писма.Просто има някакво всеобщо мнение което пренебрегва италианските автомобили В България и тяхното популяризиране чрез медиите Незнам но това е наистина тъпо,защото всяка една от любимите марки се е доказала със своята идентичност и качества,но уви,не и в България!Тука всеки "уважаващ себе си"(или по-точно всеобщото хорско мнение) човек говори какви ли не глупости за италианските автомобили,без дори да ги познава!Донякъде това ме дразни много,че просто някои хора наистина не уценяват мн.неща,но все пак всеки си има право на собствено мнение!Аз съм щастлив повече от всичко че в себе си имам едно истинско Cuore Sportivo и не се влия от хорското мнение!
      Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
      ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

      Коментар


        #4
        Mitko написа:
        gogata написа:
        не е работата в изграждането на клуба и писането на писма.Просто има някакво всеобщо мнение което пренебрегва италианските автомобили В България и тяхното популяризиране чрез медиите Незнам но това е наистина тъпо,защото всяка една от любимите марки се е доказала със своята идентичност и качества,но уви,не и в България!Тука всеки "уважаващ себе си"(или по-точно всеобщото хорско мнение) човек говори какви ли не глупости за италианските автомобили,без дори да ги познава!Донякъде това ме дразни много,че просто някои хора наистина не уценяват мн.неща,но все пак всеки си има право на собствено мнение!Аз съм щастлив повече от всичко че в себе си имам едно истинско Cuore Sportivo и не се влия от хорското мнение!
        United By The Same Passion
        Колега, в този форум си има правила, а те гласят, че се пише на кирилица!!!
        VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
        VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
        VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
        VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
        Нека Силата на бъде с Нас...

        Коментар


          #5
          Що ве - идеята на ivo си е десятка . Още повече че с новите модели на FIAT могат да се направят не едно и две предавания. Примерно за Idea , за Grande Punto , а за новата Алфа 159 направо 2 предавания. И има още едно предаване Мото Мания - що не и до него имейл. А и..имам питане към - mitko sis admina , пратихте ли уведомително писмо до FIAT за създаването на официален клуб FIAT BG.
          Fiat Tipo 1.6 DGT dvuvalkata

          Коментар


            #6
            Найстина не е лошо да пратиме някое писъмце тук там, особенно до тв, да разберат че има хора който искат да виждат и красиви автомобили Относно писмото до Фиат няма изпратено такова, но не е лошо да помислиме за това. Идеяата да коментираме тук делата на клуба мисля не е никак лоша.

            Коментар


              #7
              Аз съм отскоро член на форума и да си призная честно нямам много време да седя в сайта, но съм очарован от идеята за клуба. Аз съм управител на фирма в България, която произвежда едни от аксесоарите на FIAT. С удоволствие ще направя каквото е възможно за намирането на информация и материали за клуба. Пишете идеи
              Bravo 1.8 16V

              Коментар


                #8
                Ludmil Mandichev написа:
                Аз съм управител на фирма в България, която произвежда едни от аксесоарите на FIAT. С удоволствие ще направя каквото е възможно за намирането на информация и материали за клуба. Пишете идеи
                Колега, би ли дал малко реклама на фирмата в раздела "Продава" ... Какво точно произвеждаш?
                Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

                Коментар


                  #9
                  Естествено, че идеята на Ivo е добра. Нещо повече - независимо под каква форма (писма, и-мейл и т.н.) за съществуването на клуба трябва да разберат ВСИЧКИ!!! Имам предвид всички специализирани телевизионни предвания, вестници и списания, сродни организации в чужбина и Естествено ФИАТ. Ако съм пропуснал някого - добавете го. Какво по логично от това, та нали това е една от главните цели на клуба. Колкото по-популярен е клуба толкова по-добре. Лично, аз разбрах за форума и съответно за клуба съвсем случайно.п.с. Лелееее... Забравил съм най-важните хора които трябва да разберат за клуба - Феновете.
                  VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
                  VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
                  VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
                  VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
                  Нека Силата на бъде с Нас...

                  Коментар


                    #10
                    А е тва е . ДА БИЕМ ТУПАНААААА. :D
                    Fiat Tipo 1.6 DGT dvuvalkata

                    Коментар

                    Working...
                    X