Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

METALLICA IN SOFIA

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Момчета завиждам ви че сте биле там , тва ми беше една от първите любими групи.Хайде чакаме снимки тук , и разправяйте ...
    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

    Коментар


      #32
      Това значи че ти си някъде ПОД мене.... аааа да, ето те, виждам те ясно и отчетливо на тази снимка. Ти си ето онзи там, дето има хора около него, нали?
      Прикачени файлове

      Коментар


        #33
        Там някъде Абе около 3-4 реда точно под теб съм бил. Страничния ъгъл е същия като на моите снимки.
        like a man in silk pyjamas shooting pigeons from a deckchair

        Коментар


          #34
          Глас нямам и няма да имам още 3-4 дни (от опит го знам, само дето сега и ме боли нещо.... сигурно остарявам...) затова ще Ви напиша нещичко... п.с. Ако някой не ме е разбрал - да беше дошъл да види и да чуе! Снимки и звуци нямам - всичко е в главата и в сърцето!
          VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
          VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
          VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
          VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
          Нека Силата на бъде с Нас...

          Коментар


            #35
            Ех, Киро, не ти изсвириха песничката....

            Коментар


              #36
              Поздравявам всички фенове,концерта беше невероятен а също и публиката.
              Fiat Multipla 1.6 16v BiPower 03:Lancia Delta3 1.6 16v 120 multijet

              Коментар


                #37
                Купона беше супер як! :P Звука беше на ниво и имаше прилично количество пиротехнични ефекти, но най-вече е важна атмосферата как всички около теб викат, скачат и се кефят на една от най-добрите рок групи.
                Прикачени файлове
                --Старата ръжда любов не хваща!--
                156 sportwagon 1,9 jtd 115
                ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

                Коментар


                  #38
                  ето ви тука един 50 мин. запис с мобилен телефон СЕ В900, видео 320:240@30 fps, звука е с доста трагично качество, ама с такава техника - толкова. Нали знаете торенти как се свалят? Формата е 3гп2 - гледа се с куик тайм плеър, примерно. http://87.120.228.27:6969/И ако някой ми хакне компютъра, ще ви се разсърдя

                  Коментар


                    #39
                    Два дни не знам каде с намирам,и все още изживявам преживяното!!?!!?Но както казва колегата Кирчо "Всичко е в главата и сърцето"

                    Коментар

                    Working...
                    X