Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Купих си Браво - страшна кола

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Купих си Браво - страшна кола

    Това го написахме след две много дълги луни когато ни посети Голямата ПРОСТОТИЯ слушайки една песен и гледайки умно голямата салата на масата с бутилка отлежал спирт с пресен сок от малиниКупиихх си Браво страшшшна колаааааааааааГазта натискам - по пътя летяяяхей виж ме виж ме като Шумахеееррр съм не ли така Купиихх си Браво страшшшна колаааааааааааГазта натискам - по пътя летяяяхей виж ме виж ме като Шумахеееррр съм не ли така Бравооо ти си чудна кола Бравооо не те разменям за женаБравооо ти си моята колаБравооо с теб до края на светаааБравооо ти си чудна кола Бравооо не те разменям за женаБравооо ти си моята колаБравооо с теб до края на светаааРъгам го смело с усмивка на устааКеф ти СКК-тоКеф ти еврокомТази количка и от Пунто по-добра и е черна хич не ми е злеБравооо ти си чудна кола Бравооо не те разменям за женаБравооо ти си моята колаБравооо с теб до края на светаааБравчу да е жив и здрав

    #2
    нямам думи
    bravo 1.4 12v -11.1996 Калпав модел другпьт........
    aveo 1.4 16v -2008

    Коментар


      #3
      Малко Ви е бил алкохола.А и не става от всеки поет
      Alfa 147 1.9 JTDm '07 Q2 - хем червена, хем пуши черно;Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
      ex. Alfa 155 1.7 '93 ### ex, Alfa 147 1.9 JTDm '03 R.I.P. ###Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001,

      Коментар


        #4
        То верно жега е. Напекло го е колегата мноооого яко Ти пък да не се засегнеш, колега, майтапче
        She was only a whisky maker but he loved her still.

        Коментар


          #5
          хахахаххабрао брао добре че клипче не сте направили докат сте го мислили ...
          Fiat Brava 1.6 16V 2001

          Не на войната по пътищата !
          http://media.causes.com/ribbon/478500

          Коментар


            #6
            Звучи като песента на Пенйо летя със колата........
            Mercedes E200 coupe

            Коментар


              #7
              Черно Фередже
              Fiat Brava 1.6 16V 2001

              Не на войната по пътищата !
              http://media.causes.com/ribbon/478500

              Коментар


                #8
                Re: Бравчууу

                butaloto написа:
                .................
                Ах вие крадци Наско Ментата - Жигули http://www.vbox7.com/play:c4c7d8bbп.п. Само сте сменили Жигули с Браво

                --------------------

                Коментар


                  #9
                  Бате сменяй дилъра...
                  N.Y. State of Mind

                  Коментар


                    #10
                    Слагай сега един силикон и да те пускаме на пазара, или да правиш телевизонно шоу! :P
                    Frontera Sport, X20SE март 1998

                    Коментар


                      #11
                      Браво направо сте за Music Idol
                      Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                      Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                      Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                      Коментар


                        #12
                        Мерси мерси сега мислим да направим и едно много хубаво клипче с бравота на Витоша. И малко да направим по готин текста :P

                        Коментар

                        Working...
                        X