Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Моля за съвет ...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Моля за съвет ...

    Значи колеги ето тази обява - > http://bmwpower-bg.net/forums/viewto...055288#1055288 , има ли вариант пунтото да е толкова евтино ? Как мислите вие ?Поздрави.
    Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

    ...E90..incoming..!!

    #2
    Мисля че цената е съвсем нормална за това Пунто.Даже може малко да се свали

    Коментар


      #3
      Immortal написа:
      Мисля че цената е съвсем нормална за това Пунто.Даже може малко да се свали
      Не е много малко 2000 лв.? Понеже ще ми е първа "лична" кола и малко ме е страх? Примерно аз мисля, че ще мога да си позволя да вкарам още около 1200лв. в нея и мисля, че стане кукла ? : )И другия ми въпрос е, ако се навия да си я взема дали ще се намери някой колега от Пазарджик да дойде с мен да я погледне?Поздрави.
      Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

      ...E90..incoming..!!

      Коментар


        #4
        Аз в обявата видях 3000 лв... или не съм догледал?П.С. Мда, не съм догледал... но ми се струва че е написано "за бартер"... което означава че едва ли ще ти я даде за покупка с тази цена...

        Коментар


          #5
          Immortal написа:
          Аз в обявата видях 3000 лв... или не съм догледал?П.С. Мда, не съм догледал... но ми се струва че е написано "за бартер"... което означава че едва ли ще ти я даде за покупка с тази цена...
          Сега трябва да го питам за точна цена, макар, че ми се върти нещо около 2500лв., и ако се намери някой от Пазарджик само да я погледне, смисъл двигателя, външния вид не ме притеснява толкова. Пък има и доста екстри, само климатик няма, но той за какво ми е ?! Поздрави.Edit : сега го питах за точна цена, не за бартер и да ми даде снимки на интериора на колата.
          Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

          ...E90..incoming..!!

          Коментар


            #6
            Е добре де, нали пише 2000лв., на промоция било
            Ex Fiat 126P
            Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
            Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
            Alfa Romeo 147 1.6 TS
            Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

            Коментар


              #7
              trace написа:
              Е добре де, нали пише 2000лв., на промоция било
              Loop написа: i ako moje da mi dadesh tochna cena, ne za barter
              tochnata cena i okonchatelna e 2000lv shte probvam da pratia snimkite neska che triabva da e shtrakna
              То хубаво примоциии .. ама в УНСС Сега сериозно, да свали толкова бързо с 1000лв. ?!
              Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

              ...E90..incoming..!!

              Коментар


                #8
                Ами колега дори да му има нещо ще си го оправиш. 2000лв които и иска са нищо пари. Какъвто и ремонт да правиш(ако въобще правиш) едва ли ще е повече от 1000лв. Обаче като гледам май цялата кола си е за нова боя , освен ако не те дразни да я караш ожулена
                Fiat Bravo 99г.(Goodbye) ,Citroen Xsara VTS 99г., Mercedes C 220 CDI 2000г.

                Коментар


                  #9
                  westdogg написа:
                  Ами колега дори да му има нещо ще си го оправиш. 2000лв които и иска са нищо пари. Какъвто и ремонт да правиш(ако въобще правиш) едва ли ще е повече от 1000лв. Обаче като гледам май цялата кола си е за нова боя , освен ако не те дразни да я караш ожулена
                  loop написа:
                  Примерно аз мисля, че ще мога да си позволя да вкарам още около 1200лв. в нея и мисля, че стане кукла ? : )
                  Затова ме интересува мотора дали ще е ок. Сега момчето, като прати снимки на интериора ще го измислим. Пък и макар, че е евтина колата мисля да си направя каско. Сега остава и въпроса да се намери колега от Пазарджик да дойде с мен я да я погледнем.Поздрави.
                  Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                  ...E90..incoming..!!

                  Коментар


                    #10
                    На такъв мотор ли държиш да е , нещо по-малко?
                    ОБИЧАЙТЕ СЕ БЕ ХОРА!!!!

                    Коментар


                      #11
                      Сега като се замисля цената си е напълно нормална. Имам приятел тенекеджия и бояджия,който работи с една автокъща. Та собственика и ще му кара леко ударено Пунто за 300Е.Е, не е кабрио, вярно, ама и цената е далеч от 2000лв. Та даже и много ми се виждат сега тия пари.
                      Ex Fiat 126P
                      Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                      Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                      Alfa Romeo 147 1.6 TS
                      Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                      Коментар


                        #12
                        деси_бургас написа:
                        На такъв мотор ли държиш да е , нещо по-малко?
                        Какво имаш впредвид?
                        Fiat Bravo 1.2 16v/82 hp....

                        ...E90..incoming..!!

                        Коментар

                        Working...
                        X