Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Maserati Gran Turismo Любов от първо "кръгче"

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Maserati Gran Turismo Любов от първо "кръгче"

    Здравейте колеги.Не мога да се сдържа и искам да споделя преживяното.Преди малко имах уникалната възможност да се повозя с този автомобил и честно казано трудно ми е да го опиша с думи преживяването. Определено звукът и динамиката на 4.2 литровия бензинов мотор с мощност 405 конски сили са просто неописуеми.Изненада ме неприятно малкото вътрешно пространство или аз съм доста висок за този автомобил но пък пунтото ми е добре Смятам че е излишно да споменавам за материалите използвани в интериора и уредите изпипани са до съвършенство, интересното беше че дори при доста интензивен трафик вътре в купето бе абсолютно безшумно.Само мога да пожелая на всички нас един ден да имаме възможност и ние да притежаваме такива Автомобили.
    Прикачени файлове
    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

    #2
    Лелелееее какъв звер,отидоха ми очичките
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Пред едно Мазерати единственото, което мога да направя е
      A20DTH ЖТД ама не баш
      1NZ−FXE ; 182A8.000 Брава
      Х... 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда

      Коментар


        #4
        Ето го моят досег с Мазерати, и аз бях много очарован, особено като успях да се кача на Великден на Драгалевския манастир с него
        Прикачени файлове
        BMW E90 320D
        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

        Коментар


          #5
          Това къде е снимано? Вече има 8 или 9 такива в БГ
          Прикачени файлове
          http://maserati.20.forumer.com/index.php

          Коментар


            #6
            Бургаско е и ще е чисто новичко. Преди 3-4 месеца си сменях номера и моя завършва на КК, значи това е от най-много месец В Бургас има и едно тъмно вишнево Куатропорте, но не ме радва така като Грантуризмото.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Снимката е в Слънчев Бряг
              COUPE 1.8 16V
              Volvo XC90 T6

              Коментар


                #8
                Питам за другото с което започва темата , а това червеното го кара в Слънчев бряг една мома снимката е моя , останалите може да ги видите в линка от подписа ми .
                http://maserati.20.forumer.com/index.php

                Коментар


                  #9
                  Въпроса е дали Форд са крали за новото Мондео и Куга задните стопове от Грантуризмо или Мазерати са крали от Форд
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    ГЛАДИАТОР написа:
                    Това къде е снимано? Вече има 8 или 9 такива в БГ
                    Пловдив ...
                    Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

                    Коментар


                      #11
                      spark написа:
                      Въпроса е дали Форд са крали за новото Мондео и Куга задните стопове от Грантуризмо или Мазерати са крали от Форд
                      риторичен ел нали?
                      "Светлината си въобразява,че се движи по-бързо от всичко друго,но бърка.Колкото и да припира,открива,че мракът е стигнал пръв и вече я чака."-Т.Пратчет
                      (Fiat 131 ABARTH 103 kW, Aprilia Tuono RSV 1000)

                      Коментар


                        #12
                        Блазе на всеки който се е докоснал до...това! За сега ще се радвам и само да се повозя на него...
                        Таралежът, е птица упорита... не го ли сриташ - не излита!

                        Коментар

                        Working...
                        X