Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Знаете ли защо влюбените се наричат с други галени имена

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Знаете ли защо влюбените се наричат с други галени имена

    Всеки човек се отъждествява с името си в този свят-само по името на човека започваме да съдим за самия него- и сега е интересното: Когато двама души се влюбят те си създават един собствен вътрешен свят, един съвършено нов свят-и съответно им трябват нови имена за това всепоглъщащо място ето защо вие се обръщате към вашите половинки с тези мили и малки нежни прякорчетап.с. Ето така ми хрумна и го написах Обичайте се- за тези които са все още сами-влюбвайте се рискът си струва!
    "Що за човек е човекът, който не прави света по-добър?"

    #2
    Re: Знаете ли защо влюбените се наричат с други галени имена

    MOYA написа:
    Всеки човек се отъждествява с името си в този свят-само по името на човека започваме да съдим за самия него- и сега е интересното: Когато двама души се влюбят те си създават един собствен вътрешен свят, един съвършено нов свят-и съответно им трябват нови имена за това всепоглъщащо място ето защо вие се обръщате към вашите половинки с тези мили и малки нежни прякорчетап.с. Ето така ми хрумна и го написах Обичайте се- за тези които са все още сами-влюбвайте се рискът си струва!
    Аз пък знам за една друга теория:много е лошо е да наречеш жена си с името на любовницата или нея с името на жена си, та затова всички са мило, коте и т.н.

    Коментар


      #3
      За целта - като си избирате лбовница - нека е с името на жена ви.

      Коментар


        #4
        Re: Знаете ли защо влюбените се наричат с други галени имена

        1115 написа:
        MOYA написа:
        Всеки човек се отъждествява с името си в този свят-само по името на човека започваме да съдим за самия него- и сега е интересното: Когато двама души се влюбят те си създават един собствен вътрешен свят, един съвършено нов свят-и съответно им трябват нови имена за това всепоглъщащо място ето защо вие се обръщате към вашите половинки с тези мили и малки нежни прякорчетап.с. Ето така ми хрумна и го написах Обичайте се- за тези които са все още сами-влюбвайте се рискът си струва!
        Аз пък знам за една друга теория:много е лошо е да наречеш жена си с името на любовницата или нея с името на жена си, та затова всички са мило, коте и т.н.
        Това си е така.

        Коментар


          #5
          много е лошо е да наречеш жена си с името на любовницата или нея с името на жена си, та затова всички са мило, коте и т.н.
          мноо е верно!!! аз едно време имах 2 гаджета едновременно - Руми и Роси.... и на Росито се изтървах и й казах Руми, ама само аз се усетих
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар


            #6
            И е важно косите им да са еднакви по цвят и дължина ,щото иначе лошо.
            Octavia RS
            Evo 10-служебната играчка.

            Коментар


              #7
              Така сме свикнали с "галените" имена, че като се обърна към жена си по име, и то не съкратено, знае че нещо съм сърдит

              Коментар


                #8
                Red Storm написа:
                И е важно косите им да са еднакви по цвят и дължина ,щото иначе лошо.
                Жената на един била много ревнива и заядлива... Вечер всяка дреха била преглеждана едва ли не под микроскоп за чужди косми и след намирането на нещо, за което можело да се заяде се почвал луд скандал... Един ден нашия решил да си изчисти старателно дрехите преди да се пребере... Жена му естествено след почти 2-у часово търсене не намерила нищо... погледнала го отчаяно и му казала:- Е и к’во?!?!?! До там ли стигнахме?!?!?! Вече и с плешиви ми изневеряваш, така ли?!?!?!
                Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
                --- в сърцето завинаги... ---
                Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

                Коментар


                  #9
                  Аз заради това и на любовницата и на жената им викам ПЕПУСИНКА щото и двете са кръстоска между пепелянка и усойница. А и опасноста да не се издъниш е по малка че при тоя хибрид става опасно.
                  BRAVA 1.4 12v - 1998г.


                  http://vbox7.com/play:124bedab

                  Коментар


                    #10
                    Ейййййй баровци аз с една едвам се оправям а вие и любовници въдите!
                    Fiat Tipo 1,4 i.e.
                    1995г.

                    Коментар


                      #11
                      Не ги въдим, просто се лепят по фиатките

                      Коментар


                        #12
                        Yellow_Flash_Colorz_PDT_06 Интересна тема, на мен ми викат, че съм ЗЛА-тна. Ама последното "тна" понякога го забравят. И никви такива по две жени. Щото аз съм от нравствената полиция и ей сега ще кажа на половинките ви. Внимавайте, щото бдя...
                        SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                        Коментар


                          #13
                          "Заспал е Мечо зимен сън ..." То няма лошо бре колега, ама малко позьорски ми звучат всички тези галените имена! Или поне някои от тях. Тези имена са си за тях двамата и е малко гадно да гледаш отстрани как двама зрели хора си говорят на умалителни и то не какви да е ами и граничещи с научната фантастика! Това си е лично и не трябва да се парадира! Но иначе е добре за отношенията и създава чувство за близост с любимия човек. Винаги ми е било странно защо някой хора, предимно жените, използват думата "мило"? Ама "мило" в такава ситуация хич не звучи мило ами - милу-у-у! И ако има някакъв диалект или акцент става доста комично! Макар, че повечето от вас са чували старата и мъдра приказка, че "Жена се цалива у живота три пати..." Как ли стария българин е казвал галено на жена си?
                          Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

                          Коментар


                            #14
                            Всички са ЗОЯ - Змия с Особена Ярост.............
                            Недвижими имоти - продава, купува, наема, отдава.....

                            Радвайте се

                            Коментар


                              #15
                              Найш ква ЗОЯ щи дам аз, а?!
                              SOUND Perceptions House Party [Plovdiv] - 16 may, Total Sport 1st floor

                              Коментар

                              Working...
                              X