Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Отзиви от Лято 2008 на Черноморието

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Отзиви от Лято 2008 на Черноморието

    Някой върна ли се от морето Ако да казвайте как е, да знаем ние които с нетърпение чакаме отпуската :D Лично мен най ме интересуват Несебър и Равда, има ли големи промени в сравнение с миналата година, и в каква насока са Айде колеги вие сте че идва време за във Виго
    Fiat Bravo 1.4 12v

    #2
    Хубава тема! Хайде да пишат колегите, които са ходили, че да си правим преценките за догодина.
    She was only a whisky maker but he loved her still.

    Коментар


      #3
      Току що се връщам от созопол, е па няма да стъпим там повече, станало е бетер несебър няма къде да се "изплюеш" камоли да си паркираш колата, да оставим настрана 3 те нощи които не можах да мигна от викове и крясаци на пияни багабонти, пищене на гуми и демонстрация на бас каси посред нощите! Ако някои е тръгнал да почива в буквалния смисъл на тази дума то това не е мястото. Виж ако сте тръгнали да купонясвате по цели нощи става, мен обаче не ми понася тази обстановка и тая обетована земя, то са хотел до хотел и между тях друг хотел, кооперации коя от коя по висока едно дърво няма, абе ужас.....Мога обаче да похваля Синеморец тои маи засега успява да е единствената по незасегната точка от строителство на южното черноморие. Като изключим кофти пътя до там спокойствието и красотата на местнноста са несравними.
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

      Коментар


        #4
        Slavi_Lancia написа:
        Току що се връщам от созопол, е па няма да стъпим там повече, станало е бетер несебър няма къде да се "изплюеш" камоли да си паркираш колата, да оставим настрана 3 те нощи които не можах да мигна от викове и крясаци на пияни багабонти, пищене на гуми и демонстрация на бас каси посред нощите! Ако някои е тръгнал да почива в буквалния смисъл на тази дума то това не е мястото. Виж ако сте тръгнали да купонясвате по цели нощи става, мен обаче не ми понася тази обстановка и тая обетована земя, то са хотел до хотел и между тях друг хотел, кооперации коя от коя по висока едно дърво няма, абе ужас.....Мога обаче да похваля Синеморец тои маи засега успява да е единствената по незасегната точка от строителство на южното черноморие. Като изключим кофти пътя до там спокойствието и красотата на местнноста са несравними.
        Аз пък бях в Созопол и беше много хубаво а места за колата винаги има стига да ги знаеш,пък и в момента Созопол не е чак толкоз застроен като Приморско,Несебър и други,пък и евтиничко е
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Е пътя от Созопол до Аркутино са го оправили чисто нов път е, не се минава през Каваците, Дюни и малко завои и баири. На Аркутино бях миналата седмица и толкова много народ никога не е имало. Нали уж всички щяхте да почивате в Гърция :D
          Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

          Коментар


            #6
            Princo написа:
            Slavi_Lancia написа:
            Току що се връщам от созопол, е па няма да стъпим там повече, станало е бетер несебър няма къде да се "изплюеш" камоли да си паркираш колата, да оставим настрана 3 те нощи които не можах да мигна от викове и крясаци на пияни багабонти, пищене на гуми и демонстрация на бас каси посред нощите! Ако някои е тръгнал да почива в буквалния смисъл на тази дума то това не е мястото. Виж ако сте тръгнали да купонясвате по цели нощи става, мен обаче не ми понася тази обстановка и тая обетована земя, то са хотел до хотел и между тях друг хотел, кооперации коя от коя по висока едно дърво няма, абе ужас.....Мога обаче да похваля Синеморец тои маи засега успява да е единствената по незасегната точка от строителство на южното черноморие. Като изключим кофти пътя до там спокойствието и красотата на местнноста са несравними.
            Аз пък бях в Созопол и беше много хубаво а места за колата винаги има стига да ги знаеш,пък и в момента Созопол не е чак толкоз застроен като Приморско,Несебър и други,пък и евтиничко е
            Супер е няма що, и на тва ако не му викаш застроено не знам тогава, сигурно си почивал някъде по покраинините на созопол та за тва си успял да паркираш.
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              Туко що се връщам от морето. Направи ми впечатление, че на Поморие примерно е много по-тихо от други години...На Несебър, също няма голяма навалица от пешеходци Като цяло съм разочарован...Догодина няма да съм в България!

              Коментар


                #8
                Преди три дена се върнах от Царево , чист и спретнат град . Няма навалица , почиващите са по-малко от миналата година.Винаги имаше каде да паркирам колата в централната част.Цените са поносими и даже ми се стори че е ефтино спрямо миналата година.Примерно вечеря за двама възрастни и три деца излиза 35-40лв. Единствено плажа е малък но нали затова е колата всеки ден различни плажове в околноста , за 7 дни навъртях 360км. по разходки и плажове До Карлово общо 1100км. ми излезе морето тази година :D За 2009г. и аз смятам да забегна за почивка по гръцко , много добри отзиви имам от мои прятели.
                Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                Коментар


                  #9
                  @Atanas71: Дано си успял да отскочиш до плажовете на Силистар и Резово, заслужава си. Особено на Резово речна и морска вода в едно - голям кеф
                  Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                  Коментар


                    #10
                    spark написа:
                    @Atanas71: Дано си успял да отскочиш до плажовете на Силистар и Резово, заслужава си. Особено на Резово речна и морска вода в едно - голям кеф
                    Силистар ходих в 12 през ноща :D и нищо немога да кажа като впечатление.Трябва да оширят малко пътя при влизане в къмпинга , много занемарен път имаш чуство че човек не стъпва там. На другия ден колата имаше явни драскотини от храстите отстрани на пътя , става въпрос за пътя към плажа.
                    Фиат Мареа Уикенд 1.6 16В спортни валове , оригинален италиански софтуер,всмукателни колектори ф52, дросел ф68, генерация ф60,инжектори незнайни. Резултат - 16.670 сек 400м.

                    Коментар


                      #11
                      Да знам как е, в гората между дърветата и храстите и пак паркираш в едни храсталаци, че и такса има за автомобили
                      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                      Коментар


                        #12
                        Аз бях в Несебър - няма хора, навсякъде има табели "свободни стаи", доволен съм, супер си изкарах!!!Следващата седмица отивам да газърея по кв. Слънчев бряг
                        BMW E90 320D
                        ех. FIAT COUPE 2.0 16V
                        ex. FIAT BRAVO 1.6 16V
                        ex. ALFA ROMEO 145 BOXER engine

                        Коментар


                          #13
                          blagun написа:
                          Аз бях в Несебър - няма хора, навсякъде има табели "свободни стаи", доволен съм, супер си изкарах!!!Следващата седмица отивам да газърея по кв. Слънчев бряг
                          Кви пари вървят квартирките ?
                          Fiat Bravo 1.4 12v

                          Коментар


                            #14
                            Slavi_Lancia написа:
                            Princo написа:
                            Slavi_Lancia написа:
                            Току що се връщам от созопол, е па няма да стъпим там повече, станало е бетер несебър няма къде да се "изплюеш" камоли да си паркираш колата, да оставим настрана 3 те нощи които не можах да мигна от викове и крясаци на пияни багабонти, пищене на гуми и демонстрация на бас каси посред нощите! Ако някои е тръгнал да почива в буквалния смисъл на тази дума то това не е мястото. Виж ако сте тръгнали да купонясвате по цели нощи става, мен обаче не ми понася тази обстановка и тая обетована земя, то са хотел до хотел и между тях друг хотел, кооперации коя от коя по висока едно дърво няма, абе ужас.....Мога обаче да похваля Синеморец тои маи засега успява да е единствената по незасегната точка от строителство на южното черноморие. Като изключим кофти пътя до там спокойствието и красотата на местнноста са несравними.
                            Аз пък бях в Созопол и беше много хубаво а места за колата винаги има стига да ги знаеш,пък и в момента Созопол не е чак толкоз застроен като Приморско,Несебър и други,пък и евтиничко е
                            Супер е няма що, и на тва ако не му викаш застроено не знам тогава, сигурно си почивал някъде по покраинините на созопол та за тва си успял да паркираш.
                            Нали знаеш къде спират такситата ??? Сота където е офиса в нея уличка ! А и до кея има също паркинг ...
                            Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
                            Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
                            Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

                            Коментар


                              #15
                              я кажете като съм във Варна на кой плаж да ходя. може няколко километра да мръдна с колата, ама на централния там няма да отида.
                              Alfa 147 JTD 115 hp
                              ex Punto SX 1,2 (73 hp), 1994 +LPG

                              Коментар

                              Working...
                              X