Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Alfa Romeo 146 1.4 16v vs. Fiat Brava 1.6 16v

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    Слав написа:
    Бих избрал Бравата.Общо взето - на външен вид Алфата е по-добра, но вътре Фиата бие по всякакви параметри.Отделно Бравата е много по-практична и по-лесна за поддръжка.Относно скърцането - Ланчата ми не скърца и нищо не съм предприемал за обезшумяването й.Бравото като го взех скърцаше доста сега не трепва.Просто един ден уплътняване и после забравяш тотално за шумове в купето.Да не говорим, че Бравата е с метални колектори, което предразполага безпроблемно слагане на газ, което си е важно предвид цените на горивата.Все пак основния разход в една кола е горивото.Успех в избора!Жена и кола се взимат на късмет
    като махнем субективните неща кой какво харесва...обоснови се за това: ...но вътре Фиата бие по всякакви параметри.относно следващото според мен остава само това: ....по-лесна за поддръжка.относно: Да не говорим, че Бравата е с метални колектори.....само да подчертая че всяка Алфа преди 99г. е също с метални колектори, както мисля и новите брави след 99г. са с пластмасови колектори....Така че не останаха много доводи. Въпреки всичко от 2-та автомобила от заглавието аз бих взел Бравата, точно понеже е 1,6 16, ако и алфата е 1,6 16 изобщо не бих се замислил, и основното което бих взел напредвид, е че Бравата е по-високо. На първа страница съм описал основните неща. Ако махнем спама кой какво харесва, ще останат моето и още 2-3 мнения.
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #32
      като махнем субективните неща кой какво харесва...обоснови се за това: ...но вътре Фиата бие по всякакви параметри.относно следващото според мен остава само това: ....по-лесна за поддръжка.относно: Да не говорим, че Бравата е с метални колектори.....само да подчертая че всяка Алфа преди 99г. е също с метални колектори, както мисля и новите брави след 99г. са с пластмасови колектори....Така че не останаха много доводи. Въпреки всичко от 2-та автомобила от заглавието аз бих взел Бравата, точно понеже е 1,6 16, ако и алфата е 1,6 16 изобщо не бих се замислил, и основното което бих взел напредвид, е че Бравата е по-високо. На първа страница съм описал основните неща. Ако махнем спама кой какво харесва, ще останат моето и още 2-3 мнения.[/quote]на мен пък това табло на бравата изобщоме ми харесва ако беше онова с 2-та аирбега вече е друг въпроса но пък тогава среднат конзоне не ми харесва абе лфата си ми харесва повче,но всеки с вусаси
      BMW E39 2.5I
      http://autoclubkarlovo.bulgarianforum.net

      Коментар


        #33
        Ем ясно е, че Бравата е по-хубава :D Защо въобще спорите Че вътре тропа ... тропа, но трай бабо за хубост :P 146 горе долу бива, ама 145 направо ме е срам, че са го кръстили Алфа. Няма такъв кашон с такава задница просто

        Коментар

        Working...
        X