Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Помощ при избор на матрак

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Помощ при избор на матрак

    Здравейте, Майка ми и баща ми са решили да си сменят спалнята и съответно матрака. Спалнята е избрана почти 100%, но при матраците избора се оказа труден.Какво бихте препоръчали размер 160/200 или 160/190? Клонят към Магнифлекс и по-точно-> http://magniflex.bg/bg/products/33333333/relano/Какво Ви е мнението за тях, а и за Тед.П.П Бюджетът за матрак е около 700лв Препоръчително е да е малко по-твърд, че и двамата са много зле с гърбовете.Мерси

    #2
    ТЕД определено ! и не са много скъпи
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      Princo написа:
      ТЕД определено ! и не са много скъпи
      Кой модел точно препоръчваш, защото има някои, които се скапват много бързо.

      Коментар


        #4
        vital написа:
        Princo написа:
        ТЕД определено ! и не са много скъпи
        Кой модел точно препоръчваш, защото има някои, които се скапват много бързо.
        http://www.ted.bg/?page=cms_instance&structure=mattress&instanceID=2 022&FCID=FCabd803e4f1b8f04bdbc9a4742e613110Тoзи ми допадна но все пак не е зле да поразгледаш но мисля че за 280 лева този е супер все пак ще спестиш доста пари :D
        Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
        Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
        Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

        Коментар


          #5
          Матраците на Нани са много по-добри от масовите Тед! Цените са им подобни.Princo, мисля че колегата търси безпружинен матрак! Приятел скоро си купи от Нани такъв за около 360лв. с размер 140/200. Моите Нани са по-стари и са пружинни, но съм доволен Общо взето определяща е сумата, която е приготвена за целта. Има модели по 300 и по 1300лв.
          Frontera Sport, X20SE март 1998

          Коментар


            #6
            Никога не си купувай пружинен матрак. Миналата година минах одисеята с матраците. Накрая си взех изцяло латексов матрак. И установих, че никога до сега през живота си не съм се наспивал. Моята препоръка е латексов матрак, за малко повече пари, пък дори и двойно на Тед и други подобни идиотщини. Гаранцията е на практика вечна - 20 години. Купих ги от COMO.

            Коментар


              #7
              ТЕД Капри S! Ако идва много твърд се поставя едно покривало около 2 см!
              Fiat Tipo 1,6 ie; '93; engine 159А3048; clima.

              Коментар


                #8
                Тед отпада, защото имат само един модел латексов, а пружинен никога повече.

                Коментар


                  #9
                  Латексов на Манифлекс. Тези които се продават в Метро са малко твърдички. На много добри цени.

                  Коментар


                    #10
                    До сега търсих, изглежда ще е Релано на Магнифлекс - http://magniflex.bg/bg/products/33333333/relano/ Остава да ходят да го пробват някъде и да го "товарим".Ако някой сеща за друга фирма да казва, Латекс Бяла отпада - имаме един, който се оказа много несполучлив.Въпроса не е в спестените пари, може да вземем и по-скъп от предвиденото, но да е максимално качествен, че както казах и двамата имат болки в гърба.

                    Коментар


                      #11
                      Аз съм с Magniflex и съм много доволен.
                      FIAT PUNTO 1.2 ELX 1995

                      Коментар


                        #12
                        Djimi написа:
                        Аз съм с Magniflex и съм много доволен.
                        Кой и от колко време? Мерси

                        Коментар


                          #13
                          от 5 г. съм с матрак с 3 слоен дунапрен, като кора за яйца е вътре. марката - Блян - с. Батишница - Русенско ги правят. двулицев - зимен и летен... в нета не съм ги търсил. на детето взех преди 2 г. и нещо такъв, само че 115 на 190 см... за размера - както казва Мечо Пук - колкото повече - толкова повече...нашия беше 260 лв. тогава... на детето матрака беше 200-210 лв.п.п. опссс - доволен съм от матрака и ти го препоръчвам
                          Fiat Punto 1.1-Синята птица
                          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
                          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

                          Коментар


                            #14
                            donnna написа:
                            ...доволен съм от матрака и ти го препоръчвам
                            Мерси за идеята, ще ги прегледам, но цената ми е съмнително ниска.

                            Коментар


                              #15
                              Колега, виждам че си отхвърлил варианта "Латекс Бяла". След дълго ровене в интернет и консултация с брат ми, който е мебелист и ми направи спалнята, със съпругата ми си поръчахме латексов анатомичен матрак точно на фирма "Екон" Бяла 164/200 за около 580 лв. Чакам доставката, а след първата вечер ще мога да ти дам отзиви. Искам да ти кажа, че съм много претенциозен към леглото си /не мога да спя добре къде да е/, така че смятам оценката ми ще бъде обективна.
                              Peugeot 301
                              Punto 1.9 JTD - на жената

                              Коментар

                              Working...
                              X