Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пребоядисване на 2 врати и 2 калника с боя и с всичко-180 лв

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пребоядисване на 2 врати и 2 калника с боя и с всичко-180 лв

    ...Не си мислете, че съм намерил евтин тенекеджия. На толкова застрахователите от "АРМЕЕЦ" ми оцениха въпросната щета - пребоядисване на въпросните детайли с труд, боя-металик и пр. струва 180 лв. Имайте това инфо, ако се замислите да си правите КАСКО при този застраховател.
    Добри Божилов
    www.komentari.com

    #2
    Много е интересно по какви критерии въпросните застрахователи преценяват това.Във Витоша (където съм аз) им носиш фактура или ходиш в техен сервиз, на мен за един калник и врата на Пунтото ми признаха 350 лв.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
    Fiat Linea 1.3 Multijet'08
    Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
    http://forum.fiat-bg.org

    Коментар


      #3
      Абе така е. Това е най-мутренския бизнес и гледат кото могат да скубна преди европейския съюз, щото тогава няма да има произволия на застрахователите
      FIAT Bravo 1.6 16V '97

      Коментар


        #4
        zgabrovski написа:
        Много е интересно по какви критерии въпросните застрахователи преценяват това.Във Витоша (където съм аз) им носиш фактура или ходиш в техен сервиз, на мен за един калник и врата на Пунтото ми признаха 350 лв.
        Витоша са много точни, откакто си правя каското там нямам никакви грижи(и не само моята има пълно каско там, 5 коли имаме в семейството застраховани във Витоша).Оглеждат колата, казват прави я където искаш.После ни донеси фактурата и докарай колата да я видим че е направена.След това плащат каквото пише на фактурата.Това е, аз доволен.
        Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '01

        Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Dinstinctive '02

        ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99

        Коментар


          #5
          Абсолютно както казва колегата, аз съм в плевенския им клон, където си имат доверен сервиз, карам там колата си я взимам готова, няма разправии с майстори и прочие, фактури, признаване на стойности и др. дивотии, сервиза е точен и изпипват работата както трябва.
          Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
          Fiat Linea 1.3 Multijet'08
          Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
          http://forum.fiat-bg.org

          Коментар


            #6
            Интересно така като ви слушам се чудя - само в Кюстендилския ли клон отказват да плащат. На много близък мой приятел какво му се случи - казаха му направи си колата където искаш - само донеси фактура - той си я направи в един не скъп сервиз - отнесе фактурата и изненада - не му я признах. Въобще му отказаха да платят. Та да ме прощавате за Витоша ама това е един много лош пример. Аз доста бих се замислил дали и те са по-различни
            The world belongs to those who dare to be first

            Коментар


              #7
              2fast написа:
              Интересно така като ви слушам се чудя - само в Кюстендилския ли клон отказват да плащат. На много близък мой приятел какво му се случи - казаха му направи си колата където искаш - само донеси фактура - той си я направи в един не скъп сервиз - отнесе фактурата и изненада - не му я признах. Въобще му отказаха да платят. Та да ме прощавате за Витоша ама това е един много лош пример. Аз доста бих се замислил дали и те са по-различни
              Колега, хич не се изненадвам да го науча, обаче какво да се прави - Кюстендил е по на запад от София, ама разбирайте - в "дивия запад". Тука селянията е пълна за жалост.
              VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
              VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
              VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
              VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
              Нека Силата на бъде с Нас...

              Коментар


                #8
                идеята ми е че всичко явно в тази област е въпрос на късмет. на мен примерно Армеец няколко пъти ми плащат почти двойно стойността на ремонта....
                The world belongs to those who dare to be first

                Коментар


                  #9
                  на детайл мин ако искаш да е качествено 160лв при положение че боята е акрилна

                  Коментар


                    #10
                    Моето каско беше в ДЗИ миналата година. Чукнах преден калник (доста). Платиха 74 лева по тяхна преценка толкова щяло да струва.Брат ми работи в автотенекеджийница-бояджийница. :P Каза че този ремонт струва около 150 лева с цялостно боядстване на калника.Калника все още е чукнат.Каско в ДЗИ - никога.Парите (74 лв) дадох за 2/3 от 1 от общо 4-те зимни гуми

                    Коментар


                      #11
                      Това с тия техни "експертни" оценки е супер долно, навремето БулИнс платиха на брат ми точно половината от парите за ремонта на силно катастрофиралата му кола и той се принуди да я продаде на части вместо да я оправи.
                      Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
                      Fiat Linea 1.3 Multijet'08
                      Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
                      http://forum.fiat-bg.org

                      Коментар


                        #12
                        абсолютно гнусни копелета са - защо не ни разрешат да направим и някоя промяна по договора - примерно оценката да не е само по тяхно експертно мнение, а комбинация от тяхното и експертното мнение на Вантотрейд приемрно
                        The world belongs to those who dare to be first

                        Коментар


                          #13
                          Re: Пребоядисване на 2 врати и 2 калника с боя и с всичко-18

                          Dobri написа:
                          ...Не си мислете, че съм намерил евтин тенекеджия. На толкова застрахователите от "АРМЕЕЦ" ми оцениха въпросната щета - пребоядисване на въпросните детайли с труд, боя-металик и пр. струва 180 лв. Имайте това инфо, ако се замислите да си правите КАСКО при този застраховател.
                          Армеец си имат сервизи, в които оправят автомобилите.Разпитай ги пак.
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            Прав е. Аз от Армеец съм най доволен
                            The world belongs to those who dare to be first

                            Коментар

                            Working...
                            X