Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към колегите от София

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Marea Bipower написа:
    Да, ама не. Точно под моста си държа единият автомобил и никой, ама никой не те бръсне. Стои си така заключен и нито ми се обажда някой да ходя да го отключа нито нищо.
    Едно е автмобил, друго е автомобил пълен със взрив Най вероятно всичко е обходено с кучета преди да се постави охрана.Ако беше толкова лесно да се реализира арабите щяха да чакат отдолу Айде от тези коментари току виж следващият път изчистят и паркинга

    Коментар


      #17
      С кучета може, да прав си. А иначе те аребески го държат единия или поне на такива мязат Абе айде да си ходи г-жата, че в 20:00 трябва да ходя към центъра

      Коментар


        #18
        В 16ч. минах по бул."Брюксел" най-необезпокояван - мадам Кон Долиза си беше заминала явно и не можах да и кажа нЕкои неща

        Коментар


          #19
          Не си мислете,че раиона не се наблудава от снаиперисти и от сутрудници цял куп,че да е толкова лесно да натовариш колата ,че да я паркираш отдолу и да си седи там па макар и 5 минути.Аре сега с филмите напреде.
          Хората са като свинете даже прасетата са по-човечни!

          Коментар


            #20
            Човек, ще започна да спирам една седмица по-рано под моста, ще си водя приятели с мен, жена, дете, куче, ще нося пазарски чанти, всичко необходимо за да изглеждам като нормален гражданин.В деня на атентата, ще си паркирам пак като нормален гражданин, обаче тоя път в колата няма да има приятел, жена ми, детето или домашния любимец Не са решили - не са я свитнали!

            Коментар


              #21
              Всичко беше точно минах си по царския път нямаше и помен от полицай.PS. иначе като цяло много останах очарован от разхода ... 300 км точно ( + клима нон стоп ) - 20 литра гориво = 6,6
              Fiat Punto '01, 1.8 16V HGT Abarth

              Коментар

              Working...
              X